О внесении изменений в пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 8
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 ноября 2019 года № 192
В соответствии с пунктом 3 статьи 112 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 января 2019 г. № 8 "О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 декабря 2013 г. № 289":
в абзаце первом слова "шестьдесят третьего" заменить словами "шестьдесят второго";
в абзаце втором слова "шестьдесят третий" заменить словами "шестьдесят второй", цифры "2020" заменить цифрами "2021".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян

Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы № 8 шешімінің 2-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 11 қарашадағы № 192 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 112-бабының 3-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 22 қаңтардағы "Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8 шешімінің 2-тармағында:
бірінші абзацтағы "алпыс үшінші" деген сөздер "алпыс екінші" деген сөздермен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "алпыс үшінші" деген сөздер "алпыс екінші" деген сөздермен, "2020" деген цифрлар "2021" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян