О внесении изменений в приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 10 октября 2023 года № 19 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан", республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан" и его территориальных органов"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 18 апреля 2025 года № 124
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта Республики Казахстан от 10 октября 2023 года № 19 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет железнодорожного и водного транспорта Министерства транспорта Республики Казахстан", республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан" и его территориальных органов" следующие изменения:
пункт 2 исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Комитет автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
50) исключить;
подпункт 59) исключить;
подпункт 96) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Абай" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Инспекции: Республика Казахстан, 100100, область Абай, город Семей, улица Рымбека Байсеитова, дом 29.";
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Акмолинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Актюбинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить
подпункт 43) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Алматинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 19 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2025 жылғы 18 сәуірдегі № 124 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Теміржол және су көлігі комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің, "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2023 жылғы 10 қазандағы № 19 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
50) тармақша алып тасталсын;
59) тармақша алып тасталсын;
96) тармақша алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Абай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Инспекцияның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 100100, Абай облысы, Семей қаласы, Рымбек Байсейітов көшесі, 29-үй.";
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ақмола облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ақтөбе облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
43) тармақша алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті "Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Местонахождение Инспекции: Республика Казахстан, 040000, Алматинская область, город Конаев, микрорайон-2, дом 44.";
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Алматы" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Астане" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение Инспекции: Республика Казахстан, 010000, город Астана, район Байконыр, улица Акжол, дом 49.";
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Атырауской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Западно-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Жетісу" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Жамбылской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Карагандинской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Костанайской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Кызылординской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Мангистауской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Павлодарской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Северо-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Туркестанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по области Ұлытау" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 42) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по Восточно-Казахстанской области" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 21) исключить;
подпункт 47) исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Инспекция транспортного контроля по городу Шымкент" Комитета автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
в пункте 15:
подпункт 20) исключить;
подпункт 46) исключить.

"8. Инспекцияның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 040000, Алматы облысы, Қонаев қаласы, 2-шағын аудан, 44-үй.";
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Алматы қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Астана қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Инспекцияның орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, 010000, Астана қаласы, Байқоңыр ауданы, Ақжол көшесі, 49-үй.";
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Атырау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Батыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Жетісу облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Жамбыл облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қарағанды облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қостанай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Қызылорда облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Маңғыстау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Павлодар облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Түркістан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Ұлытау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
42) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Шығыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
21) тармақша алып тасталсын;
47) тармақша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитетінің "Шымкент қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекеменің ережесінде:
15-тармақта:
20) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша алып тасталсын.

2. Признать утратившим силу некоторые приказы Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
3. Комитету автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня утверждения настоящего приказа направление на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
С. Аблалиев
Приложение
к приказу
Перечень утративших силу некоторых приказов Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
2. Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 мая 2019 года № 348 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
3. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 20 сентября 2019 года № 731 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
4. Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 ноября 2019 года № 836 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".

2. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық бекітілген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
С. Аблалиев
Бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің күші жойылатын бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" мемлекеттік мекемесінің және оның aумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығы.
2. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" мемлекеттік мекемесінің және оның aумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 348 бұйрығы.
3. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" мемлекеттік мекемесінің және оның aумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 731 бұйрығы.
4. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның aумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 8 қарашадағы № 836 бұйрығы.

5. Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 июня 2020 года № 369 "О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
6. Пункт 2 Перечня некоторых приказов Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан, в которые вносились изменения и дополнения, утвержденного приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 21 апреля 2021 года № 183 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан".
7. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 июля 2022 года № 424 "О внесении изменения и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
8. Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 14 октября 2022 года № 572 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
9. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 10 марта 2023 года № 149 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".
10. Приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 июля 2023 года № 539 "О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 31 января 2019 года № 58 "Об утверждении положений республиканского государственного учреждения "Комитет транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" и его территориальных подразделений".

5. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның aумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 369 бұйрығы.
6. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 183 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілген кейбір бұйрықтарының тізбесінің 2-тармағы.
7. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 22 шiлдедегi № 424 бұйрығы.
8. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 572 бұйрығы.
9. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 наурыздағы № 149 бұйрығы.
10. "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің және оның аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 58 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушысының 2023 жылғы 24 шiлдедегi № 539 бұйрығы.