О бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 724,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 282,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 81 724,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
поступление займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2- тармағына, 75 бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына 1) тармақшасына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 724,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 397,0 мың теңге;
2) шығындар – 81 724,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

2. Учесть, что в бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме – 45 047,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме – 29 350,0 тысяч тенге.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата

2. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 45 047,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 29 350,0 мың теңге көлемінде нысаналы трасферттер көзделгені ескерілсін.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының