Об утверждении Графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2025-2027 годы
Приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 12 декабря 2024 года № 209
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 19) пункта 14 Положения о Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан, утвержденного приказом Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан от 23 октября 2020 года № 9-нқ, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2025-2027 годы.
2. Отменить приказ Руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан "Об утверждении Графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2025 год" от 3 сентября 2024 года № 138.
3. Департаменту стратегического планирования и методологической координации совместно с Юридическим департаментом Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в электронной форме в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан;
3) доведение настоящего приказа до структурных и территориальных подразделений Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан для руководства и использования в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя руководителя Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан.

2025-2027 жылдарға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы Басшысының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 209 бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2025 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының 2020 жылғы 23 қазандағы № 9-нқ бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы туралы ереженің 14-тармағы 19) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2025-2027 жылдарға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигі бекітілсін.
2. "2025 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы басшысының 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 138 бұйрығы алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының Стратегиялық жоспарлау және әдіснамалық үйлестіру департаменті Заң департаментімен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына электрондық нысанда қазақ және орыс тілдерінде жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты жұмыста басшылыққа алу және пайдалану үшін Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының құрылымдық және аумақтық бөлімшелеріне жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің Ұлттық статистика бюросы басшысының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Руководитель Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан
М. Турлубаев
Приложение
к приказу Руководителя
Бюро национальной
статистики Агентства по
стратегическому планированию
и реформам
Республики Казахстан
от 12 декабря 2024 года № 209
График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2025-2027 годы
Общегосударственные статистические наблюдения, проводимые Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных

5. Осы бұйрық 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі Ұлттық
статистика бюросының басшысы
М. Тұрлыбаев
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
басшысының
2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 209
2025-2027 жылдарға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша бастапқы статистикалық деректерді ұсыну графигі
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросы жүргізетін жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
р/с№
Респонденттер тобы
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық нысанның индексі
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі

2025
2026
2027
1
2
3
4
5
6
7
8
Статистика предприятий
1.
Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 100 человек, за исключением, представивших статистическую форму "Отчет о деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП) в 1-3 квартале текущего года, а также зарегистрированных в отчетном периоде
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Х
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
2.
Представляют: все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 01.4 – "Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство"
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
3.
Представляют: все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.4 –"Животноводство" и 01.5 – "Смешанное сельское хозяйство"
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
4.
Представляют хозяйствующие субъекты, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур: юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения; индивидуальные предприниматели, крестьянские или фермерские хозяйства (с посевной площадью зерновых и бобовых культур свыше 10 гектар)
О наличии зерна
2-сх (зерно)
месячная

2025
2026
2027
1
2
3
4
5
6
7
8
Кәсіпорындар статистикасы
1.
Ағымдағы жылдың 1-3 тоқсанында "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп" (индексі 2-МП) статистикалық нысанын тапсырғандарды, сондай-ақ есепті кезеңде тіркелгендерді қоспағанда, қызметкерлерінің саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар ұсынады
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СР
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
Х
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
2.
Ұсынады: Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
24-сх
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
3.
Ұсынады: ЭҚЖЖ-ның 01.4 – "Мал шаруашылығы" және 01.5 – "Аралас ауыл шаруашылығы" кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп
24-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4.
Дәнді және бұршақты дақылдарды өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын шаруашылық субъектілері ұсынады: заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; (дәнді және бұршақты дақылдарының егіс алқабы 10 гектар асатын) дара кәсіпкерлер және шаруа немесе фермер қожалықтары
Астықтың қолда бары туралы
2-сх (астық)
айлық

до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
5.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей, хранением и использованием зерновых и бобовых культур
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
6.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности, индивидуальные предприниматели по коду ОКЭД 01.7 – "Охота и отлов, включая предоставление услуг в этих областях" и физические лица, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
2-охота
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
7.
Представляют попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, крестьянские или фермерские хозяйства, хозяйства населения, имеющие скот и птицу
Производство продукции животноводства у индивидуальных предпринимателей, крестьянских или фермерских хозяйств и хозяйств населения
А-008
квартальная
период с 11 по 25 марта, с 11 по 25 июня, с 11 по 25 сентября, с 11 по 25 декабря
8.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности по коду ОКЭД 03 "Рыболовство и рыбоводство" и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
9.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 02 – "Лесоводство и лесозаготовки", 01.3 – "Воспроизводство растений" и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
1-лес
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
10.
Представляют: все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
11.

3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
5.
Дәнді және бұршақты дақылдарын өсірумен, қайта өңдеумен, сатумен, сақтаумен және пайдаланумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
2-сх (астық)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
6.
ЭҚЖЖ-ның "Аңшылық, аулау және осы салаға кіретін қызмет көрсетуді ұсынумен қоса" 01.7-коды бойынша қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат алған жеке тұлғалар ұсынады
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
2-аңшылық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
7.
Іріктемеге түскен, мал мен құсы бар дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары ұсынады
Дара кәсіпкерлер, шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
тоқсандық
11-інен бастап 25 наурыз, 11-інен бастап 25 маусым, 11-інен бастап 25 қыркүйек, 11-інен бастап 25 желтоқсан аралықтарындағы кезең
8.
ЭҚЖЖ-ның 03 – "Балық аулау және балық өсіру" коды бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау мен акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
9.
ЭҚЖЖ-ның кодтары бойынша қызметтің негізгі және қосалқы түрлері 02 – "Орман өсіру және ағаш дайындау", 01.3 – "Өсімдіктердің ұдайы өндірісі" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері мен ағаш кесу билеті болған жағдайда дара кәсіпкерлер ұсынады
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп
1-орман
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
10.
ЭҚЖЖ-ның 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5-кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ-ның 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен іріктемеге іліккен, шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер ұсынады.
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
11.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.1 "Выращивание одно или двухлетних культур", 01.2 "Выращивание многолетних культур", 01.3 "Воспроизводство растений" и 01.5 "Смешанное сельское хозяйство"
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
один раз в год
до 15 июня (включительно) отчетного периода
12.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.5; попавшие в выборку индивидуальные предприниматели, включая крестьянские или фермерские хозяйства, с основным или вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.5
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
один раз в год
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
13.
В наблюдении принимают участие попавшие в выборку хозяйства населения,
имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения и теплицы
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в хозяйствах населения
А-005
один раз в три года
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
Х
Х
14.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности по кодам ОКЭД 01.1 Выращивание одно- или двухлетних культур, 01.2 Выращивание многолетних культур, 01.3 Воспроизводство растений, 01.4 Животноводство, 01.5 Смешанное сельское хозяйство, 01.6 Деятельность, способствующая выращиванию сельскохозяйственных культур и разведению животных и деятельность по обработке урожая
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
49-сх
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
Х
Х
15.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
16.
Представляют сельскохозяйственные кооперативы
О деятельности сельскохозяйственного кооператива
1-СПК
годовая
до 28 марта (включительно) после отчетного периода
17.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1-теплица
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
18.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической

