О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 94 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 18 декабря 2024 года № 186
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 94 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 456,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 704,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 169 752,8 тысячи тенге;
2) затраты – 204 445,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 989,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 989,1 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 810,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 020,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 303 332,1 тысячи тенге;
2) затраты – 369 776,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 965,2 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 94 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 186 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 94 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Горняцк кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188 456,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 18 704,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 169 752,8 мың теңге;
2) шығындар – 204 445,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 989,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 989,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 810,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 020,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 458,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 303 332,1 мың теңге;
2) шығындар – 369 776,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 965,2 мың теңге;