Ұлытау облысы әкімдігінің "Ұлытау облысы бойынша жолаушыларды тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) әлеуметтік мәні бар тасымалдауға тарифтерін белгілеу туралы" 2024 жылғы 3 желтоқсандағы № 85/01 қаулысының қолданылуын тоқтата тұру туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 90/01 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабының 1-тармағына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысы әкімдігінің "Ұлытау облысы бойынша жолаушыларды тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) әлеуметтік мәні бар тасымалдауға тарифтерін белгілеу туралы" 2024 жылғы 3 желтоқсандағы №85/01 қаулысының қолданылуы 2025 жылғы 1 қаңтарға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков

О приостановлении действия постановления акимата области Ұлытау от 3 декабря 2024 года № 85/01 "Об установлении тарифов на регулярные межрайонные (междугородные внутриобластные) социально значимые перевозки пассажиров по области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 11 декабря 2024 года № 90/01
В соответствии с пунктом 1 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить до 1 января 2025 года действие постановления акимата области Ұлытау от 3 декабря 2024 года №85/01 "Об установлении тарифов на регулярные межрайонные (междугородные внутриобластные) социально значимые перевозки пассажиров по области Ұлытау".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков