О признании утратившим силу решения акима Тупкараганского от 31 декабря 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима Тупкараганского района Мангистауской области от 24 января 2025 года № 1
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Тупкараганского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тупкараганского района от 31 декабря 2024 года № 5 "Об объявлении чрезвыйчайной ситуации техногенного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Д.Жантуарова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Кумискалиев

Түпқараған ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы техногенді сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімнің күшін жою туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімінің 2025 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы техногенді сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Жантуаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Күмісқалиев