О признании утратившим силу решения акима города Семей от 11 августа 2023 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба в котельной ГКП "Теплокоммунэнерго" города Семей области Абай"
Решение акима города Семей области Абай от 19 июня 2024 года № 4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким города РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Семей от 11 августа 2023 года № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба в котельной ГКП "Теплокоммунэнерго" города Семей области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184996).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нурсагатов

"Абай облысы Семей қаласының "Теплокоммунэнерго" МКК қазандығында техногендік сипаттағы объектілік масштабты төтенше жағдай жариялау туралы" Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 11 тамыздағы № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2024 жылғы 19 маусымдағы № 4 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, қала әкімі ШЕШТІ:
1. "Абай облысы Семей қаласының "Теплокоммунэнерго" МКК қазандығында техногендік сипаттағы объектілік масштабты төтенше жағдай жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184996 болып тіркелген) Семей қаласы әкімінің 2023 жылғы 11 тамыздағы № 8 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрсағатов