Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 10 апреля 2025 года № 2
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", Приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32469), аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в городе Темиртау Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Темиртау Кыдырбекова Рината Қуатұлы.
3. Заместителю акима города Темиртау - руководителю ликвидации чрезвычайной ситуации Кыдырбекову Ринату Куатұлы провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 4 апреля 2025 года.
Г.Ашимов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32469 болып тіркелген), Теміртау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысының Теміртау қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Теміртау қаласы әкімінің орынбасары Ринат Куатұлы Кыдырбековке тағайындалсын.
3. Теміртау қаласы әкімінің орынбасары - төтенше жағдайды жою басшысы Ринат Куатұлы Кыдырбеков осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 4 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ғ.Әшімов