О внесении изменений в решение Узункольского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 69 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 августа 2024 года № 105
Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Узункольского районного маслихата Костанайской области "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 69 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 818,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 144,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 91,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 583,6 тысяч тенге;
2) затраты – 49 976,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1158,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1158,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 361 530,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 338 900,7 тысяч тенге;
2) затраты – 361 530,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 384,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2081,0 тысяча тенге;

Ұзынкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 69 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 тамыздағы № 105 шешімі
Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Ұзынкөл аудандық мәслихатының "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 69 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бауман ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 818,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 144,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 91,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46 583,6 мың теңге;
2) шығындар – 49 976,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1158,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1158,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 361 530,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 338 900,7 мың теңге;
2) шығындар – 361 530,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Киров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 384,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 081,0 мың теңге;

2) затраты – 293 455,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 000,0 тысяч тенге.
пункт 41 указанного решения изложить в новой редакции:
"41. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 576 379,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 520 140,1 тысяч тенге;
2) затраты – 596 416,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 037,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 037,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Узункольского районного маслихата Н. Булатов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
______________ А. Лагушина
"19" августа 2024 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "19" августа 2024 года
№ 105
Приложение 1
к решению маслихата

2) шығындар – 293 455,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 000,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 41-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
41. Ұзынкөл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 576 379,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 56 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 520 140,1 мың теңге;
2) шығындар – 596 416,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 037,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 037,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 17, 19, 22, 25, 26, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының төрағасы Н. Болатов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________ А. Лагушина
2024 жылғы "19" тамыздағы
Мәслихаттың
2024 жылғы "19" тамыздағы
№ 105 шешіміне
1- қосымша
Мәслихаттың