О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 78 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 22 февраля 2024 года № 96
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191443), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 501 093,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 153 018,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 348 075,0 тысяч тенге;
2) затраты – 514 090,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 997,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 997,3 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 579,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 120,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 459,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 966,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 387,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 387,3 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Босколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 685,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 447,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 184 238,0 тысяч тенге;
2) затраты – 192 750,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 065,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 065,5 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 96 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191443 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 501 093,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 153 018,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 348 075,0 мың теңге;
2) шығындар – 514 090,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 997,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 579,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 459,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 966,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 387,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 387,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Бозкөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 685,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 447,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 184 238,0 мың теңге;
2) шығындар – 192 750,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 065,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 065,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет села Бурли на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 197 706,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 398,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 193 308,0 тысяч тенге;
2) затраты – 198 756,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 050,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 050,4 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 226,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 578,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 737,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,4 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 106,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 679,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 427,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 906,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 800,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 800,8 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 525,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 616,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 909,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 230,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 705,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 705,2 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. Бөрлі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 197 706,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 398,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 193 308,0 мың теңге;
2) шығындар – 198 756,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 050,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 050,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 226,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 578,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 737,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Михайлов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 106,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 679,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 427,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 906,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 800,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 800,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 525,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 616,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 909,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 230,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 705,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 705,2 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет села Победа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 271,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 783,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 193 488,0 тысяч тенге;
2) затраты – 194 380,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,3 тысяч тенге.";
пункт 17 указанного решения изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 470,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 573,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 27 897,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 792,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -322,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322,8 тысячи тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 616,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 274,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 33 342,0 тысячи тенге;
2) затраты – 42 373,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -757,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 757,9 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 900,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 605,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 295,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 733,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -833,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 833,7 тысячи тенге."
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:

"15. Победа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 271,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 783,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 193 488,0 мың теңге;
2) шығындар – 194 380,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 17-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Өрнек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 470,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 573,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 897,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 792,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қособа ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 616,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 274,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 342,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 373,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -757,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 757,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 900,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 605,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 295,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 733,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -833,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833,7 мың теңге.";
көрсетлігне шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 936,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 445,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 491,0 тысяча тенге;
2) затраты – 41 515,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 579,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 579,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 999,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 375,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66 624,0 тысячи тенге;
2) затраты – 83 897,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 898,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 898,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

"23. Станционный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 936,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 445,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 491,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 515,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 579,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 579,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80 999,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 375,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 66 624,0 мың теңге;
2) шығындар – 83 897,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-2 898,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 898,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының