Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Жанааркинского района области Ұлытау от 4 апреля 2024 года № 2. Утратило силу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 30 мая 2024 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жанааркинского района области Ұлытау от 30.05.2024 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", Приказом и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Жанааркинского района области Ұлытау от 02 апреля 2024 года №2, аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в Караагашском сельском округе Жанааркинского района области Ұлытау
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Жанааркинского района области Ұлытау от 11.04.2024 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жанааркинского района Ибраева Мурата Есиркеповича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 26 марта 2024 года.
Аким Жанааркинского района К. Кожукаев

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 2 шешімі. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 30.05.2024 № 6 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының, 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50- бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" №240 бұйрығына сәйкес, Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2024 жылғы 02 сәуірдегі №2 хаттамасы негізінде, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының Қараағаш ауылдық округінде жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 11.04.2024 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Ибраев Мұрат Есіркепұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 26 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жаңаарқа ауданының әкімі Қ.Қожықаев