Карантинді алу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 7 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8)-тармақшасына сәйкес, Қарқаралы ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 08 қазандағы №15-4-1/493 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Мартбек Мамыраев ауылдық округінің Сарытау қыстағының аумағында белгіленген қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы, Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 16 қыркүйектегі №6 "Карантин белгілеу туралы" шешімі жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы С. Жумадилов

О снятии карантина
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 9 октября 2024 года № 7
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района от 08 октября 2024 года № 15-4-1/493, РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории зимовки Сарытау Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Отменить решение акима Мартбек мамыраевского сельского округа Каркаралинского района от 16 сентября 2024 года №6 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мартбек Мамыраевского сельского округа С. Жумадилов