Об отмене решения Жарминского районного маслихата от 18 июля 2014 года № 21/184-V "О ставках налога на земельные участки, выделенные под автостоянки (паркинги), об установлении категории автостоянок (паркингов)"
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 4 марта 2024 года № 11/211-VIII
В соответствии статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жарминского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Жарминского районного маслихата от 18 июля 2014 года № 21/184-V "О ставках налога на земельные участки, выделенные под автостоянки (паркинги), об установлении категории автостоянок (паркингов)".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев

Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 шілдедегі № 21/184-V "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкалары, автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 11/211-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 шілдедегі № 21/184-V "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкалары, автотұрақтар (паркингтер) санаттарын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының төрағасы М. Оспанбаев