Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 14 мая 2024 года № 120
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности" и пунктом 10 Правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11245) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению, на срок девяносто календарных дней.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Шапкенов
Приложение к постановлению
акимата Атырауской области
от "14" мая 2024 года
№ 120
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от "14" мая 2024 года
№ 120
Размер предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
№ п/п
Наименование товара
Единица измерения
Размер предельно допустимых розничных цен
1
Мука пшеничная первого сорта
1 (один) килограмм

Атырау облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаcының мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 14 мамырдағы № 120 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 37-баптарына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 болып тіркелген) бекітілген Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға шекті жол берілетін бөлшек сауда бағаларының мөлшерін белгілеу қағидаларының 10-тармағына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшері күнтізбелік тоқсан күн мерзіміне бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі C. Шәпкенов
Атырау облысы әкімдігінің
2024 жылғы "14" мамырдағы
№ 120 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің
2024 жылғы "14" мамырдағы
№ 120 қаулысымен
бекітілген
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшері
№ п/п
Тауардың атауы
Өлшем бірлігі
Шекті рұқсат етілген бөлшек сауда бағаларының мөлшері
1
Бірінші сортты бидай ұны
1 (бір) килограмм