О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/79 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 13/114
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №10/79 "О городском бюджете на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №190758) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 437 163 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 459 550 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 259 689 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 537 814 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 180 110 тысяч тенге;
2) затраты – 27 248 842 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 811 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 811 679 тысяч тенге:
поступление займов – 551 185 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 260 494 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 5 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/79 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 13/114 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/79 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №190758 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 26 437 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 459 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 259 689 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 537 814 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 180 110 мың теңге;
2) шығындар – 27 248 842 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 811 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 811 679 мың теңге:
қарыздар түсімі – 551 185 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 260 494 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

29 502
005
Государственная адресная социальная помощь
29 502
2
Социальная помощь
1 016 226
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 016 226
006
Оказание жилищной помощи
6 035
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
390 794
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 717
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
213 197
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
358 217
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
45 266
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
213 018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
213 018
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
120 186
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 573
021
Капитальные расходы государственного органа
3 601
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 680
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 978
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 914 395
1
Жилищное хозяйство
3 520 099
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
525 058
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
525 058
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 553 651
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 952 709
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
600 942
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
441 390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
106 394
003
Капитальные расходы государственного органа
12 833
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда

29 502
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29 502
2
Әлеуметтiк көмек
1 016 226
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 016 226
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 035
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
390 794
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 717
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
213 197
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
358 217
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
45 266
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
213 018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
213 018
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 186
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 573
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 601
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 680
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 978
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 914 395
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 520 099
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
525 058
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
525 058
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 553 651
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 952 709
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
600 942
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
441 390
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 394
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 833
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах

085
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру