Акционерное общество "QAZAQGAZ AIMAQ" об установлении публичного сервитута
Решение акима села Кызылсай города Жанаозен Мангистауской области от 4 марта 2025 года № 09
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",заключения Жанаозенской городской земельной комиссии от 27 ноября 2024 года (протокол №03-06/51), приказами государственного учреждения "Жанаозенского городского отдела земельных отношений, архитектуры и градостроительства" от 10.01.2025 года № KZ38VBG01527493, № KZ68VBG01527438, № KZ63VBG01527431, № KZ39VBG01527378, № KZ75VBG01527506 и по заявлению акционерного общества "QAZAQGAZ AIMAQ" аким села Кызылсай РЕШИЛ:

"QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы Қызылсай ауылы әкімінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 09 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19, 69-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық жер комиссиясының 2024 жылғы 27 қарашадағы (№03-06/51 хаттамасы) қорытындысы, Жаңаөзен қалалық жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 10.01.2025 жылғы № KZ38VBG01527493, № KZ68VBG01527438, № KZ63VBG01527431, № KZ39VBG01527378, № KZ75VBG01527506 бұйрықтары және "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамының өтініші негізінде, Қызылсай ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить публичный сервитут акционерному обществу "QAZAQGAZ AIMAQ" (БИН:020440001144) сроком на 10 (десять) лет без изъятия у землепользователей земельного участка общей площадью 1,9469 гектара для размещения и эксплуатации газопроводов высокого, среднего и низкого давления села Кызылсай согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Кызылсай" (главный специалист Андреева Ж.) в установленном законодательством порядке обеспечить: официальное опубликование настоящего решения, размещение на интернет-ресурсах акимата города Жанаозен.

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылсай ауылынан жоғарғы, орташа және төменгі қысымдағы газ құбырларын орналастыру және пайдалану үшін жалпы көлемі 1,9469 гектар жер учаскесі "QAZAQGAZ AIMAQ" акционерлік қоғамына (БСН: 020440001144) жер пайдаланушылардан алып қоймай 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қызылсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бас маман Ж. Андреева) заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді ресми жариялауға, Жаңаөзен қаласы әкімдігінің интернет ресурстарында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста акимата села Кызылсай Аяшева С.
4. Настоящее решения вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Кызылсай К. Аманжанов
Приложение к решению
акима села Кызылсай
от "04" марта 2025 года № 09
Перечень земельных участков устанавливаемых публичный сервитут
Наименование и категория земель землепользователей по месту предоставления земельных участков
Объем установления публичного сервитута, гектар
1
город Жанаозен, села Кызылсай для размещения и эксплуатации газопровода низкого давления

3. Осы шешімнің орындалысын бақылау Қызылсай ауылы әкімдігінің бас маманы С. Аяшеваға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылсай ауылының әкімі Қ. Аманжанов
Қызылсай ауылы әкімінің
2025 жылғы "04" наурыздағы
№09 шешіміне қосымша
Қауымдық сервитут белгіленетін жер учаскелерінің тізімі
Жер учаскелері берілетін жердегі жер пайдаланушылардың атаулары мен жер санаттары
Қауымдық сервитут белгілеу көлемі, гектар
1
Жаңаөзен қаласы, Қызылсай ауылы төменгі қысымды газ құбырын орналастыру және пайдалану үшін