Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 580/7
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 580/7 қаулысы
Қазақстан Республикасы "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу Әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: