Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на третий квартал 2024 года
Постановление акимата Карагандинской области от 4 июля 2024 года № 42/04
В соответствии с Предпринимательским кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них", акимат Карагандинский области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2024 жылдың үшінші тоқсанына арналған шекті мәндерін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 42/04 қаулысы
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексіне, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить пороговые значения розничных цен на социально значимые продовольственные товары на третий квартал 2024 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Карагандинской области.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
от " 4 " июля 2024 года
№ 42/04
Пороговые цены на 3 квартал 2024 года Карагандинской области
Цены производителей, оптовиков на основании коммерческих предложений
Средняя отпускная цена (производителя и отптовика) за кг/л/дес

1. Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының 2024 жылдың үшінші тоқсанына арналған шекті мәндері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Бөлекпаев
Қарағанды облысы әкімдігінің
2024 жылғы " 4 " шілдедегі
№ 42/04 қаулысына қосымша
Қарағанды облысындағы 2024 жылдың 3 тоқсанына арналған шекті бағалар
Коммерциялық ұсыныстар негізіндегі өндірушілердің, көтерме саудагерлердің бағасы
Кг/л/ондығы үшін орташа сату бағасы (өндіруші және көтерме сатушы)