ЭҚЖЖ-ның "Бір немесе екіжылдық дақылдарды өсіру" 01.1, "Көпжылдық дақылдарды өсіру" 01.2, "Өсімдіктердің ұдайы өндірісі" 01.3 және "Аралас ауыл шаруашылығы" 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Егін себу қорытындылары туралы есеп
4-сх
жылына бір рет
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
12.
ЭҚЖЖ-ның 01.1, 01.2, 01.3, 01.5-кодтары бойынша экономикалық қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 кодтары бойынша экономикалық қызметтің негізгі немесе қосалқы түрлерімен іріктемеге іліккен, шаруа немесе фермер қожалықтарын қоса алғанда дара кәсіпкерлер ұсынады.
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
29-сх
жылына бір рет
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
13.
Байқауға іріктемеге түскен егістік алқабы, шабындығы жəне жайылымы, көпжылдық екпелері және жылыжайлары бар жұртшылық шаруашылықтары қатысады
Жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
А-005
үш жылда бір рет
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
Х
Х
14.
ЭҚЖЖ-ның 01.1 Бір- немесе екіжылдық дақылдарды өсіру, 01.2 Көпжылдық дақылдарды өсіру, 01.3 Өсімдіктердің ұдайы өндірісі, 01.4 Мал шаруашылығы, 01.5 Аралас ауыл шаруашылығы, 01.6 Астықты өңдеу жөніндегі қызмет және ауыл шаруашылық дақылдарын өсіру және мал басын көбейтуге мүмкіндік беретін қызмет кодтары бойынша негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен құрылысжайлардың болуы
49-сх
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Х
Х
15.
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-сх (майлы)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күніне (қоса алғанда) дейін
16.
Ауыл шаруашылығы кооперативтері ұсынады
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы
1-СПК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 28 наурызға (қоса алғанда) дейін
17.
Қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылық дақылдарын өсірумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардын құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер ұсынады
Қорғалған топырақтағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
1-жылыжай
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күніне (қоса алғанда) дейін
18.

деятельности – 01.6
Об оказании сельскохозяйственных услуг
8-сх
один раз в три года
Х
Х
до 20 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
19.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39): со списочной численностью работающих свыше 100 человек; со списочной численностью работающих до 100 человек с годовым объемом производства свыше 1000 миллион тенге
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
20.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения: с основным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39) со списочной численностью работающих до 100 человек (за исключением предприятий с годовым объемом производства свыше 1000 миллион тенге); с вторичным видом деятельности "Промышленность" независимо от численности работающих
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
21.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным и (или) вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39)
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
22.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности "Промышленность" (согласно кодам ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Х
Х
23.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор неопасных отходов" согласно коду ОКЭД – 38110
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
24.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация (восстановление) материалов" согласно коду ОКЭД 38 (кроме 38.12.0 "Сбор опасных отходов" и 38.22.0 "Обработка и удаление опасных отходов")
Отчет о переработке, сортировке, утилизации и захоронении отходов
2-отходы
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Х
25.

Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің 01.6 – коды бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ауыл шаруашылығы қызметтерін көрсету туралы
8-сх
үш жылда бір рет
Х
Х
есепті кезеңнен кейінгі 20 сәуірге дейін (қоса алғанда)
Өнеркәсіп өндірісі және қоршаған орта статистикасы
19.
Қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес – 05-33, 35-39) болып табылатын: жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан жоғары; жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамға дейін, жылдық өндіріс көлемі 1000 миллион теңгеден жоғары заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
20.
Қызметінің негізгі түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес – 05-33, 35-39) болып табылатын, жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамға дейін (жылдық өндіріс көлемі 1000 миллион теңгеден асатын кәсіпорындарды қоспағанда); қосалқы қызмет түрі "Өнеркәсіп" болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі
1-П
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
21.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі және (немесе) қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес – 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі
1-П
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
22.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі "Өнеркәсіп" (ЭҚЖЖ-ның 05-33, 35-39 кодтарына сәйкес) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірістік қуаттар балансы
БМ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
23.
ЭҚЖЖ-ның 38110 "Қауіпcіз қалдықтарды жинау" кодына сəйкес негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
24.
ЭҚЖЖ-ның 38-кодына сəйкес (38.12.0 "Қауіпті қалдықтарды жинау" және 38.22.0 "Қауіпті қалдықтарды өңдеу және жою" кодтарынан басқа) негізгі жəне (немесе) қосалқы қызмет түрлері "Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер, материалдарды кәдеге жарату (қалпына келтіру)" болып табылатын барлық заңды тұлғалар жəне (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Қалдықтарды қайта өңдеу, сорттау, кәдеге жарату және көму туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Х
25.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха, с объемами загрязняющих веществ, разрешенных или декларируемых к выбросу в атмосферный воздух более 0,999 тонн в год и (или) от 0,500 до 0,999 тонн включительно при наличии в составе выбросов загрязняющих веществ 1 и (или) 2 класса опасности
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
26.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства, потребления и осуществляющие природоохранную деятельность
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
27.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видами деятельности "Сбор, обработка и распределение воды", "Сбор и обработка сточных вод" согласно кодам ОКЭД – 36, 37 (кроме 37.00.2 "Ассенизаторская деятельность")
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения
1-ВК
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики
28.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие добычу, транспортировку газа с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД – 06.10, 06.20, 19.20.1, 35.2, 46.71.1, 46.71.2, 49.50
Отчет о деятельности газовых предприятий
1-ГАЗ
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
29.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие, добычу сырой нефти и попутного газа, их переработку, и оптовую торговлю импортированными нефтепродуктами и произведенными на давальческом сырье с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД – 06.10, 19.20.1, 46.71.1, 46.71.5, 46.71.6, 46.71.7, 46.71.8,46.71.9
Отчет о деятельности предприятий нефтедобывающих, нефтеперерабатывающих и торгующих нефтепродуктами
1-НЕФТЬ
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
30.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие, добычу угля и лигнита, производство продукции коксовых печей, производство чугуна, стали и ферросплавов с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД – 05, 19.1, 24.1
Отчет о деятельности угольных предприятий
1-УГОЛЬ
годовая
до 26 февраля (включительно) после отчетного периода
31.

