О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2025-2027 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2024 года № 24-174/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 329 361 тысяч тенге;
налоговые поступления – 833 582 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 177 779 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 318 000 тысяч тенге;
2) расходы – 1 329 361 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
2. Размер бюджетного изъятия в районный бюджет на 2025 год 308 809 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 555 тысяч тенге;
налоговые поступления – 43 569 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 986 тысяч тенге;
2) расходы – 77 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
4. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в сельский бюджет в 2025 году 23 986 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 966 тысяч тенге;

Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 24-174/VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 329 361 мың теңге;
салықтық түсімдер – 833 582 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 177 779 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 318 000 мың теңге 0;
2) шығындар – 1 329 361 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар мөлшері 2025 жылға 308 809 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 77 555 мың теңге;
салықтық түсімдер – 43 569 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 23 986 мың теңге;
2) шығындар – 77 555 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 23 986 мың теңге.
5. Арыс ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 97 966 мың теңге;