О признании утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 4 июля 2024 года № 157 "Об установлении публичного сервитута"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 18 ноября 2024 года № 299
В соответствии Земельного кодекса и соответствии Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 4 июля 2024 года № 157 "Об установлении публичного сервитута".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района
Р. Шалбаев

Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 157 "Жария сервитут белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қарашадағы № 299 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жария сервитут белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 157 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі
Р. Шалбаев