Шығарындылардың құрамында 1 және (немесе) 2 қауіптiлік сыныбының ластаушы заттары болған жағдайда жылына 0,999 тоннадан астам және (немесе) 0,500-ден 0,999 тоннаға дейін қоса алғанда атмосфералық ауаға шығаруға рұқсат етілген немесе декларацияланатын ластаушы заттардың көлемімен ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
26.
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластаушы заттар мен өндірістік және тұтыну қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар және табиғат қорғау шараларын жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ОС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
27.
ЭҚЖЖ-ның 36, 37-кодтарына сәйкес (37.00.2 "Ассенизаторлық қызмет" кодынан басқа) негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері "Суды жинау, өңдеу және бөлу", "Ақаба суларды жинау және өңдеу" болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық жəне оқшауланған бөлімшелері мен дара кәсіпкерлер ұсынады
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы есеп
1-ВК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика статистикасы
28.
ЭҚЖЖ-ның – 06.10, 06.20, 19.20.1, 35.2, 46.71.1, 46.71.2, 49.50-кодтарына сәйкес негізгі немесе қайталама қызмет түрлерімен газды өндіруді, тасымалдауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары және өкілдіктері және газ өңдеу кәсіпорындары ұсынады
Газ кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
29.
ЭҚЖЖ-ның 06.10, 19.20.1, 46.71.1, 46.71.5, 46.71.6, 46.71.7, 46.71.8, 46.71.9 кодына сәйкес қызметтің негізгі немесе қайталама қызмет түрлері бар импортталған және алыс-беріс шикізатында өндірілген шикі мұнай мен ілеспе газды өндіруді, оларды қайта өңдеуді және көтерме сауданы жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Мұнай өндіруші, мұнай өңдеуші және мұнай өнімдерін сататын кәсіпорындардың қызметі туралы есеп
1-НЕФТЬ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
30.
ЭҚЖЖ-ның – 05, 19.1, 24.1 – кодтарына сәйкес негізгі немесе қайталама қызмет түрлерімен көмір және лигнит өндіруді, кокс пештерінің өнімдерін өндіруді, шойын, болат және ферроқорытпалар өндіруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары және өкілдіктері ұсынады
Көмір кәсіпорындарының қызметі туралы есеп
1-УГОЛЬ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 26 ақпанға (қоса алғанда) дейін
31.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видами деятельности "Снабжение паром, горячей водой и кондиционированным воздухом" согласно кодам ОКЭД – 35.30.2, 35.30.3, 35.30.5, 35.30.7, 35.30.8
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных
6-ТП
годовая
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
32.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие производство, передачу, распределение, продажу электроэнергии с основным или вторичным видами деятельности согласно коду ОКЭД – 35.1 и осуществляющие производство электроэнергии для собственных нужд – по списку
Отчет о выработке, передаче, распределении и продаже электрической энергии
1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
годовая
до 18 марта (включительно) после отчетного периода
33.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 01-03, 07-15, 17-33, 36-47, 55-99 с численностью свыше 100 человек, с видами деятельности 02, 16, 20.14, 49-51, 52.22, 52.23 независимо от численности – сплошным методом, с численностью до 100 человек − выборочным методом
Конечное потребление энергии
1-КПЭ
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
34.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие вложение в основной капитал, независимо от численности работающих и вида экономической деятельности
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
35.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие вложение в основной капитал, независимо от численности работающих и вида экономической деятельности
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
36.
Представляют структурные подразделения местных исполнительных органов, осуществляющие функции в сфере архитектуры и градостроительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
37.
Представляет структурное подразделение местных исполнительных органов, осуществляющее функции в сфере архитектуры и градостроительства, а также крестьянские или фермерские хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
38.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
39.
Представляют юридические лица и их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
40.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 с численностью работающих более 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
41.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 с численностью работающих до 100 человек
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС (малые)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
42.

ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері 35.30.2, 35.30.3, 35.30.5, 35.30.7, 35.30.8 "Бумен, ыстық сумен және ауаны кондициялаумен қамтамасыз ету" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 наурызға (қоса алғанда) дейін
32.
ЭҚЖЖ-ның 35.1-кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлерімен электр энергиясын өндіруді, беруді, таратуды, сатуды жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері және тізім бойынша өз қажеттіліктері үшін электр энергиясын өндіруді жүзеге асыратындар ұсынады
Электр энергиясын өндіру, беру, тарату және сату туралы есеп
1-ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЯ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 наурызға (қоса алғанда) дейін
33.
ЭҚЖЖ-ның 01-03, 07-15, 17-33, 36-47, 55-99 кодтарына сәйкес Экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрлері бар отын мен энергияны тұтынушылар болып табылатын заңды және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері саны 100 адамнан астам, 02, 16, 20.14, 49-51, 52.22, 52.23 қызмет түрлерімен санына қарамастан -жаппай әдіспен, саны 100 адамға дейін – іріктемелі әдіспен тапсырады.
Энергияны түпкілікті тұтыну
1-КПЭ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
34.
Қызметкерлер санына және экономикалық қызмет түріне қарамастан негізгі капиталды сатып алуды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
35.
Қызметкерлер санына және экономикалық қызмет түріне қарамастан негізгі капиталды сатып алуды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
36.
Сәулет және қала құрылысы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ пайдалануға берілген объектілер бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
37.
Сәулет және қала құрылысы саласындағы функцияларды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың құрылымдық бөлімшесі, сондай-ақ пайдалануға берілген объектілер бойынша шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
38.
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
39.
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
40.
ЭҚЖЖ-ның 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күніне (қоса алғанда) дейін
41.
ЭҚЖЖ-ның 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 100 адамға дейінгі заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС (шағын)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күніне (қоса алғанда) дейін
42.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным и вторичным видами деятельности "Строительство" согласно кодам ОКЭД 41-43 независимо от численности работающих
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
43.
Представляют крестьянские, фермерские хозяйства в форме индивидуального предпринимательства и индивидуального предпринимательства в форме совместного предпринимательства
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств
1-КФХ инвест
квартальная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика внутренней торговли
44.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам ОКЭД: 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 (кроме кода 46.1) – оптовая торговля, за исключением торговли автомобилями и мотоциклами; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 - предоставление услуг по обеспечению питанием и напитками и юридические лица по списку
Отчет о реализации товаров и услуг
2-торговля
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
Х
45.
Представляют юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи с основным видом экономической деятельности (согласно коду ОКЭД 66.11.1)
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Х
46.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками (владельцами) торговых рынков с основным (и) или вторичным видом деятельности (согласно коду ОКЭД 68.20.3)
Отчет о торговых рынках
12-торговля
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
47.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие реализацию товаров и услуг через Интернет-ресурс с основным видом экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 45.11, 45.3, 46.21, 46.3, 46.4, 46.5, 46.6, 47.19, 47.4, 47.5, 47.6, 47.7, 49.1, 49.2, 49.3, 49.4, 51.1, 52.2, 53.1, 53.2, 55.1, 55.2, 55.9, 56.1, 56.21, 62.01, 62.09, 63.11, 63.12, 63.9, 64.99.9, 65.1, 65.2, 66.11, 66.19, 66.2, 73.12, 73.2, 77.1, 79.1, 79.9, 85.31, 85.5, 86.10.3, 92.0, 93.13, 94.12 с численностью до 100 человек – выборочным методом, с численностью свыше 100 человек – сплошным методом, ОКЭД 47.91.0 независимо от численности – сплошным методом, а также держатели платформ (маркетплейс) и индивидуальные предприниматели осуществляющие электронную коммерцию – по списку.
Отчет об электронной коммерции
Э-коммерция
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
48.

ЭҚЖЖ-ның 41-43-кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері "Құрылыс" болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп
1-КС
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
43.
Шаруа, фермер қожалықтары жеке кәсіпкерлік және бірлескен кәсіпкерлік нысанындағы жеке кәсіпкерлік нысанында ұсынады
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп
1-КФХ инвест
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
44.
Экономикалық қызметінің негізгі түрлері ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату және оларды жөндеу; 46 (46.1 кодынан басқа ) – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудада сату; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда; 56 – тамақ өнімдерімен және сусындармен қамтамасыз ету бойынша қызмет көрсету болып табылатын қызметкерлерінің саны 100-ден асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін іріктемеге түскен заңды тұлғалар және тізім бойынша заңды тұлғалар ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
45.
Экономикалық қызметтің негізгі түрімен (ЭҚЖЖ-ның 66.11.1-кодына сәйкес) тауар биржасының сауда жүйесін пайдалана отырып, тікелей жүргізу жолымен сауда-саттықтарды ұйымдық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар ұсынады
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
1-биржа
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Х
46.
Негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрі бар (ЭҚЖЖ-ның 68.20.3-кодына сәйкес) сауда базарларының меншік иелері (иесі) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық пен оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер ұсынады
Сауда базарлары туралы есеп
12-сауда
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
47.
ЭҚЖЖ-ның 45.11, 45.3, 46.21, 46.3, 46.4, 46.5, 46.6, 47.19, 47.4, 47.5, 47.6, 47.7, 49.1, 49.2, 49.3, 49.4, 51.1, 52.2, 53.1, 53.2, 55.1, 55.2, 55.9, 56.1, 56.21, 62.01, 62.09, 63.11, 63.12, 63.9, 64.99.9, 65.1, 65.2, 66.11, 66.19, 66.2, 73.12, 73.2, 77.1, 79.1, 79.9, 85.31, 85.5, 86.10.3, 92.0, 93.13, 94.12 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрі бар Интернет-ресурс арқылы тауарлар мен қызметтерді өткізуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері саны 100 адамға дейінгілер – іріктемелі әдіспен; саны 100 адамнан асатын – жаппай әдіспен; ЭҚЖЖ 47.91.0 санына қарамастан – жаппай әдіспен, сондай-ақ электрондық коммерция платформаларды (маркетплейс) ұстаушылар мен электронды коммерцияны жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер тізім бойынша ұсынады
Электрондық коммерция туралы есеп
Э-коммерция
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
48.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, юридические лица по списку и индивидуальные предприниматели, с основным видом экономической деятельности согласно кодам ОКЭД: 45-оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46-оптовая торговля, за исключением торговли автомобилями и мотоциклами; 47-розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56-предоставление услуг по обеспечению питанием и напитками
Отчет о реализации товаров и услуг
1-ВТ
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли, товарных рынков
49.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Евразийского экономического союза
Отчет о взаимной торговле товарами c государствами-членами Евразийского экономического союза
1-ТС
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Х
Х
Статистика транспорта
50.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом экономической деятельности (согласно коду ОКЭД) 49-51, осуществляющие перевозки грузов и пассажиров на коммерческой основе, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки грузов и пассажиров на водном транспорте и перевозки пассажиров на городском рельсовом транспорте на коммерческой основе
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
51.
Представляют юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности работников, с основным и вторичным видом деятельности – складирование грузов и вспомогательная транспортная деятельность (согласно коду ОКЭД 52)
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
52.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом экономической деятельности (согласно коду ОКЭД) 49-51, осуществляющие перевозки грузов и пассажиров на коммерческой основе и юридические лица с основным видом экономической деятельности ОКЭД 52.23.2, а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки грузов и пассажиров на водном транспорте и перевозки пассажиров на городском рельсовом транспорте на коммерческой основе
Отчет о работе транспорта по видам сообщений
2-транспорт
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
53.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам ОКЭД 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
54.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 100 человек, а также попавшие в выборку юридические лица с численностью работников до 100 человек и индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам ОКЭД 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82; 90-93; 95, 96
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
55.

ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес экономикалық қызметінің негізгі түрлері: 45-автомобильдер мен мотоциклдердің көтерме және бөлшек саудасы және оларды жөндеу; 46-автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме саудада сату; 47-автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, бөлшек сауда; 56-тамақ өнімдерімен және сусындармен қамтамасыз ету бойынша қызмет көрсету болып табылатын қызметкерлерінің саны 100-ден асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен, қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін заңды тұлғалар, тізім бойынша заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер ұсынады
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп
1-ВТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда, тауар нарықтары статистикасы
49.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар ұсынады
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп
1-ТС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
Көлік статистикасы
50.
ЭҚЖЖ-ның 49-51 кодына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қайталама түрі бар, коммерциялық негізде жүктерді және жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жүк пен жолаушыларды су көлігімен тасымалдауды және коммерциялық негізде жолаушыларды қалалық рельсті көлігімен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күніне (қоса алғанда) дейін
51.
Негізгі және қосалқы қызмет түрі – жүктерді қоймалау және қосалқы көлік қызметі (ЭҚЖЖ-ның 52-кодына сәйкес) болып табылатын, қызметкерлерінің санына қарамастан, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері ұсынады
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп
2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
52.
ЭҚЖЖ-ның 49-51 кодына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қайталама түрі бар, коммерциялық негізде жүктерді және жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және негізгі экономикалық қызмет түрі ЭҚЖЖ 52.23.2 болып табылатын заңды тұлғалар, сондай-ақ жүк пен жолаушыларды су көлігімен тасымалдауды және коммерциялық негізде жолаушыларды қалалық рельсті көлігімен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер ұсынады
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп
2-көлік
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
53.
Экономикалық қызметінің негізгі түрі ЭҚЖЖ-ның 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына жататын заңды тұлғалар және (немесе) қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін заңды тұлғалар ұсынады
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
54.
ЭҚЖЖ-ның 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызмет көрсету саласында негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) қызметкерлерінің саны 100-ден жоғары олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер ұсынады
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
55.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, а также попавшие в выборку индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видом деятельности в сфере IT услуг, согласно кодам ОКЭД 58.2; 62; 63.1
Отчет об объеме оказанных IT услуг
2-услуги (IT)
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
56.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам ОКЭД 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0
Отчет о лизинговой деятельности
1-лизинг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
57.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видом деятельности согласно кодам ОКЭД – 90.01.1, 93.29.3, 90.01.2, 90.01.3, 91.01.2, 91.02.0, 91.04.1, 93.21.0, 93.29.9
Отчет о деятельности учреждений культуры
1-культура
годовая
до 30 января (включительно) после отчетного периода
58.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД – код 59.11.0 "Деятельность по производству кино-, видеофильмов и телевизионных программ", 59.13.0 "Деятельность по распространению кино-, видеофильмов и телевизионных программ" и 59.14.0 "Деятельность по показу кинофильмов"
Отчет о деятельности кинематографической организации
1-кино
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Х
Х
Статистика туризма
59.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД – 55 "Предоставление услуг по временному проживанию"
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
60.
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
до 30 января (включительно)
61.
Опрашиваются посетители (нерезиденты) в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях и на автомобильных пунктах пропуска на момент выезда из Казахстана
Анкета обследования посетителей
Н-060
два раза в год

Қызметкерлердің санына қарамастан ЭҚЖЖ-ның 58.2; 62; 63.1 кодтарына сәйкес IT қызмет көрсету саласында негізгі және қайталама қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ іріктемеге түскен дара кәсіпкерлер ұсынады
Көрсетілген IT қызметтердің көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету (IT)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
56.
Қызметкерлердің санына қарамастан ЭҚЖЖ бойынша 64.91.1, 64.91.2, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.33.9, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 кодтарына сәйкес лизинг саласындағы негізгі қызмет түрімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
57.
ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері – 90.01.1, 93.29.3, 90.01.2, 90.01.3, 91.01.2, 91.02.0, 91.04.1, 93.21.0, 93.29.9 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Мәдениет мекемелерінің қызметі туралы есеп
1-мәдениет
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
58.
ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері-59.11.0 "Кино-, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламаларды шығару бойынша қызмет", 59.13.0 "Кино-, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар тарату бойынша қызмет" және 59.14.0 "Кинофильмдер көрсету бойынша қызмет" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Кинематографиялық ұйымның қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Х
Х
Туризм статистикасы
59.
ЭҚЖЖ-ның – "Уақытша тұру бойынша қызмет көрсету" 55-кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерінен тұратын орынды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсiпкерлер ұсынады
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2-туризм
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
60.
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
61.
Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттерінде келушілер (резидент еместерден) сұралады
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
жылына екі рет

до 30 января (включительно) и до 30 июля (включительно)
Статистика науки и инноваций
62.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью свыше 100 человек – сплошным методом, численностью до 100 человек − выборочным методом с основным видом экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71-74, 85.4, 86 и организаций, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие инновационную деятельность по списку
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
63.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 72, 85.4 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы по списку
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий и связи
64.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – телекоммуникации, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
65.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами экономической деятельности согласно кодам ОКЭД 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55-56, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 93, 95.1 с численностью свыше 100 человек – сплошным методом, с численностью до 100 человек – выборочным методом
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
3-информ
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
66.
В наблюдении принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
до 30 января (включительно)
67.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными подразделениями, независимо от численности, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД 53 – почтовая и курьерская деятельность, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
68.
Представляется юридическими лицами и (или) их структурными и обособленными подразделениями, имеющими основной или вторичный виды экономической деятельности согласно коду ОКЭД 61 – телекоммуникации, а также индивидуальными предпринимателями по списку
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика труда и занятости
69.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность квартальная)
Отчет по труду
1-Т
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
70.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения всех видов экономической деятельности, с численностью работников свыше 100 человек, а также с численностью до 100 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет по труду
1-Т
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
71.

30 қаңтарға (қоса алғанда) және 30 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Ғылым және инновациялар статистикасы
62.
Негізгі қызмет түрі ЭҚЖЖ-ның 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71-74, 85.4, 86 кодтарына сәйкес саны 100 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері – жаппай әдіспен, саны 100 адамға дейінгілер – іріктемелі әдіспен және инновациялық қызметті жүзеге асыратын, экономикалық қызмет түріне қатыссыз ұйымдар тізім бойынша ұсынады
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
63.
ЭҚЖЖ-ның 72, 85.4-кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және тізім бойынша экономикалық қызмет түрлеріне қарамастан ғылыми-зерттеу және тәжірибелік конструкторлық жұмыстарды жүзеге асыратын ұйымдар ұсынады
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және байланыс статистикасы
64.
Қызметкерлерінің санына қарамастан ЭҚЖЖ-ның 53 – пошталық және курьерлік қызметтер, 61 – телекоммуникациялар кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошта және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-сі күніне (қоса алғанда) дейін
65.
Негізгі экономикалық қызмет түрлері ЭҚЖЖ-ның 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55-56, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68-74, 77-82, 86, 93, 95.1 ЭҚЖЖ кодтарымен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері саны 100 адамнан асатындар – жаппай әдіспен, саны 100 адамға дейінгілер іріктемелі әдіспен ұсынады
Кәсіпорындарда ақпараттық–коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
66.
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
67.
Қызметкерлерінің санына қарамастан, ЭҚЖЖ-ның 53 – пошта және курьерлік қызмет кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
68.
ЭҚЖЖ-ның 61 – телекоммуникациялар кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ тізім бойынша дара кәсіпкерлер ұсынады
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
69.
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорын қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі тоқсандық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
70.
Қызметкерлердің саны 100 адамнан асатын, сондай-ақ "Шағын кәсіпорын қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысан бойынша есеп беретіндерден басқа, саны 100 адамға дейін экономикалық қызметтің барлық түрлерінің заңды тұлғалары мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек бойынша есеп
1-Т
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
71.

Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 250 человек, а также попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников до 250 человек, кроме отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о структуре и распределении заработной платы
2-Т (оплата труда)
один раз в год
до 31 мая (включительно) отчетного периода
72.
Представляют все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, предоставления услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социального обслуживания населения, за исключением отчитывающихся по статистической форме "О деятельности малого предприятия" (индекс 2-МП, периодичность годовая)
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (Условия труда)
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
73.
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
20 января, 17 февраля, 17 марта, 21 апреля, 19 мая, 16 июня, 21 июля, 18 августа, 15 сентября, 20 октября, 17 ноября, 15 декабря
19 января, 16 февраля, 16 марта, 20 апреля, 18 мая, 15 июня, 20 июля, 17 августа, 21 сентября, 19 октября, 16 ноября, 21 декабря
18 января, 15 февраля, 15 марта, 19 апреля, 17 мая, 21 июня, 19 июля, 16 августа, 20 сентября, 18 октября, 15 ноября, 20 декабря
74.
Опрашиваются члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше
Достойный труд
Т-004
три раза в год
21 июля, 18 августа, 15 сентября
20 июля, 17 августа, 21 сентября
19 июля, 16 августа, 20 сентября
Статистика цен
75.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 05-39, 46, 70
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
1-ЦП
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
76.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие экспорт и (или) импорт товаров, продукции
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
1-Ц (экспорт, импорт)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
77.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно коду ОКЭД: 02
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
1-ЦП (лес)
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
78.

