О внесении изменений в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июня 2016 года № 72
Примечание РЦПИ!
Решение вступает в силу 15.07.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
В соответствии с абзацем первым статьи 3 Соглашения о введении единых форм паспорта транспортного средства (паспорта шасси транспортного средства) и паспорта самоходной машины и других видов техники и организации систем электронных паспортов от 15 августа 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 сентября 2015 г. № 122 «Об утверждении Порядка функционирования систем электронных паспортов транспортных средств (электронных паспортов шасси транспортных средств) и электронных паспортов самоходных машин и других видов техники» следующие изменения:
а) в подпункте «а» слова «до 1 июля 2016 г.» заменить словами «до 1 июля 2017 г.»;
б) в подпункте «в» слова «до 15 марта 2017 г.» заменить словами «до 1 июля 2018 г.».
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 июля 2016 года.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 14 маусымдағы № 72 шешімі
2014 жылғы 15 тамыздағы Көлік құралының паспорты (көлік құралы шассиінің паспорты) және өздігімен жүретін машина мен өзге техника түрлері паспортының бірыңғай үлгілерін енгізу және электронды паспорт жүйелерін ұйымдастыру туралы келісімнің 3-бабының бірінші абзацына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Көлік құралдарының электронды паспорттары (көлік құралдары шассиінің электронды паспорттары) мен өздігімен жүретін машиналар мен басқа да техникалардың электронды паспорттары жүйесінің әрекет ету тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 122 шешімінің 2-тармағына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) "а" тармақшасында "2016 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздер "2017 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
б) "в" тармақшасында "2017 жылғы 15 наурызға дейін" деген сөздер "2018 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді және 2016 жылғы 1 шілдеден бастап туындайтын құқықтық қатынастарда қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян