Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 5 июля 2024 года № 580/7.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 580/7 қаулысы.
Қазақстан Республикасы "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу Әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда города Аксу жилищ, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Тлявкаева Р.И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дюсимбинов
Приложение 1
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного
фонда города Аксу входящим в состав объект кондоминиума

1. Ақсу қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Р.И. Тлявкаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Дүйсенбинов
1-Қосымша
Кондоминиум объектісінің құрамына кіретін Ақсу қаласының мемлекеттік
тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері