О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 111/13 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 5 декабря 2024 года № 228/26
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023года № 111/13 "О бюджете Торайгырского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 62609,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5484,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 57125,0 тысяч тенге;
2) затраты – 63509,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 900,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 900,0 тысяч тенге";
2) приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению

Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 111/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 228/26 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 111/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1 – тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62609,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5484,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 57125,0 мың теңге;
2) шығындар – 63509,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 900,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.