Қызметкерлер саны 250 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сонымен қатар "Шағын кәсіпорынның қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны бойынша есеп бергендерден басқа, қызметкерлерінің саны 250 адамға дейінгі іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп
2-Т (еңбекақы)
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 мамырына (қоса алғанда) дейін
72.
"Шағын кәсіпорын қызметі туралы" (индексі 2-МП, кезеңділігі жылдық) статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтану бойынша қызмет көрсету, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету саласындағы негізгі қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп
1-Т (Еңбек жағдайы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
73.
Үй шаруашылығының 15 жастағы және одан үлкен мүшелері сұралады
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы
Т-001
айлық
20 қаңтар,
17 ақпан,
17 наурыз,
21 сәуір,
19 мамыр,
16 маусым,
21 шілде,
18 тамыз,
15 қыркүйек,
20 қазан,
17 қараша,
15 желтоқсан
19 қаңтар, 16 ақпан, 16 наурыз, 20 сәуір, 18 мамыр, 15 маусым, 20 шілде, 17 тамыз,
21 қыркүйек, 19 қазан, 16 қараша, 21 желтоқсан
18 қаңтар, 15 ақпан, 15 наурыз, 19 сәуір, 17 мамыр, 21 маусым, 19 шілде, 16 тамыз, 20 қыркүйек, 18 қазан, 15 қараша, 20 желтоқсан
74.
Үй шаруашылығының 15 жастағы және үлкен мүшелері сұралады
Лайықты еңбек
Т-004
жылына үш рет
21 шілде,
18 тамыз,
15 қыркүйек
20 шілде, 17 тамыз, 21 қыркүйек
19 шілде, 16 тамыз, 20 қыркүйек
Баға статистикасы
75.
ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес негізгі және (немесе) қосалқы қызмет түрлері 05-39, 46, 70 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп
1-ЦП
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
76.
Тауарлардың, өнімдердің экспортын және (немесе) импортын жүзеге асыратын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп
1-Ц (экспорт, импорт)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
77.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы қызмет түрлері 02 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦП (орман)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
78.

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 45, 46
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
1-Ц (опт)
месячная
до 22 числа (включительно) отчетного периода
Х
79.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД 68.20 – Аренда и управление собственной или арендуемой недвижимостью
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
1-Ц (аренда)
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
80.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 61
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
81.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД 53.1
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
1-тариф (почта)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
82.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 53.2
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (курьер)
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
83.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 53
Отчет о тарифах на почтовые и курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (почта, курьер)
месячная
Х
до 21 числа (включительно) отчетного периода
84.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 51
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
1-тариф (воздушный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
85.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 49.20
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
1-тариф (железнодорожный)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
86.

ЭҚЖЖ кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері: 45, 46 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп
1-Ц (көтерме)
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
79.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 68.20 – Жеке меншік немесе жалданатын жылжымайтын мүлікті жалға беру және басқару болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер ұсынады
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
1-Ц (жалға беру)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күніне (қоса алғанда) дейін
80.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 61 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (байланыс)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
81.
ЭҚЖЖ-ның 53.1-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
82.
ЭҚЖЖ-ның 53.2-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
83.
ЭҚЖЖ-ның 53-кодына сәйкес негізгі қызмет түрімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Заңды тұлғаларға арналған пошта және курьерлік қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта, курьер)
айлық
X
есепті кезеңнің 21-і күніне (қоса алғанда) дейін
84.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 51 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (әуе)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
85.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.20 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теміржол)
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
86.

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 49.41
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
1-тариф (автомобильный)
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
87.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 49.50
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
1-тариф (трубопроводный)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
88.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 50.40
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
1-тариф (внутренний водный)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
89.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 50.2
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
1-тариф (морской)
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
Х
Х
90.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 49.41, 49.20, 49.50, 50.20, 50.40, 51.21.
Отчет о тарифах на перевозку грузов всеми видами транспорта
1-тариф (грузы)
месячная
Х
до 15 числа (включительно) отчетного периода
91.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 41-43
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
1-ЦСМ
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
92.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 01 – "Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях"
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
1-ЦСХ
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
93.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду ОКЭД: 03 – Рыболовство и рыбоводство, а также физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства
1-ЦП (рыба)
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
94.

ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.41 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (автомобиль)
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
87.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.50 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (құбыр)
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
88.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 50.40 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (ішкі су)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
89.
Негізгі қызмет түрі ЭҚЖЖ-ның 50.2-кодына сәйкес іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері тапсырады
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теңіз)
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
Х
90.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі қызмет түрі 49.41, 49.20, 49.50, 50.20, 50.40, 51.21. болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Көліктің барлық түрлерімен жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (жүк)
айлық
Х
есепті кезеңнің 15-і күніне (қоса алғанда) дейін
91.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 41-43 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
1-ЦСМ
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
92.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негiзгi немесе қосалқы қызмет түрлері 01-"Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну" болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары ұсынады
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп
1-ЦСХ
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
93.
ЭҚЖЖ-ның кодына сәйкес негізгі немесе косалқы қызмет түрі: 03 Балық аулау және балық өсіру болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар болған кезде жеке тұлғалар ұсынады
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп
1-ЦП (балық)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
94.

Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 52, 62, 63, 69-71, 73, 74, 77, 80-82
Отчет о ценах производителей на услуги
1-Ц (услуги)
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
95.
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
96.
Представляют юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
97.
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
98.
Представляют юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
Х
99.
Представляют юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью, со списочной численностью работников свыше 100 человек и (или) их филиалы и представительства независимо от численности работников. Кроме этого, представляют государственные (бюджетные) учреждения, организации здравоохранения и образования, банки, страховые компании, предприятия, осуществляющие деятельность в области права, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения – независимо от численности работников
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика образования, здравохранения и социального обеспечения

ЭҚЖЖ-ның кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрлері: 52, 62, 63, 69-71, 73, 74, 77, 80-82 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп
1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
95.
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
96.
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары тапсырады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
97.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп
2-МП
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
98.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары ұсынады. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар ұсынбайды
Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп
2-МП
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
99.
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері қызметкерлердің санына қарамастан ұсынады. Бұдан басқа, мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, құқық саласындағы қызметті жүзеге асыратын кәсіпорындар, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер қызметкерлерінің санына қарамастан ұсынады
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Білім беру, денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы

100.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие образовательные программы в области высшего и послевузовского образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет организаций высшего и послевузовского образования
ОВПО
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
101.
Представляют юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального, послесреднего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
2-НК
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
102.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности: "Образование" и "Здравоохранение и социальное обслуживание населения" согласно коду ОКЭД – 85, 86, 87, 88, независимо от формы собственности и численности работающих
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
Соцфин
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
103.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности: "Образование" и "Здравоохранение и социальное обслуживание населения" согласно коду ОКЭД – 85, 86, 87, 88. Индивидуальные предприниматели объемы оказанных услуг за год заполняют только в четвертом квартале
Отчет об объеме оказанных услуг организациями и индивидуальными предпринимателями в сферах образования, здравоохранения и социального обслуживания населения
1-услуги
квартальная
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Х
104.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с порядком, установленным законодательством
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
105.
Представляют юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения (коды 87, 88 ОКЭД), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
3-социальное обеспечение
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений

100.
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласында білім беру бағдарламаларын жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының есебі
ОВПО
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
101.
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері ұсынады
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп
2-НК
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
102.
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, ЭҚЖЖ-ның – 85, 86, 87, 88 кодына сәйкес қызметінің негізгі түрі "Білім беру" және "Денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп
Әлеуметтік қаржы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
103.
ЭҚЖЖ-ның – 85, 86, 87, 88 кодына сәйкес қызметінің негізгі түрі "Білім беру" және "Денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету" болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер ұсынады. Жеке кәсіпкерлер бір жыл ішінде көрсеткен қызметтердің көлемін тек төртінші тоқсанда толтырылады
Білім беру, денсаулық сақтау және халыққа әлеуметтік қызмет көрсету салаларының ұйымдары мен жеке кәсіпкерлері көрсеткен қызметтер көлемі туралы есеп
1-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Х
104.
Заңнамада белгіленген тәртіпке сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп
7-ТПЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
105.
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан, халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге (ЭҚЖЖ-ның 87, 88-кодтары) бағытталған қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі
3-әлеуметтік қамсыздандыру
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы

106.
В опросе принимают участие члены домашних хозяйств в возрасте 15-80 лет
Уровень доверия населения к правоохранительным органам и судебной системе
УДН
два раза в год
15 мая (включительно) и 15 ноября (включительно)
Статистика уровня жизни
107.
В опросе принимает участие один член домашнего хозяйства в возрасте 15 лет и старше
Качество жизни населения
D 002
один раз в год
11 марта
108.
Домашние хозяйства
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
109.
Домашние хозяйства
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств
D 004
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
110.
Домашние хозяйства
Карточка домашнего хозяйства
D 008
годовая (с ежеквартальным уточнением)
до 1 февраля (включительно) отчетного периода (до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
Ведомственные статистические наблюдения, проводимые государственными органами
№ п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1.
Представляют отделы сельского хозяйства и земельных отношений районов (городов областного значения), Управления сельского хозяйства и земельных отношений областей (городов республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _________ года
22
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2.
Представляют отделы земельных отношений районов (городов областного значения), Управления земельных отношений областей (городов республиканского значения, столицы) Республики Казахстан
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям на 1 ноября _________ года
22-А
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
3.
Представляют карьерные центры, центры трудовой мобильности, местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения областей, городов республиканского значения, столицы и АО "Центр развития трудовых ресурсов"
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством за _______ (месяц) 202__ года
1-Т (трудоустройство)
месячная

106.
Сауал салуға 15-80 жастағы үй шаруашылығының мүшелері қатысады
Халықтың құқық қорғау органдарына және сот жүйесіне сенімділік деңгейі
УДН
жылына екі рет
15 мамыр (қоса алғанда) және 15 қараша (қоса алғанда)
Тұрмыс деңгейі статистикасы
107.
Сауал салуға 15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының бір мүшесі қатысады
Халықтың тұрмыс сапасы
D 002
жылына бір рет
11 наурыз
108.
Үй шаруашылықтары
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне (қоса алғанда) дейін
109.
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы табыстары мен шығыстарын есепке алу журналы
D 004
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қосаалғанда) дейін
110.
Үй шаруашылықтары
Үй шаруашылығының карточкасы
D 008
жылдық (тоқсан сайынғы нақтылаумен)
есепті кезеңнің 1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
Мемлекеттік органдар жүргізетін ведомстволық статистикалық байқаулар
р/с№
Респонденттер тобы
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық нысан индексі
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі
Респонденттердің бастапқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) Жер қатынастары және ауыл шаруашылық бөлімдері, Қазақстан Республикасы облыстарының (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың) Жер қатынастары және ауыл шаруашылық басқармалары ұсынады
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
22
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
2.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) Жер қатынастары және ауыл шаруашылық бөлімдері, Қазақстан Республикасы облыстарының (республикалық маңызы бар қалалардың, астананың) Жер қатынастары және ауыл шаруашылық басқармалары ұсынады
Суармалы жердiң болуы және оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп
22-А
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
3.
Мансап орталықтары, еңбек мобильділігі орталықтары, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары және "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ ұсынады
202__ жылғы ______ (ай) еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық

карьерные центры – 2-го числа после отчетного месяца; центры трудовой мобильности – 4-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения областей, городов республиканского значения, столицы – 6-го числа после отчетного месяца; АО "ЦРТР" в МТСЗН – 8-го числа после отчетного месяца
4.
Представляют юридические лица и их филиалы и представительства по месту нахождения; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения районов, городов; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения областей, городов республиканского значения, столицы и АО "Центр развития трудовых ресурсов"
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
юридические лица и их филиалы и представительства по месту своего нахождения 3-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения районов, городов – 5-го числа после отчетного месяца; местные исполнительные органы по вопросам социальной защиты и занятости населения областей, городов республиканского значения, столицы – 7-го числа после отчетного месяца; АО "ЦРТР" в МТСЗН – 10-го числа после отчетного месяца
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан
5.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 02, 08, 16, 19, 20, 22-28, 31, 35, 46
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
1-СМИО
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
6.
Представляют попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными и (или) вторичными видами деятельности согласно кодам ОКЭД: 41-43
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
2-СМИО
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
7.
Представляют банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, держатели инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
8.
Представляют структурные подразделения местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы, осуществляющие функции в области физической культуры и спорта, республиканские, областные и городские школы высшего спортивного мастерства и республиканские центры олимпийской подготовки
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан
1-ФК
годовая
до 15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
9.
Представляют юридические лица, включенные в перечень респондентов
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
10.
Представляют предприятия, осуществляющие перевозки и транспортно-экспедиционные услуги авиационным, морским (речным), автомобильным, трубопроводным транспортом и передачу электроэнергии
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
11.
Представляют Акционерное общество "Национальная компания Қазақстан Темір Жолы", акционерное общество "Пассажирские перевозки", предприятия железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
12.
Представляют представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
13.
Представляют предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
5-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
14.
Представляют органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
7-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
15.
Представляется банками, филиалами банков-нерезидентов в Республике Казахстан
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
16.
Представляют организации, включенные в перечень респондентов
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
17.
Представляют страховые организации, филиалы страховых (перестраховочных) организаций – нерезидентов осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "общее страхование"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
11-ПБ-ОС
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
18.
Представляется Министерством финансов Республики Казахстан в Национальный Банк Республики Казахстан
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
19.
Представляется банками, филиалами банков-нерезидентов в Республике Казахстан; брокерами и (или) дилерами; организациями по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; единым накопительным пенсионным фондом, добровольными накопительными пенсионными фондами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
20.
Представляется акционерным обществом "БТА БАНК"
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
21.
Представляют юридические лица по запросу территориального филиала Национального Банка Республики Казахстан. Не представляют статистическую форму органы государственного управления и банки
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
по запросу территориального органа Национального Банка Республики Казахстан
до даты, указанной в анкете
22.
Представляют страховые организации, филиалы страховых (перестраховочных) организаций – нерезидентов осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли "страховые жизни"
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
11-ПБ-СЖ
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
23.
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная

мансап орталықтары есепті айдан кейінгі айдың 2-күні; еңбек мобильділігі орталықтары есепті айдан кейінгі айдың 4-күні; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары есепті айдан кейінгі айдың 6-күні; "ЕРДО" АҚ Еңбекминіне – есепті айдан кейінгі айдың 8-күні
4.
Заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша; аудандардың, қалалардың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары және "Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ (бұдан әрі – "ЕРДО" АҚ) ұсынады
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
заңды тұлғалар және олардың филиалдары мен өкілдіктерінің өздері орналасқан орындары бойынша есепті айдан кейін 3-күні; аудандардың, қалалардың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары есепті айдан кейінгі айдың 5-күні; облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдары есепті айдан кейінгі айдың 7-күні; "ЕРДО" АҚ Еңбекминіне есепті айдан кейінгі айдың 10-күні
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
5.
ЭКЖЖ-ның 02, 08, 16, 19, 20, 22-28, 31, 35, 46-кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және қосалқы түрлерімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және (немесе) оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер ұсынады
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлiк жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп
1-СМИО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
6.
ЭКЖЖ-ның 41-43-кодтарына сәйкес қызметінің негізгі және (немесе) қосалқы түрлерімен іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері ұсынады
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп
2-СМИО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
7.
Екінші деңгейдегі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, инфрақұрылымдық облигация ұстаушылар ұсынады
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
8.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы функцияларды жүзеге асыратын құрылымдық бөлімшелері, республикалық, облыстық және қалалық жоғары спорт шеберлігі мектептері және республикалық олимпиадалық даярлау орталықтары ұсынады
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп
1-ФК
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
9.
Респонденттер тізіміне енгізілген заңды тұлғалар ұсынады
Бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
10.
Тасымалдау және көлік-экспедициялық қызметтерін авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль, құбыр арқылы жүргізу және электроэнергияны тасымалдау кәсіпорындары ұсынады
Бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
11.
"Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы, "Жолаушылар тасымалы" акционерлік қоғамы, темір жол көлігінің кәсіпорындары ұсынады
Бейрезиденттерден алынған (бейрезиденттерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
3-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
12.
Темір жолдан басқа бейрезидент көлік кәсіпорындарының өкілдері ұсынады
Бейрезидент көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
13.
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар ұсынады
Бейрезидент көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
14.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару органдары ұсынады
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп
7-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
15.
Банктер, Қазақстан Республикасында бейрезидент банктердің филиалдары ұсынады
Бейрезиденттерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
16.
Респонденттер тізіміне қосылған ұйымдар ұсынады
Бейрезиденттермен халықаралық операциялар туралы есеп
10-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
17.
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары, бейрезидент сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының филиалдары ұсынады
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезидентттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
18.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне тапсырады
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
19.
Банктер, Қазақстан Республикасында бейрезидент банктердің филиалдары; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық портфельді басқаратын ұйымдар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, ерікті жинақтаушы зейнетақы қорларымен ұсынылады
Бейрезиденттермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
20.
"БТА Банк" акционерлік қоғамы ұсынады
Бейрезиденттерге берілген кредиттер туралы есеп
17-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25-нан кешіктірмей
21.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі аумақтық филиалының сұратуы бойынша заңды тұлғалар ұсынады. Статистикалық нысанды мемлекеттік басқару органдары және банктер ұсынбайды
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі аумақтық филиалының сұратуы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
22.
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары, бейрезидент сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарының филиалдары ұсынады
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша бейрезиденттерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және бейрезиденттердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
23.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман өрттері туралы есеп
1 өрт (орман)
онкүндік

государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
24.
Представляют – государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
25.
Представляют государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4 ЛХ (лесное хозяйство
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
26.
Представляют государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 числа после отчетного периода
27.
Представляют государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие"
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8 ЛХ (лесное хозяйство
годовая
государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
28.
Представляют государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
29.
Представляют зональные лесосеменные станции, Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая

мемлекеттік орман иеленушілер – айдың 9, 19, 29 күндері, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – айдың 10, 20, 30 күндері
24.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
3 (жылдық)
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
25.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
4 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға, 10 шілдеге дейін
26.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп
5-орманша
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
27.
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман шаруашылығының аумақтық инспекциялары, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ұсынады
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
8 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
28.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
29.
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы, облыстар әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары ұсынады
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық

зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода; Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
30.
Представляют государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
ЛД
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
31.
Представляют частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая
частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
32.
Представляют частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Отчет о распределении площадей и запасов покрытых лесом угодий по преобладающим породам и группам возраста
2
один раз в 5 лет
частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Респбуликанское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
33.
Представляют государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
10 ЛХ (лесное хозяйство
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
34.
Представляют государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесозащите
12 ЛХ (лесное хозяйство)
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
35.
Представляют государственные учреждения лесного хозяйства, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, Республиканское государственное учреждение "Сандыктауское учебно-производственное лесное хозяйство", Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жасыл Аймак", Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский лесной селекционный центр", областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о заготовке лесных семян
20 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
36.
Представляют – государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные природные резерваты, государственные региональные природные парки, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Учет особо охраняемых природных территорий
1-ООПТ
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
Комитетом водного хозяйства Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
37.
Представляют водопользователи использующие воду для нужд сельского хозяйства, для производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики

аймақтық орман тұқымы станциялары – есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
30.
Орман шаруашылығы мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, орман шаруашылығының облыстық аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ЛД
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
31.
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жеке және мемлекеттік орман иеленушілер ұсынады
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
1
жылдық
жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
32.
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жеке және мемлекеттік орман иеленушілер ұсынады
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу туралы есеп
2
5 жылда бір рет
жеке және мемлекеттік орман иеленушілері – есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары – есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны – есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін
33.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
10 ЛХ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
34.
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман қорғау туралы есеп
12 ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және 10 шілдеге дейін
35.
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, "Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Жасыл Аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны, "Республикалық орман селекциялық орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесінің аумақтық инспекциялары ұсынады
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп
20 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
36.
Мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік табиғи резерваттар, мемлекеттік өңірлік табиғи парктер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары ұсынады
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
1-ООПТ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Су шаруашылығы комитеті
37.
Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада пайдаланатын су пайдаланушылар ұсынады
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп
2-ТП (сушар)
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей