О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2023 года №104-12/13 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2024-2026 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 19 апреля 2024 года № 147-19/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 22 декабря 2023 года №104-12/13 "Об утверждении бюджета сельского округа Аксуат на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 749 780,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 770,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 710 009,8 тысяч тенге;
2) расходы – 768 433,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 18 652,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 18 652,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №104-12/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 147-19/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №104-12/13 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3- қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 749 780,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 770,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 710 009,8 мың теңге;
2) шығындар – 768 433,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 652,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 18 652,4 мың теңге ;
қарыздар түсімдері - 0;
қарыздарды өтеу- 0;