О признании утратившим силу решения акима поселка Кушокы от 12 марта 2021 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима поселка Кушокы Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 26 февраля 2025 года № 4-р
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" аким поселка Кушокы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима поселка Кушокы от 12 марта 2021 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов 16 марта 2021 года № 6246).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Кушокы Рыспеков Х.Ж.

Қушоқы кентініц әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Қушоқы кентінің әкімінің 2025 жылғы 26 ақпандағы № 4-ш шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес Қушоқы кентінің әкімі ШЕШТІ:
1. Қушоқы кентінің әкімінің 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2021 жылғы 16 наурызда № 6246 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қушоқы кентінің әкімі Х.Ж.Рыспеков