статья 6
ГОСТ ISO 973-2016 "Пряности. Перец душистый [Pimenta dioica (L.) Merr.] в зернах или молотый. Технические условия"
2
ГОСТ ISO 1003-2016 "Пряности. Имбирь (Zingiber officinale Roscoe). Технические условия"
3
ГОСТ ISO 2253-2015 "Порошок карри. Технические условия"
4
ГОСТ ISO 2254-2016 "Пряности. Гвоздика целая и молотая (порошкообразная). Технические условия"
5
ГОСТ ISO 5561-2015 "Тмин черный и белый немолотый. Технические условия"
51
ГОСТ ISO 6079-2019 "Чай растворимый. Технические условия"
6
ГОСТ ISO 6539-2016 "Пряности. Корица (Cinnamomum zeylanicum Blume). Технические условия"
7
ГОСТ 31784-2012 (ISO 6478:1990) "Арахис. Технические условия"
8
ГОСТ 31855-2012 (ISO 6477:1998) "Ядра кешью. Технические условия"
9
ГОСТ 32615-2014 (IS0 2451:1973) "Какао-бобы. Технические условия"
10
ГОСТ 6829-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Смородина черная свежая. Технические условия"
11
ГОСТ 7177-2015 (UNECE STANDARD FFV-37:2012) "Арбузы продовольственные свежие. Технические условия"
12
ГОСТ 7178-2015 2015 (UNECE STANDARD FFV-23:2012) "Дыни свежие. Технические условия"
13
ГОСТ 7967-2015 (UNECE STANDARD FFV-09:2012) "Капуста краснокочанная свежая. Технические условия"
14
ГОСТ 31822-2012 (UNECE STANDARD FFV-41:2003) "Кабачки свежие, реализуемые в розничной торговле. Технические условия"
15
ГОСТ 31854-2012 (UNECE STANDARD FFV-21:2002) "Лук порей свежий, реализуемый в розничной торговле. Технические условия"
16
ГОСТ 32878-2014 (UNECE STANDARD FFV-59:2010) "Пастернак корневой свежий. Технические условия"
17
ГОСТ 33309-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Клюква свежая. Технические условия"
18
ГОСТ 33440-2015 (UNECE STANDARD FFV-40:2010) "Ревень овощной свежий. Технические условия"
19
ГОСТ 33485-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Крыжовник свежий. Технические условия"
20
ГОСТ 33492-2015 (UNECE STANDARD FFV-54:2010) "Грибы белые свежие. Технические условия"
21
ГОСТ 33499-2015 (UNECE STANDARD FFV-51:2013) "Груши свежие. Технические условия"
22
ГОСТ 33551-2015 (UNECE STANDARD FFV-09:2012) "Капуста савойская свежая. Технические условия"
23
ГОСТ 33562-2015 2015 (UNECE STANDARD FFV-18:2011) "Чеснок свежий. Технические условия"
24
ГОСТ 33851-2016 (UNECE STANDARD FFV-08:2010) "Капуста брюссельская свежая. Технические условия"
25
ГОСТ 33854-2016 (UNECE STANDARD FFV-48:2010) "Капуста брокколи свежая. Технические условия"
26
ГОСТ 108-2014 "Какао-порошок. Технические условия"
27
ГОСТ 131-2013 "Спирт этиловый-сырец из пищевого сырья. Технические условия"
28

6-бап
МемСТ ISO 973-2016 "Дәмдеуіштер. Дәндегі немесе ұнтақталған хош иісті бұрыш [Pimenta dioica (L.) Merr.] дәндегі немесе ұнтақталған. Техникалық шарттар"
2
МемСТ ISO 1003-2016 "Дәмдеуіштер. Зімбір (Zingiber officinale Roscoe). Техникалық шарттар"
3
МемСТ ISO 2253-2015 "Карри ұнтағы. Техникалық шарттар"
4
МемСТ ISO 2254-2016 "Дәмдеуіштер. Тұтас және ұнтақталған қалампыр (ұнтақ тәрізді). Техникалық шарттар"
5
МемСТ ISO 5561-2015 "Қара және ақ ұнтақталмаған зире. Техникалық шарттар"
6
МемСТ ISO 6539-2016 "Дәмдеуіштер. Дәм қабық (Cinnamomum zeylanicum Blume). Техникалық шарттар"
7
МемСТ 31784-2012 (ISO 6478:1990) "Жержаңғақ. Техникалық шарттар"
8
МемСТ 31855-2012 (ISO 6477:1998) "Кешью дәні. Техникалық шарттар"
9
МемСТ 32615-2014 (IS0 2451:1973) "Какао-бұршақтар. Техникалық шарттар"
10
МемСТ 6829-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Жаңа піскен қарақат. Техникалық шарттар"
11
МемСТ 7177-2015 (UNECE STANDARD FFV-37:2012) "Жем-шөптік жаңа піскен қарбыздар. Техникалық шарттар"
12
МемСТ 7178-2015 2015 (UNECE STANDARD FFV-23:2012) "Жаңа піскен қауындар. Техникалық шарттар"
13
МемСТ 7967-2015 (UNECE STANDARD FFV-09:2012) "Жаңа піскен қызылқауданды қырыққабат. Техникалық шарттар"
14
МемСТ 31822-2012 (UNECE STANDARD FFV-41:2003) "Бөлшек саудада сатылатын жаңа піскен кәдіштер. Техникалық шарттар"
15
МемСТ 31854-2012 (UNECE STANDARD FFV-21:2002) "Бөлшек саудада сатылатын жаңа піскен сопақ басты пияз. Техникалық шарттар"
16
МемСТ 32878-2014 (UNECE STANDARD FFV-59:2010) "Бөлшек саудада сатылатын тамырлы ботташық. Техникалық шарттар"
17
МемСТ 33309-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Жаңа піскен мүкжидек. Техникалық шарттар"
18
МемСТ 33440-2015 (UNECE STANDARD FFV-40:2010) "Бөлшек саудада сатылатын көкөніс рауғашы. Техникалық шарттар"
19
МемСТ 33485-2015 (UNECE STANDARD FFV-57:2010) "Бөлшек саудада сатылатын қарлыған. Техникалық шарттар"
20
МемСТ 33492-2015 (UNECE STANDARD FFV-54:2010) "Жасаң ақ саңырауқұлақтар. Техникалық шарттар"
МемСТ 33499-2015 (UNECE STANDARD FFV-51:2013) "Жаңа піскен алмұрттар. Техникалық шарттар"
21
МемСТ 33551-2015 (UNECE STANDARD FFV-09:2012) "Жасаң савоя қырыққабаты. Техникалық шарттар"
22
МемСТ 33562-2015 2015 (UNECE STANDARD FFV-18:2011) "Бөлшек саудада сатылатын сарымсақ. Техникалық шарттар"
23
МемСТ 33851-2016 (UNECE STANDARD FFV-08:2010) "Жасаң брюссель қырыққабаты. Техникалық шарттар"
24
МемСТ 33854-2016 (UNECE STANDARD FFV-48:2010) "Жасаң брокколи. Техникалық шарттар"
25
МемСТ 108-2014 "Какао-ұнтақ. Техникалық шарттар"
26
МемСТ 131-2013 "Этил спирті – тағамдық шикізаттан жасалған шикізат. Техникалық шарттар"
27

ГОСТ 171-2015 "Дрожжи хлебопекарные прессованные. Технические условия"
29
ГОСТ 276-60 "Крупа пшеничная (Полтавская, "Артек"). Технические условия"
30
ГОСТ 572-2016 "Крупа пшено шлифованное. Технические условия"
31
ГОСТ 608-93 "Консервы мясные "Мясо птицы в желе". Технические условия"
32
ГОСТ 686-83 "Сухари армейские. Технические условия"
33
ГОСТ 975-88 "Глюкоза кристаллическая гидратная. Технические условия"
34
ГОСТ 1016-90 "Консервы. Овощи фаршированные в томатном соусе. Технические условия"
35
ГОСТ 1633-73 "Маринады овощные. Технические условия"
36
ГОСТ 1683-2017 "Смеси сушеных овощей для первых блюд. Технические условия"
37
ГОСТ 1723-2015 "Лук репчатый свежий для промышленной переработки. Технические условия"
38
ГОСТ 1725-85 "Томаты свежие. Технические условия"
39
ГОСТ 2077-84 "Хлеб ржаной, ржано-пшеничный и пшенично-ржаной. Технические условия"
40
ГОСТ 2929-75 "Толокно овсяное. Технические условия"
41
ГОСТ 3034-75 "Крупа овсяная. Технические условия"
42
ГОСТ 3343-89 "Продукты томатные концентрированные. Общие технические условия"
43
ГОСТ 3343-2017 "Продукты томатные концентрированные. Общие технические условия"
44
ГОСТ 3858-73 "Капуста квашеная. Технические условия"
45
ГОСТ 3898-56 "Мука соевая дезодорированная. Технические условия"
46
ГОСТ 4427-82 "Апельсины. Технические условия"
47
ГОСТ 4429-82 "Лимоны. Технические условия"
48
ГОСТ 4565-79 "Лист сумаха. Технические условия"
49
ГОСТ 4570-93 "Конфеты. Общие технические условия"
применяется
до внесения изменений в ГОСТ 4570-2014 "Конфеты. Общие технические условия"
50
ГОСТ 4570-2014 "Конфеты. Общие технические условия"
51
ГОСТ 5060-86 "Ячмень пивоваренный. Технические условия"
52
ГОСТ 5194-91 "Патока крахмальная. Технические условия"
53
ГОСТ 5311-50 "Хлеб карельский. Технические условия"
54
ГОСТ 5312-2014 "Горох овощной свежий для консервирования. Технические условия"
55
ГОСТ 5550-74 "Крупа гречневая. Технические условия"
56
ГОСТ 5784-60 "Крупа ячменная. Технические условия"
57
ГОСТ 5962-2013 "Спирт этиловый ректификованный из пищевого сырья. Технические условия"
58
ГОСТ 6002-69 "Крупа кукурузная. Технические условия"
59
ГОСТ 6034-2014 "Декстрины. Технические условия"
60
ГОСТ 6201-68 "Горох шлифованный. Технические условия"
61
ГОСТ 6292-93 "Крупа рисовая. Технические условия"
62
ГОСТ 6441-2014 "Изделия кондитерские пастильные. Общие технические условия"
63
ГОСТ 6442-89 "Мармелад. Технические условия"
применяется
до внесения изменений
в ГОСТ 6442-2014 "Мармелад. Технические условия"
64
ГОСТ 6442-2014 "Мармелад. Технические условия"
65

МемСТ 171-2015 "Престелген нан пісіретін ашытқы. Техникалық шарттар"
28
МемСТ 276-60 "Бидай жармасы (Полтава, "Артек"). Техникалық шарттар"
29
МемСТ 572-2016 "Ажарланған тары жармасы. Техникалық шарттар"
30
МемСТ 608-93 "Ет консервілері. "Желедегі құс еті". Техникалық шарттар"
31
МемСТ 686-83 "Армейские кепкен наны. Техникалық шарттар"
32
МемСТ 975-88 "Гидратты кристалды глюкоза. Техникалық шарттар"
33
МемСТ 1016-90 "Консервілер. Томат тұздығында турама салынған көкөністер. Техникалық шарттар"
34
МемСТ 1633-73 "Көкөніс маринадтары. Техникалық шарттар"
35
МемСТ 1683-2017 "Бірінші тағамдарға арналған кептірілген көкөністердің қоспалары. Техникалық шарттар"
36
МемСТ 1723-2015 "Өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін бөлшек саудада сатылатын пияз. Техникалық шарттар"
37
МемСТ 1725-85 "Жаңа піскен томаттар. Техникалық шарттар"
38
МемСТ 2077-84 "Қара бидай, қара бидай-бидай, бидай-қара бидай ұнынан жасалған нан. Техникалық шарттар"
39
МемСТ 2929-75 "Сұлы талқаны. Техникалық шарттар"
40
МемСТ 3034-75 "Сұлы жармасы. Техникалық шарттар"
41
МемСТ 3343-89 "Қойылтылған томат өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
42
МемСТ 3343-2017 "Қойылтылған томат өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
43
МемСТ 3858-73 "Ашытылған қырыққабат. Техникалық шарттар"
44
МемСТ 3898-56 "Иіссіздендірілген соя ұны. Техникалық шарттар"
45
МемСТ 4427-82 "Апельсиндер. Техникалық шарттар"
46
МемСТ 4429-82 "Лимондар. Техникалық шарттар"
47
МемСТ 4565-79 "Сірке ағашының жапырағы. Техникалық шарттар"
48
МемСТ 4570-93 "Кәмпиттер. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ 4570-2014 "Кәмпиттер. Жалпы техникалық шарттар" өзгерістер енгізгенге дейін қолданылады
49
МемСТ 4570-2014 "Кәмпиттер. Жалпы техникалық шарттар"
50
МемСТ 5060-86 "Сыра қайнататын арпа. Техникалық шарттар"
51
МемСТ 5194-91 "Крахмал сірнесі. Техникалық шарттар"
52
МемСТ 5311-50 "Карель наны. Техникалық шарттар"
53
МемСТ 5312-2014 "Консервілеу үшін бөлшек саудада сатылатын көкөніс бұршағы. Техникалық шарттар"
54
МемСТ 5550-74 "Қарақұмық жармасы. Техникалық шарттар"
55
МемСТ 5784-60 "Арпа жармасы. Техникалық шарттар"
56
МемСТ 5962-2013 "Тағамдық шикізаттан алынған тазартылған этил спирті. Техникалық шарттар"
57
МемСТ 6002-69 "Жүгері жармасы. Техникалық шарттар"
58
МемСТ 6034-2014 "Декстриндер. Техникалық шарттар"
59
МемСТ 6201-68 "Ақталған бұршақ. Техникалық шарттар"
60
МемСТ 6292-93 "Күріш жармасы. Техникалық шарттар"
61
МемСТ 6441-2014 "Кондитерлік пастиль өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
62
МемСТ 6442-89 "Мармелад. Техникалық шарттар"
МемСТ 6442-2014 "Мармелад. Техникалық шарттар" өзгерістер енгізгенге дейін қолданылады
63
МемСТ 6442-2014 "Мармелад. Техникалық шарттар"
64

ГОСТ 6477-88 "Карамель. Общие технические условия"
66
ГОСТ 6478-2014 "Ирис. Общие технические условия"
67
ГОСТ 6502-2014 "Халва. Общие технические условия"
68
ГОСТ 6534-89 "Шоколад. Общие технические условия"
69
ГОСТ 6828-89 "Земляника свежая. Требования при заготовках. Технические условия"
70
ГОСТ 6882-88 "Виноград сушеный. Технические условия"
71
ГОСТ 6929-88 "Повидло. Общие технические условия"
72
ГОСТ 7009-88 "Джемы. Общие технические условия"
73
ГОСТ 7022-2019 "Крупа манная. Технические условия"
731
ГОСТ 7045-2017 "Мука ржаная хлебопекарная. Технические условия"
74
ГОСТ 7060-79 "Драже. Технические условия"
75
ГОСТ 7128-91 "Изделия хлебобулочные бараночные. Технические условия"
751
ГОСТ 7169-2017 "Отруби пшеничные. Технические условия"
752
ГОСТ 7170-2017 "Отруби ржаные. Технические условия"
76
ГОСТ 7176-85 "Картофель свежий продовольственный и заготовляемый. Технические условия"
77
ГОСТ 7180-73 "Огурцы соленые. Технические условия"
78
ГОСТ 7181-73 "Томаты соленые. Технические условия"
79
ГОСТ 7190-2013 "Изделия ликероводочные. Общие технические условия"
80
ГОСТ 7208-93 "Вина виноградные и виноматериалы виноградные обработанные. Общие технические условия"
81
ГОСТ 7694-2015 "Консервы. Маринады фруктовые. Технические условия"
82
ГОСТ 7699-78 "Крахмал картофельный. Технические условия"
83
ГОСТ 7758-75 "Фасоль продовольственная. Технические условия"
84
ГОСТ 7975-2013 "Тыква продовольственная свежая. Технические условия"
85
ГОСТ 8494-96 "Сухари сдобные пшеничные. Технические условия"
86
ГОСТ 9353-2016 "Пшеница. Технические условия"
861
ГОСТ 9511-80 "Изделия хлебобулочные слоеные. Технические условия"
862
ГОСТ 9713-95 "Изделия хлебобулочные любительские. Технические условия"
87
ГОСТ 9831-61 "Хлеб сдобный в упаковке. Технические условия"
871
ГОСТ 9846-88 "Хлебцы хрустящие. Технические условия"
872
ГОСТ 11270-88 "Изделия хлебобулочные. Соломка. Общие технические условия"
88
ГОСТ 12095-76 "Кунжут для переработки. Технические условия"
881
ГОСТ 12183-2018 "Мука ржано-пшеничная и пшенично-ржаная обойная хлебопекарная. Технические условия".
89
ГОСТ 12582-67 "Хлеб ржаной простой и ржано-пшеничный простой для длительного хранения, консервированный спиртом. Технические условия"
90
ГОСТ 12583-67 "Хлеб ржаной простой для длительного хранения, консервированный с применением тепловой ступенчатой стерилизации. Технические условия"
901
ГОСТ 12584-67 "Батоны нарезные для длительного хранения, консервированные спиртом. Технические условия"
91
ГОСТ 12712-2013 "Водки и водки особые. Общие технические условия"
92
ГОСТ 13908-68 "Перец сладкий свежий. Технические условия"
93

МемСТ 6477-88 "Карамель. Жалпы техникалық шарттар"
65
МемСТ 6478-2014 "Ирис. Жалпы техникалық шарттар"
66
МемСТ 6502-2014 "Халуа. Жалпы техникалық шарттар"
67
МемСТ 6534-89 "Шоколад. Жалпы техникалық шарттар"
68
МемСТ 6828-89 "Құлпынай. Дайындау кезіндегі талаптар. Техникалық шарттар"
69
МемСТ 6882-88 "Кептірілген жүзім. Техникалық шарттар"
70
МемСТ 6929-88 "Повидло. Жалпы техникалық шарттар"
71
МемСТ 7009-88 "Джемдер. Жалпы техникалық шарттар"
72
МемСТ 7022-97 "Ұнтақ жарма. Техникалық шарттар"
73
МемСТ 7060-79 "Драже. Техникалық шарттар"
74
МемСТ 7128-91 "Нан-тоқаш өнімдері білезік нан. Техникалық шарттар"
75
МемСТ 7176-85 "Бөлшек саудада сатылатын азық-түлік және дайындалған картоп. Техникалық шарттар"
76
МемСТ 7180-73 "Тұздалған қияр. Техникалық шарттар"
77
МемСТ 7181-73 "Тұздалған томаттар. Техникалық шарттар"
78
МемСТ 7190-2013 "Ликер-арақ өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
79
МемСТ 7208-93 "Жүзім шараптары және өңделген жүзім шарап материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
80
МемСТ 7694-2015 "Консервілер. Жеміс маринадтары. Техникалық шарттар"
81
МемСТ 7699-78 "Картоп крахмалы. Техникалық шарттар"
82
МемСТ 7758-75 "Азық-түлік үрме бұршағы. Техникалық шарттар"
83
МемСТ 7975-2013 "Жаңа піскен азық-түлік асқабағы. Техникалық шарттар"
84
МемСТ 8494-96 "Майға иленген бидай ұнынан жасалған кептірілген нан. Техникалық шарттар"
85
МемСТ 9353-2016 "Бидай. Техникалық шарттар"
86
МемСТ 9831-61 "Қорапқа оралған майға иленген нан. Техникалық шарттар"
87
МемСТ 12095-76 "Қайта өңдеуге арналған күнжіт. Техникалық шарттар"
88
МемСТ 12582-67 "Ұзақ уақыт сақтауға арналған қарапайым қара бидай және қарапайым қара бидай-бидай ұнынан жасалған спиртпен консервіленген нан. Техникалық шарттар"
89
МемСТ 12583-67 "Ұзақ уақыт сақтауға арналған қарапайым қара бидай ұнынан жасалған, сатылы жылумен зарарсыздандыруды қолдана отырып консервіленген нан. Техникалық шарттар"
90
МемСТ 12712-2013 "Арақ және ерекше арақтар. Жалпы техникалық шарттар"
91
МемСТ 13908-68 "Бөлшек саудада сатылатын тәтті бұрыш. Техникалық шарттар"
92

ГОСТ 13657-68 "Хлеб ржаной и ржано-пшеничный краткосрочного хранения, консервированный спиртом. Технические условия"
94
ГОСТ 13830-97 "Соль поваренная пищевая. Общие технические условия"
95
ГОСТ 13918-88 "Советское шампанское. Технические условия"
96
ГОСТ 14031-68 "Вафли. Технические условия"
применяется до внесения изменений в ГОСТ 14031-2014 "Вафли. Общие технические условия"
97
ГОСТ 14031-2014 "Вафли. Общие технические условия"
98
ГОСТ 14032-2017 "Галеты. Общие технические условия"
99
ГОСТ 14033-96 "Крекер (сухое печенье). Общие технические условия"
100
ГОСТ 14033-2015 "Крекер. Общие технические условия"
101
ГОСТ 14176-69 "Мука кукурузная. Технические условия"
102
ГОСТ 14260-89 "Плоды перца стручкового. Технические условия"
103
ГОСТ 14621-78 "Рулеты бисквитные. Технические условия"
104
ГОСТ 15052-96 "Кексы. Общие технические условия"
105
ГОСТ 15052-2014 "Кексы. Общие технические условия"
106
ГОСТ 15810-96 "Изделия кондитерские пряничные. Общие технические условия"
107
ГОСТ 15810-2014 "Изделия кондитерские. Изделия пряничные. Общие технические условия"
108
ГОСТ 16524-2017 "Кизил свежий. Технические условия"
109
ГОСТ 16525-70 "Орехи каштана съедобного"
110
ГОСТ 16830-71 "Орехи миндаля сладкого. Технические условия"
111
ГОСТ 16831-71 "Ядро миндаля сладкого. Технические условия"
112
ГОСТ 16832-71 "Орехи грецкие. Технические условия"
113
ГОСТ 16833-2014 "Ядро ореха грецкого. Технические условия"
114
ГОСТ 16834-81 "Орехи фундука. Технические условия"
115
ГОСТ 16835-81 "Ядра орехов фундука. Технические условия"
116
ГОСТ 17109-88 "Соя. Требования при заготовках и поставках"
117
ГОСТ 17471-2013 "Консервы. Соусы овощные. Общие технические условия"
118
ГОСТ 17472-2013 "Консервы. Голубцы или перец, фаршированные мясом и рисом. Технические условия"
119
ГОСТ 17594-81 "Лист лавровый сухой. Технические условия"
120
ГОСТ 17649-2014 "Консервы. Фасоль или горох со шпиком или свиным жиром в томатном соусе. Общие технические условия"
121
ГОСТ 18077-2013 "Консервы. Соусы фруктовые. Технические условия"
122
ГОСТ 18078-72 "Экстракты плодовые и ягодные. Технические условия"
123
ГОСТ 18224-2013 "Консервы. Вторые обеденные блюда. Технические условия"
124
ГОСТ 18271-72 "Крупка пшеничная дробленая. Технические условия"
125
ГОСТ 18315-78 "Анис. Промышленное сырье. Требования при заготовках. Технические условия"
126
ГОСТ 18316-2013 "Консервы. Первые обеденные блюда. Технические условия"
127
ГОСТ 18611-2013 "Консервы. Овощи резаные в томатном соусе. Общие технические условия"
128
ГОСТ 19215-73 "Клюква свежая. Требования при заготовках, поставках и реализации"
.
129

МемСТ 13657-68 "Қара бидай және қара бидай-бидай ұнынан жасалған аз уақыт сақталатын, спиртпен консервіленген нан. Техникалық шарттар"
93
МемСТ 13830-97 "Ас тұзы. Жалпы техникалық шарттар"
94
МемСТ 13918-88 "Советское шампаны. Техникалық шарттар"
95
МемСТ 14031-68 "Вафли. Техникалық шарттар"
МемСТ 14031-2014 "Вафли. Жалпы техникалық шарттар" өзгерістер енгізгенге дейін қолданылады
96
МемСТ 14031-2014 "Вафли. Жалпы техникалық шарттар"
97
МемСТ 14032-68 "Галеталар. Техникалық шарттар"
98
МемСТ 14033-96 "Крекер (құрғақ печенье). Жалпы техникалық шарттар"
99
МемСТ 14033-2015 "Крекер. Жалпы техникалық шарттар"
100
МемСТ 14176-69 "Жүгері ұны. Техникалық шарттар"
101
МемСТ 14260-89 "Сабақты бұрыш жемістері. Техникалық шарттар"
102
МемСТ 14621-78 "Бисквитті рулеттер. Техникалық шарттар"
103
МемСТ 15052-96 "Кекстер. Жалпы техникалық шарттар"
104
МемСТ 15052-2014 "Кекстер. Жалпы техникалық шарттар"
105
МемСТ 15810-96 "Кондитерлік пряник өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
106
МемСТ 15810-2014 "Кондитерлік өнімдер. Пряник өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
107
МемСТ 16524-2017 "Бөлшек саудада сатылатын қызыл тал. Техникалық шарттар"
108
МемСТ 16525-70 "Жеуге жарамды каштан жаңғағы"
109
МемСТ 16830-71 "Тәтті бадам жаңғағы. Техникалық шарттар"
110
МемСТ 16831-71 "Тәтті бадам дәні. Техникалық шарттар"
111
МемСТ 16832-71 "Грек жаңғақтары. Техникалық шарттар"
112
МемСТ 16833-2014 "Грек жаңғағының дәні. Техникалық шарттар"
113
МемСТ 16834-81 "Фундук жаңғақтары. Техникалық шарттар"
114
МемСТ 16835-81 "Фундук жаңғақтарының дәні. Техникалық шарттар"
115
МемСТ 17109-88 "Соя. Дайындау және жеткізу кезіндегі талаптар"
116
МемСТ 17471-2013 "Консервілер. Көкөніс тұздықтары. Жалпы техникалық шарттар"
117
МемСТ 17472-2013 "Консервілер. Ет пен күріштен турама салынған голубцы немесе бұрыш. Техникалық шарттар"
118
МемСТ 17594-81 "Лавр жапырағы құрғақ. Техникалық шарттар"
119
МемСТ 17649-2014 "Консервілер. Томат тұздығындағы шпик немесе шошқа майы бар фасоль немесе бұршақ. Жалпы техникалық шарттар"
120
МемСТ 18077-2013 "Консервілер. Жеміс тұздықтары. Техникалық шарттар"
121
МемСТ 18078-72 "Жеміс және жидек сығындылары. Техникалық шарттар"
122
МемСТ 18224-2013 "Консервілер. Екінші түскі ас. Техникалық шарттар"
123
МемСТ 18271-72 "Бидай жармасы уатылған. Техникалық шарттар"
124
МемСТ 18315-78 "Анис. Өнеркәсіптік шикізат. Дайындау кезіндегі талаптар. Техникалық шарттар"
125
МемСТ 18316-2013 "Консервілер. Бірінші түскі ас. Техникалық шарттар"
126
МемСТ 18611-2013 "Консервілер. Томат тұздығында кесілген көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
127
МемСТ 19215-73 "Жаңа піскен мүкжидек. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
.
128

ГОСТ 19327-84 "Концентраты пищевые. Первые и вторые обеденные блюда. Общие технические условия"
130
ГОСТ 19792-2017 "Мед натуральный. Технические условия"
131
ГОСТ 20144-74 "Огурцы консервированные. Общие технические условия"
132
ГОСТ 20450-75 "Брусника свежая. Требования при заготовках, поставках и реализации"
133
ГОСТ 21149-93 "Хлопья овсяные. Технические условия"
134
ГОСТ 21784-76 "Мясо птицы (тушки кур, уток, гусей, индеек, цесарок). Технические условия"
135
ГОСТ 21946-76 "Хмель-сырец. Технические условия"
136
ГОСТ 21947-76 "Хмель прессованный. Технические условия"
137
ГОСТ 22371-77 "Консервы. Плоды и ягоды протертые или дробленые. Технические условия"
138
ГОСТ 22840-77 "Экстракт солодового корня. Технические условия"
139
ГОСТ 23768-94 "Листья мяты перечной обмолоченные. Технические условия"
1391
ГОСТ 24298-80 "Изделия хлебобулочные мелкоштучные. Общие технические условия"
140
ГОСТ 24557-89 "Изделия хлебобулочные сдобные. Технические условия"
141
ГОСТ 24901-89 "Печенье. Общие технические условия"
применяется до внесения изменений в ГОСТ 24901-2014 "Печенье. Общие технические условия"
142
ГОСТ 24901-2014 "Печенье. Общие технические условия"
143
ГОСТ 26574-2017 "Мука пшеничная хлебопекарная. Технические условия"
144
ГОСТ 25832-89 "Изделия хлебобулочные диетические. Технические условия"
145
ГОСТ 26545-85 "Картофель свежий продовольственный, реализуемый в розничной торговой сети. Технические условия"
146
ГОСТ 26832-86 "Картофель свежий для переработки на продукты питания. Технические условия"
147
ГОСТ 26884-2018 "Продукты сахарной промышленности. Термины и определения"
148
ГОСТ 26982-86 "Хлеб любительский. Технические условия"
149
ГОСТ 26983-2015 "Хлеб дарницкий. Технические условия"
150
ГОСТ 26984-86 "Хлеб столичный. Технические условия"
151
ГОСТ 26985-86 "Хлеб российский. Технические условия"
152
ГОСТ 26986-86 "Хлеб деликатесный. Технические условия"
153
ГОСТ 26987-86 "Хлеб белый из пшеничной муки высшего, первого и второго сортов. Технические условия"
154
ГОСТ 27569-87 "Чеснок свежий реализуемый. Технические условия"
155
ГОСТ 27572-87 "Яблоки свежие для промышленной переработки. Технические условия"
156
ГОСТ 27573-2013 "Плоды граната свежие. Технические условия"
157
ГОСТ 27842-88 "Хлеб из пшеничной муки. Технические условия"
158
ГОСТ 27844-88 "Изделия булочные. Технические условия"
159
ГОСТ 28188-2014 "Напитки безалкогольные. Общие технические условия"
160
ГОСТ 28322-2014 "Продукты переработки фруктов, овощей и грибов. Термины и определения"
161
ГОСТ 28402-89 "Сухари панировочные. Общие технические условия"
162

МемСТ 19327-84 "Азық-түлік концентраттары. Бірінші және екінші түскі ас. Жалпы техникалық шарттар"
129
МемСТ 19792-2017 "Табиғи бал. Техникалық шарттар"
130
МемСТ 20144-74 "Консервіленген қияр. Жалпы техникалық шарттар"
131
МемСТ 20450-75 "Жаңа піскен жалбыз. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
132
МемСТ 21149-93 "Сұлы үлпегі. Техникалық шарттар"
133
МемСТ 21784-76 "Құс еті (тауықтың, үйректің, қаздың, күрке тауықтың, мысыр тауықтың ұшалары. Техникалық шарттар"
134
МемСТ 21946-76 "Шикі құлмақ. Техникалық шарттар"
135
МемСТ 21947-76 "Сығымдалған құлмақ. Техникалық шарттар"
136
МемСТ 22371-77 "Консервілер. Үккіштен өткізілген немесе ұсақталған жемістер мен жидектер. Техникалық шарттар"
137
МемСТ 22840-77 "Мия тамырының сығындысы. Техникалық шарттар"
138
МемСТ 23768-94 "Басылған бұрыш жалбыздың жапырақтары. Техникалық шарттар"
139
МемСТ 24557-89 "Майға иленген нан-тоқаш өнімдері. Техникалық шарттар"
140
МемСТ 24901-89 "Печенье. Жалпы техникалық шарттар"
МЕМСТ 24901-2014 "Печенье. Жалпы техникалық шарттар" өзгерістер енгізгенге дейін қолданылады
141
МемСТ 24901-2014 "Печенье. Жалпы техникалық шарттар"
142
МемСТ 26574-2017 "Нан пісіретін бидай ұны. Техникалық шарттар"
143
МемСТ 25832-89 "Диеталық нан-тоқаш өнімдері. Техникалық шарттар"
144
МемСТ 26545-85 "Бөлшек сауда желісінде сатылатын азық-түлік, бөлшек саудада сатылатын картоп. Техникалық шарттар"
145
МемСТ 26832-86 "Азық-түлікке қайта өңдеу үшін бөлшек саудада сатылатын картоп. Техникалық шарттар"
146
МемСТ 26884-2002 "Қант өнеркәсібінің өнімдері. Терминдер мен анықтамалар"
147
МемСТ 26982-86 "Любительский наны. Техникалық шарттар"
148
МемСТ 26983-2015 "Дарницкий наны. Техникалық шарттар"
149
МемСТ 26984-86 "Астаналық наны. Техникалық шарттар"
150
МемСТ 26985-86 "Ресейлік наны. Техникалық шарттар"
151
МемСТ 26986-86 "Деликатес наны. Техникалық шарттар"
152
МЕМСТ 26987-86 "Жоғары, бірінші және екінші сортты бидай ұнынан жасалған ақ нан. Техникалық шарттар"
153
МемСТ 27569-87 "Бөлшек саудада сатылатын сарымсақ. Техникалық шарттар"
154
МемСТ 27572-87 "Өнеркәсіптік қайта өңдеуге арналған жаңа піскен алма. Техникалық шарттар"
155
МемСТ 27573-2013 "Жаңа піскен анар жемістері. Техникалық шарттар"
156
МемСТ 27842-88 "Бидай ұнынан жасалған нан. Техникалық шарттар"
157
МемСТ 27844-88 "Тоқаш өніидері. Техникалық шарттар"
158
МемСТ 28188-2014 "Алкогольсіз сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
159
МемСТ 28322-2014 "Жемістерді, көкөністерді және саңырауқұлақтарды қайта өңдеу өнімдері. Терминдер мен анықтамалар"
160
МемСТ 28402-89 "Кепкен нан ұнтағы. Жалпы техникалық шарттар"
161

ГОСТ 28483-2015 "Дрожжи хлебопекарные сушеные. Технические условия"
163
ГОСТ 28499-2014 "Сиропы. Технические условия"
164
ГОСТ 28538-2017 "Концентраты квасного сусла. Общие технические условия"
165
ГОСТ 28539-90 "Соки плодово-ягодные спиртованные. Технические условия"
166
ГОСТ 28589-2014 "Консервы мясные. Мясо птицы в собственном соку. Технические условия"
167
ГОСТ 28620-90 "Изделия хлебобулочные сдобные. Общие технические условия"
168
ГОСТ 28649-90 "Консервы. Грибы маринованные и отварные. Технические условия"
169
ГОСТ 28674-90 "Горох. Требования при заготовках и поставках"
170
ГОСТ 28807-90 "Хлеб из ржаной и смеси ржаной и пшеничной муки. Общие технические условия"
1701
ГОСТ 28881-90 "Палочки хлебные. Общие технические условия"
171
ГОСТ 28808-90 "Хлеб из пшеничной муки. Общие технические условия"
172
ГОСТ 29018-91 "Пивоваренная промышленность. Термины и определения"
173
ГОСТ 29048-91 "Пряности. Мускатный орех. Технические условия"
174
ГОСТ 29050-91 "Пряности. Перец черный и белый. Технические условия"
175
ГОСТ 29051-91 "Пряности. Мускатный цвет. Технические условия"
176
ГОСТ 29052-91 "Пряности. Кардамон. Технические условия"
177
ГОСТ 29053-91 "Пряности. Перец красный молотый. Технические условия"
178
ГОСТ 29054-91 "Пряности. Бадьян. Технические условия"
179
ГОСТ 29055-91 "Пряности. Кориандр. Технические условия"
180
ГОСТ 29056-91 "Пряности. Тмин. Технические условия"
181
ГОСТ 29186-91 "Пектин. Технические условия"
182
ГОСТ 29187-91 "Плоды и ягоды быстрозамороженные. Общие технические условия"
183
ГОСТ 29272-92 "Солод ржаной сухой. Технические условия"
184
ГОСТ 29294-2014 "Солод пивоваренный. Технические условия"
185
ГОСТ 30058-95 "Восточные сладости типа мягких конфет. Общие технические условия"
186
ГОСТ 30317-95 "Изделия хлебобулочные сухарные. Общие технические условия"
187
ГОСТ 30363-2013 "Продукты яичные жидкие и сухие пищевые. Технические условия"
1871
ГОСТ 30561-2017 "Меласса свекловичная. Технические условия"
188
ГОСТ 30650-99 "Консервы птичьи для детского питания. Общие технические условия"
189
ГОСТ 31388-2009 "Продукты соевые пищевые. Технические условия"
190
ГОСТ 31463-2012 "Мука из твердой пшеницы для макаронных изделий. Технические условия"
191
ГОСТ 31464-2012 "Смеси яичные жидкие и сухие пищевые. Общие технические условия"
192
ГОСТ 31473-2012 "Мясо индеек (тушки и их части). Общие технические условия"
193
ГОСТ 31490-2012 "Мясо птицы механической обвалки. Технические условия"
194
ГОСТ 31491-2012 "Мука из мягкой пшеницы для макаронных изделий. Технические условия"
195
ГОСТ 31493-2012 "Дистиллят винный. Технические условия"
196

МемСТ 28483-2015 "Кептірілген нан пісіретін ашытқы. Техникалық шарттар"
162
МемСТ 28499-2014 "Сироптар. Техникалық шарттар"
163
МемСТ 28538-2017 "Квас суслосының концентраттары. Жалпы техникалық шарттар"
164
МемСТ 28539-90 "Спирттелген жеміс-жидек шырындары. Техникалық шарттар"
165
МемСТ 28589-2014 "Ет консервілері. Өз сөліндегі құс еті. Техникалық шарттар"
166
МемСТ 28620-90 "Майға иленген нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
167
МемСТ 28649-90 "Консервілер. Маринадталған және қайнатылған саңырауқұлақтар. Техникалық шарттар"
168
МемСТ 28674-90 "Бұршақ. Дайындау және жеткізу кезіндегі талаптар"
169
МемСТ 28807-90 "Қара бидай ұнынан және қара бидай мен бидай ұны қоспасынан жасалған нан. Жалпы техникалық шарттар"
170
МемСТ 28808-90 "Бидай ұнынан жасалған нан. Жалпы техникалық шарттар"
171
МемСТ 29018-91 "Сыра қайнату өнеркәсібі. Терминдер мен анықтамалар"
172
МемСТ 29048-91 "Дәмдеуіштер. Мускат жаңғағы. Техникалық шарттар"
173
МемСТ 29050-91 "Дәмдеуіштер. Қара және ақ бұрыш. Техникалық шарттар"
174
МемСТ 29051-91 "Дәмдеуіштер. Мускат түсі. Техникалық шарттар"
175
МемСТ 29052-91 "Дәмдеуіштер. Кардамон. Техникалық шарттар"
176
МемСТ 29053-91 "Дәмдеуіштер. Ұнтақталған қызыл бұрыш. Техникалық шарттар"
177
МемСТ 29054-91 "Дәмдеуіштер. Даршын. Техникалық шарттар"
178
МемСТ 29055-91 "Дәмдеуіштер. Кориандр. Техникалық шарттар"
179
МемСТ 29056-91 "Дәмдеуіштер. Зире. Техникалық шарттар"
180
МемСТ 29186-91 "Пектин. Техникалық шарттар"
181
МемСТ 29187-91 "Тез мұздатылған жемістер мен жидектер. Жалпы техникалық шарттар"
182
МемСТ 29272-92 "Құрғақ қара нан жармасы. Техникалық шарттар"
183
МемСТ 29294-2014 "Сыра уыты. Техникалық шарттар"
184
МемСТ 30058-95 "Жұмсақ кәмпит түріндегі шығыс тәттілері. Жалпы техникалық шарттар"
185
МЕМСТ 30317-95 "Кептірілген нан жасайтын нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
186
МемСТ 30363-2013 "Сұйық және құрғақ тағамдық жұмыртқа өнімдері. Техникалық шарттар"
187
МемСТ 30650-99 "Балалар тамағына арналған құс консервілері. Жалпы техникалық шарттар"
188
МемСТ 31388-2009 "Тағамдық соя өнімдері. Техникалық шарттар"
189
МемСТ 31463-2012 "Макарон өнімдеріне арналған қатты бидай ұны. Техникалық шарттар"
190
МемСТ 31464-2012 "Сұйық және құрғақ тағамдық жұмыртқа қоспалары. Жалпы техникалық шарттар"
191
МемСТ 31473-2012 "Күрке тауықтардың еті (ұшалар және олардың бөліктері). Жалпы техникалық шарттар"
192
МемСТ 31490-2012 "Механикалық түрде бұзылған құс еті. Техникалық шарттар"
193
МемСТ 31491-2012 "Макарон өнімдеріне арналған жұмсақ бидай ұны. Техникалық шарттар"
194
МемСТ 31493-2012 "Шарап дистилляты. Техникалық шарттар"
195

ГОСТ 31494-2012 "Квасы. Общие технические условия"
197
ГОСТ 31495-2012 "Пиво специальное. Общие технические условия"
198
ГОСТ 31645-2012 "Мука для продуктов детского питания. Технические условия"
199
ГОСТ 31654-2012 "Яйца куриные пищевые. Технические условия"
200
ГОСТ 31655-2012 "Яйца пищевые (индюшиные, цесариные, перепелиные, страусиные). Технические условия"
201
ГОСТ 31689-2012 "Казеин. Технические условия"
202
ГОСТ 31711-2012 "Пиво. Общие технические условия"
203
ГОСТ 31712-2012 "Джемы. Общие технические условия"
204
ГОСТ 31713-2012 "Консервы. Огурцы, кабачки, патиссоны с зеленью в заливке. Технические условия"
205
ГОСТ 31721-2012 "Шоколад. Общие технические условия"
206
ГОСТ 31728-2014 "Дистилляты коньячные. Технические условия"
207
ГОСТ 31729-2015 "Напитки винные. Общие технические условия"
208
ГОСТ 31732-2014 "Коньяк. Общие технические условия"
209
ГОСТ 31743-2017 "Изделия макаронные. Общие технические условия"
210
ГОСТ 31749-2012 "Изделия макаронные быстрого приготовления. Общие технические условия"
2101
ГОСТ 31751-2012 "Изделия хлебобулочные жареные. Общие технические условия"
211
ГОСТ 31752-2012 "Изделия хлебобулочные в упаковке. Технические условия"
212
ГОСТ 31763-2012 "Спирт винный. Технические условия"
213
ГОСТ 31766-2012 "Меды монофлорные. Технические условия"
214
ГОСТ 31767-2012 "Молочко маточное пчелиное адсорбированное. Технические условия"
215
ГОСТ 31776-2012 "Перга. Технические условия"
216
ГОСТ 31782-2012 "Виноград свежий машинной и ручной уборки для промышленной переработки. Технические условия"
217
ГОСТ 31788-2012 "Орехи фисташковые неочищенные. Технические условия"
218
ГОСТ 31805-2018 "Изделия хлебобулочные из пшеничной хлебопекарной муки. Общие технические условия"
2181
ГОСТ 31806-2012 "Полуфабрикаты хлебобулочные замороженные и охлажденные. Общие технические условия"
219
ГОСТ 31807-2018 "Изделия хлебобулочные из ржаной хлебопекарной и смеси ржаной и пшеничной хлебопекарной муки. Общие технические условия"
220
ГОСТ 31808-2012 "Полуфабрикат макаронных изделий. Общие технические условия"
221
ГОСТ 31820-2015 "Сидры. Общие технические условия"
222
ГОСТ 31821-2012 "Баклажаны свежие, реализуемые в розничной торговле. Технические условия"
223
ГОСТ 31823-2012 "Киви, реализуемые в розничной торговле. Технические условия"
224
ГОСТ 31852-2012 "Орехи кедровые очищенные. Технические условия"
225
ГОСТ 31896-2012 "Сахар жидкий. Технические условия"
226
ГОСТ 31934-2012 "Глютен пшеничный. Технические условия"
227
ГОСТ 31935-2012 "Крахмал пшеничный. Технические условия"
228
ГОСТ 31936-2012 "Полуфабрикаты из мяса и пищевых субпродуктов птицы. Общие технические условия"
229

МемСТ 31494-2012 "Квастар. Жалпы техникалық шарттар"
196
МемСТ 31495-2012 "Арнайы сыра. Жалпы техникалық шарттар"
197
МемСТ 31645-2012 "Балалар тағамдарына арналған ұн. Техникалық шарттар"
198
МемСТ 31654-2012 "Тағамдық тауық жұмыртқасы. Техникалық шарттар"
199
МемСТ 31655-2012 "Тағамдық жұмыртқа (күрке тауықтың, мысыр тауықтың, бөдененің, түйеқұстың). Техникалық шарттар"
200
МемСТ 31689-2012 "Казеин. Техникалық шарттар"
201
МемСТ 31711-2012 "Сыра. Жалпы техникалық шарттар"
202
МемСТ 31712-2012 "Джемдер. Жалпы техникалық шарттар"
203
МемСТ 31713-2012 "Консервілер. Сұйығына көк-сөк салынған қиярлар, кәділер, патиссондар. Техникалық шарттар"
204
МемСТ 31721-2012 "Шоколад. Жалпы техникалық шарттар"
205
МемСТ 31728-2014 "Коньяк дистилляттары. Техникалық шарттар"
206
МемСТ 31729-2015 "Шарап сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
207
МемСТ 31732-2014 "Коньяк. Жалпы техникалық шарттар"
208
МемСТ 31743-2012 "Макарон өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
209
МемСТ 31749-2012 "Тез дайындалатын макарон өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
210
МемСТ 31752-2012 "Орамдағы нан-тоқаш өнімдері. Техникалық шарттар"
211
МемСТ 31763-2014 "Шарап спирті. Техникалық шарттар"
212
МемСТ 31766-2012 "Монофлоралы балдар. Техникалық шарттар"
213
МемСТ 31767-2012 "Адсорбцияланған аналық ара сүті. Техникалық шарттар"
214
МемСТ 31776-2012 "Балтозаң. Техникалық шарттар"
215
МемСТ 31782-2012 "Бөлшек саудада сатылатын, өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін машинамен және қолмен жиналатын жүзім. Техникалық шарттар"
216
МемСТ 31788-2012 "Тазартылмаған фисташка жаңғақтары. Техникалық шарттар"
217
МемСТ 31805-2012 "Бидай ұнынан жасалған нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
218
МемСТ 31807-2012 "Қара бидай ұнынан және қара бидай мен бидай ұны қоспасынан жасалған нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
219
МемСТ 31808-2012 "Макарон өнімдерінің жартылай фабрикаты. Жалпы техникалық шарттар"
220
МемСТ 31820-2015 "Сидра. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ 31821-2012 "Бөлшек саудада сатылатын жас баялды. Техникалық шарттар"
221
МемСТ 31823-2012 "Бөлшек саудада сатылатын киви. Техникалық шарттар"
222
МемСТ 31852-2012 "Аршылған балқарағай жаңғақтары. Техникалық шарттар"
223
МемСТ 31896-2012 "Сұйық қант. Техникалық шарттар"
224
МемСТ 31934-2012 "Бидай глютені. Техникалық шарттар"
225
МемСТ 31935-2012 "Бидай крахмалы. Техникалық шарттар"
226
МемСТ 31936-2012 "Еттен және құстың тағамдық қосымша өнімдерінен жасалған жартылай фабрикаттар. Жалпы техникалық шарттар"
227

ГОСТ 31962-2013 "Мясо кур (тушки кур, цыплят, цыплят-бройлеров и их части). Технические условия"
230
ГОСТ 31990-2012 "Мясо уток (тушки и их части). Общие технические условия"
231
ГОСТ 32027-2013 "Виноматериалы фруктовые (плодовые) сброженные и сброженно-спиртованные. Технические условия"
232
ГОСТ 32030-2013 "Вина столовые и виноматериалы столовые. Общие технические условия"
233
ГОСТ 32033-2012 "Напитки медовые. Общие технические условия"
234
ГОСТ 32034-2013 "Гидролизаты крахмала. Общие технические условия"
235
ГОСТ 32065-2013 "Овощи сушеные. Общие технические условия"
236
ГОСТ 32097-2013 "Уксусы из пищевого сырья. Общие технические условия"
237
ГОСТ 32099-2013 "Повидло. Технические условия"
238
ГОСТ 32116-2013 "Экстракты дубовые. Технические условия"
239
ГОСТ 32124-2013 "Изделия хлебобулочные бараночные. Общие технические условия"
240
ГОСТ 32147-2013 "Десерты фруктовые. Общие технические условия"
241
ГОСТ 32151-2013 "Мясо уток (тушки и их части). Торговые описания"
242
ГОСТ 32159-2013 "Крахмал кукурузный. Общие технические условия"
243
ГОСТ 32160-2013 "Дистиллят фруктовый (плодовый). Технические условия"
244
ГОСТ 32166-2013 "Вишня и черешня сушеные. Технические условия"
245
ГОСТ 32217-2013 "Консервы на овощной основе для питания детей раннего возраста. Общие технические условия"
246
ГОСТ 32218-2013 "Консервы на фруктовой основе для питания детей раннего возраста. Общие технические условия"
247
ГОСТ 33222-2015 "Сахар белый. Технические условия"
248
ГОСТ 32284-2013 "Морковь столовая свежая, реализуемая в розничной сети. Технические условия"
249
ГОСТ 32285-2013 "Свекла столовая свежая, реализуемая в розничной торговой сети. Технические условия"
250
ГОСТ 32286-2013 "Сливы, реализуемые в розничной торговле"
251
ГОСТ 32287-2013 "Ядра орехов лещины. Технические условия"
252
ГОСТ 32288-2013 "Орехи лещины. Технические условия"
253
ГОСТ 32573-2013 "Чай черный. Технические условия"
254
ГОСТ 32574-2013 "Чай зеленый. Технические условия"
255
ГОСТ 32593-2013 "Чай и чайная продукция. Термины и определения"
2551
ГОСТ 32677-2014 "Изделия хлебобулочные. Термины и определения"
256
ГОСТ 32684-2014 "Пюре фруктовое, консервированное химическим консервантом. Технические условия"
257
ГОСТ 32715-2014 "Вина ликерные, вина ликерные защищенных географических указаний, вина ликерные защищенных наименований места происхождения. Общие технические условия"
258
ГОСТ 32775-2014 "Кофе жареный. Общие технические условия"
259
ГОСТ 32776-2014 "Кофе растворимый. Общие технические условия"
260
ГОСТ 32782-2014 "Спирт фруктовый (плодовый). Технические условия"
261

МемСТ 31962-2013 "Тауық еті (тауықтардың, балапандардың, бройлер балапандардың ұшасы және олардың бөліктері). Техникалық шарттар"
МемСТ 31990-2012 "Үйрек еті (ұшалар мен олардың бөліктері). Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ 32027-2013 "Ашытылған және ашытылған-спирттелген жеміс (жеміс) шарап материалдары. Техникалық шарттар"
228
МемСТ 32030-2013 "Асханалық шараптар және асханалық шарап материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
229
МемСТ 32033-2012 "Бал сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
230
МемСТ 32034-2013 "Крахмал гидролизаттары. Жалпы техникалық шарттар"
231
МемСТ 32065-2013 "Кептірілген көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
232
МемСТ 32097-2013 "Тағамдық шикізаттан жасалған сірке суы. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ 32099-2013 "Повидло. Техникалық шарттар"
233
МемСТ 32116-2013 "Емен сығындылары. Техникалық шарттар"
234
МемСТ 32124-2013 "Дөңгелек тоқаш түріндегі нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
235
МемСТ 32147-2013 "Жеміс десерттері. Жалпы техникалық шарттар"
236
МемСТ 32151-2013 "Үйрек еті (ұшалар мен олардың бөліктері). Сауда сипаттамасы"
237
МемСТ 32159-2013 "Жүгері крахмалы. Жалпы техникалық шарттар"
238
МемСТ 32160-2013 "Жеміс дистилляты (жеміс). Техникалық шарттар"
239
МемСТ 32166-2013 "Кептірілген шие және қызыл шие. Техникалық шарттар"
240
МемСТ 32217-2013 "Ерте жастағы балалардың тамақтануына арналған көкөніс негізіндегі консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
241
МемСТ 32218-2013 "Ерте жастағы балалардың тамақтануына арналған жеміс негізіндегі консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
242
МемСТ 33222-2015 "Ақ қант. Техникалық шарттар"
243
МемСТ 32284-2013 "Бөлшек саудада сатылатын асханалық жас сәбіз. Техникалық шарттар"
244
МемСТ 32285-2013 "Бөлшек саудада сатылатын асханалық жас қызылша. Техникалық шарттар"
245
МемСТ 32286-2013 "Бөлшек саудада сатылатын қара өрік"
246
МемСТ 32287-2013 "Орманжаңғақтың дәні. Техникалық шарттар"
247
МемСТ 32288-2013 "Орманжаңғақ. Техникалық шарттар"
248
МемСТ 32573-2013 "Қара шай. Техникалық шарттар"
249
МемСТ 32574-2013 "Көк шай. Техникалық шарттар"
250
МемСТ 32593-2013 "Шай және шай өнімдері. Терминдер мен анықтамалар"
251
МемСТ 32684-2014 "Химиялық консервантпен консервіленген жеміс пюресі. Техникалық шарттар"
252
МемСТ 32715-2014 "Ликер шараптары, географиялық көрсеткіштері қорғалған ликер шараптары, шыққан жерлерінің атаулары қорғалған ликер шараптары. Жалпы техникалық шарттар"
253
МемСТ 32775-2014 "Қуырылған кофе. Жалпы техникалық шарттар"
254
МемСТ 32776-2014 "Еритін кофе. Жалпы техникалық шарттар"
255
МемСТ 32782-2014 "Жеміс спирті (жеміс). Техникалық шарттар"
256

ГОСТ 32786-2014 "Виноград столовый свежий. Технические условия"
262
ГОСТ 32787-2014 "Абрикосы свежие. Технические условия"
263
ГОСТ 32790-2014 "Топинамбур свежий. Технические условия"
264
ГОСТ 32811-2014 "Орехи миндаля сладкого в скорлупе. Технические условия"
265
ГОСТ 32856-2014 "Укроп свежий. Технические условия"
266
ГОСТ 32857-2014 "Ядра миндаля сладкого. Технические условия"
267
ГОСТ 32873-2014 "Орехи каштана съедобного. Технические условия"
268
ГОСТ 32874-2014 "Орехи грецкие. Технические условия"
269
ГОСТ 32877-2014 "Чеснок молодой свежий с зеленью. Технические условия"
270
ГОСТ 32882-2014 "Кукуруза свежая в початках для промышленной переработки. Технические условия"
271
ГОСТ 32883-2014 "Зеленные культуры овощные свежие для промышленной переработки. Технические условия"
272
ГОСТ 32896-2014 "Фрукты сушеные. Общие технические условия"
273
ГОСТ 32898-2014 "Смеси и пюре из фруктов быстрозамороженные. Общие технические условия"
274
ГОСТ 32902-2014 "Крахмал и крахмалопродукты. Термины и определения"
2741
ГОСТ 32908-2014 "Изделия макаронные безглютеновые. Общие технические условия"
275
ГОСТ 32912-2014 "Хмелепродукты. Общие технические условия"
276
ГОСТ 32971-2014 "Производство сахара. Термины и определения"
277
ГОСТ 33281-2015"Виски. Технические условия"
278
ГОСТ 33314-2015 "Картофель быстрозамороженный. Общие технические условия"
279
ГОСТ 33315-2015 "Консервы овощные. Картофель в заливке. Технические условия"
280
ГОСТ 33316-2015 "Смеси овощные с крупами и макаронными изделиями быстрозамороженные. Общие технические условия"
281
ГОСТ 33317-2015 "Консервы фруктовые. Фрукты в заливке. Общие технические условия"
282
ГОСТ 33318-2015 "Грибы сушеные. Технические условия"
283
ГОСТ 33301-2015 "Напитки спиртные зерновые дистиллированные. Общие технические условия"
284
ГОСТ 33336-2015 "Вина игристые. Общие технические условия"
285
ГОСТ 33337-2015 "Изделия кулинарные из мяса птицы для детского питания. Технические условия"
286
ГОСТ 33338-2015 "Полуфабрикаты рубленые высокой степени готовности из мяса птицы для детского питания. Технические условия"
287
ГОСТ 33356-2015 "Изделия готовые быстрозамороженные из мяса птицы. Технические условия"
288
ГОСТ 33357-2015 "Колбасы варено-копченые из мяса птицы. Технические условия"
289
ГОСТ 33394-2015 "Пельмени замороженные. Технические условия"
290
ГОСТ 33458-2015 "Ром. Технические условия"
291
ГОСТ 33476-2015 "Блюда вторые обеденные замороженные. Общие технические условия"
292
ГОСТ 33481-2015 "Чай частично ферментированный. Технические условия"
293
ГОСТ 33494-2015 "Капуста белокочанная свежая для промышленной переработки. Технические условия"
294

МемСТ 32786-2014 "Бөлшек саудада сатылатын асханалық жүзім. Техникалық шарттар"
257
МемСТ 32787-2014 "Жаңа піскен өрік. Техникалық шарттар"
258
МемСТ 32790-2014 "Бөлшек саудада сатылатын топинамбур. Техникалық шарттар"
259
МемСТ 32811-2014 "Қабығы бар тәтті бадам жаңғағы. Техникалық шарттар"
260
МемСТ 32856-2014 "Бөлшек саудада сатылатын аскөк. Техникалық шарттар"
261
МемСТ 32857-2014 "Тәтті бадам дәні. Техникалық шарттар"
262
МемСТ 32873-2014 "Жеуге жарамды каштан жаңғағы. Техникалық шарттар"
263
МемСТ 32874-2014 "Грек жаңғағы. Техникалық шарттар"
264
МемСТ 32877-2014 "Бөлшек саудада сатылатын шөптері бар жас сарымсақ. Техникалық шарттар"
265
МемСТ 32882-2014 "Өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін жаңа піскен собықты жүгері. Техникалық шарттар"
266
МемСТ 32883-2014 "Өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін жаңа піскен көкөніс жасыл дақылдары. Техникалық шарттар"
267
МемСТ 32896-2014 "Кептірілген жемістер. Жалпы техникалық шарттар"
268
МемСТ 32898-2014 "Тез мұздатылған жемістерден жасалған қоспалар мен пюре. Жалпы техникалық шарттар"
269
МемСТ 32902-2014 "Крахмал және крахмал өнімдері. Терминдер мен анықтамалар"
270
МемСТ 32912-2014 "Құлмақ өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
271
МемСТ 32971-2014 "Қант өндірісі. Терминдер мен анықтамалар"
272
МемСТ 33281-2015"Виски. Техникалық шарттар"
273
МемСТ 33314-2015 "Тез мұздатылған картоп. Жалпы техникалық шарттар"
274
МЕМСТ 33315-2015 "Көкөніс консервілері. Сұйықтықтағы картоп. Техникалық шарттар"
275
МемСТ 33316-2015 "Тез мұздатылған жарма және макарон өнімдері бар көкөніс қоспалары. Жалпы техникалық шарттар"
276
МемСТ 33317-2015 "Жеміс консервілері. Сұйықтықтағы жемістер. Жалпы техникалық шарттар"
277
МемСТ 33318-2015 "Кептірілген саңырауқұлақтар. Техникалық шарттар"
МемСТ 33301-2015 "Тазартылған дәнді спиртті сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
278
МемСТ 33336-2015 "Шымырлайтын шарап. Жалпы техникалық шарттар"
279
МемСТ 33337-2015 "Балалар тамағына арналған құс етінен жасалған аспаздық өнімдер. Техникалық шарттар"
280
МемСТ 33338-2015 "Балалар тағамы үшін құс етінен жоғары дәрежеде дайындалған шабылған жартылай фабрикаттар. Техникалық шарттар"
281
МемСТ 33356-2015 "Құс етінен жасалған тез мұздатылған дайын өнімдер. Техникалық шарттар"
МемСТ 33357-2015 "Құс етінен пісірілген-ысталған шұжықтар. Техникалық шарттар"
282
МемСТ 33394-2015 "Мұздатылған тұшпара. Техникалық шарттар"
283
МемСТ 33458-2015 "Ром. Техникалық шарттар"
284
МемСТ 33476-2015 "Тоңазытылған екінші түскі ас тағамдары. Жалпы техникалық шарттар"
285
МемСТ 33481-2015 "Жартылай ферменттелген шай. Техникалық шарттар"
286
МемСТ 33494-2015 "Өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін жас ақбас қырыққабаты. Техникалық шарттар"
287

ГОСТ 33540-2015 "Морковь столовая свежая для промышленной переработки. Технические условия"
295
ГОСТ 33801-2016 "Вишня и черешня свежие. Технические условия"
296
ГОСТ 33806-2016 "Вина фруктовые столовые и виноматериалы фруктовые столовые. Общие технические условия"
297
ГОСТ 33816-2016 "Мясо гусей (тушки и их части). Технические условия"
298
ГОСТ 33823-2016 "Фрукты быстрозамороженные. Общие технические условия"
299
ГОСТ 33882-2016 "Плоды манго свежие. Технические условия"
300
ГОСТ 33884-2016 "Свекла сахарная. Технические условия"
301
ГОСТ 33915-2016 "Малина и ежевика свежие. Технические условия"
302
ГОСТ 33917-2016 "Патока крахмальная. Общие технические условия"
303
ГОСТ 33930-2016 "Саго. Технические условия"
304
ГОСТ 33931-2016 "Горох овощной свежий. Технические условия"
305
ГОСТ 33932-2016 "Огурцы свежие. Технические условия"
306
ГОСТ 33933-2016 "Продукты диетического лечебного и диетического профилактического питания. Смеси белковые композитные сухие. Общие технические условия"
307
ГОСТ 33952-2016 "Капуста цветная свежая. Технические условия"
308
ГОСТ 33953-2016 "Земляника свежая. Технические условия"
309
ГОСТ 33954-2016 "Смородина красная и белая свежая. Технические условия"
310
ГОСТ 33956-2016 "Альбумин молочный и продукты на его основе. Технические условия"
311
ГОСТ 33985-2016 "Салат-латук, эндивий кудрявый, эндивий эскариол свежие. Технические условия"
312
ГОСТ 34051-2017 "Изделия хлебобулочные диетические с сорбитом. Технические условия"
313
ГОСТ 34054-2017 "Концентраты пищевые. Каши лечебно-профилактические для детского питания. Технические условия"
314
ГОСТ 34071-2017 "Какао тертое. Технические условия"
315
ГОСТ 34072-2017 "Масло какао. Технические условия"
316
ГОСТ 34073-2017 "Какаовелла молотая. Технические условия"
317
ГОСТ 34074-2017 "Изделия из кондитерской и жировой масс для формования. Общие технические условия"
318
ГОСТ 34080-2017 "Пасты десертные. Общие технические условия"
319
ГОСТ 34113-2017 "Варенье. Общие технические условия"
3191
ГОСТ 34142-2017 "Мука тритикалевая. Технические условия"
320
ГОСТ 34144-2017 "Концентраты для безалкогольных напитков. Общие технические условия"
3201
ГОСТ 34149-2017 "Джин. Технические условия"
321
ГОСТ 34274-2017 "Мальтодекстрины. Технические условия"
322
ГОСТ 34383-2018 "Шоколадная, кондитерская и жировая глазури и массы для формования. Общие технические условия"
323
АСТ 182-2012 "Яйца куриные пищевые. Технические условия"
324
АСТ 239-2005 "Соль поваренная пищевая. Технические условия"
325
СТБ 27-2002 "Консервы "Маслины консервированные". Технические условия"
326
СТБ 39-95 "Консервы. Икра из овощей. Общие технические условия"
327

МемСТ 33540-2015 "Өнеркәсіптік қайта өңдеу үшін жас асханалық сәбіз. Техникалық шарттар"
288
МемСТ 33801-2016 "Жаңа піскен шие және қызыл шие. Техникалық шарттар"
289
МемСТ 33806-2016 "Асханалық жеміс шараптары және асханалық жеміс шараптарының материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
290
МемСТ 33816-2016 "Қаз еті (ұшалар және олардың бөліктері). Техникалық шарттар"
291
МемСТ 33823-2016 "Тез мұздатылған жемістер. Жалпы техникалық шарттар"
292
МемСТ 33882-2016 "Жаңа піскен манго жемістері. Техникалық шарттар"
293
МемСТ 33884-2016 "Қант қызылшасы. Техникалық шарттар"
294
МемСТ 33915-2016 "Жаңа піскен таңқурай және қара бүлдірген. Техникалық шарттар"
295
МемСТ 33917-2016 "Крахмал сірнесі. Жалпы техникалық шарттар"
296
МемСТ 33930-2016 "Саго. Техникалық шарттар"
297
МемСТ 33931-2016 "Бөлшек саудада сатылатын көкөніс бұршағы. Техникалық шарттар"
298
МемСТ 33932-2016 "Жас қияр. Техникалық шарттар"
299
МемСТ 33933-2016 "Диеталық емдік және диеталық профилактикалық тағам өнімдері. Құрғақ ақуыздық композитті қоспалар. Жалпы техникалық шарттар"
300
МемСТ 33952-2016 "Түрлі-түсті жас қырыққабат. Техникалық шарттар"
301
МемСТ 33953-2016 "Жаңа піскен қойбүлдірген. Техникалық шарттар"
302
МемСТ 33954-2016 "Жаңа піскен қызыл және ақ қарақат. Техникалық шарттар"
303
МемСТ 33956-2016 "Сүт альбумині және оның негізіндегі өнімдер. Техникалық шарттар"
304
МемСТ 33985-2016 "Жаңа піскен латук салаты, бұйра эндивий, эндивий эскариол. Техникалық шарттар"
305
МемСТ 34051-2017 "Сорбитпен диеталық нан-тоқаш өнімдері. Техникалық шарттар"
306
МемСТ 34054-2017 "Тағамдық концентраттар. Балаларға арналған тағам үшін емдік-профилактикалық ботқалар. Техникалық шарттар"
307
МемСТ 34071-2017 "Ұнтақталған какао. Техникалық шарттар"
308
МемСТ 34072-2017 "Какао майы. Техникалық шарттар"
309
МемСТ 34073-2017 "Ұнтақталған какаовелла. Техникалық шарттар"
310
МемСТ 34074-2017 "Қалыптау үшін кондитер және май массасынан жасалған бұйымдар. Жалпы техникалық шарттар"
311
МемСТ 34080-2017 "Десерттік пасталар. Жалпы техникалық шарттар"
312
МемСТ 34113-2017 "Тосап. Жалпы техникалық шарттар"
313
МемСТ 34144-2017 "Алкогольсіз сусындарға арналған концентраттар. Жалпы техникалық шарттар"
314
МемСТ 34274-2017 "Мальтодекстриндер. Техникалық шарттар"
315
МемСТ 34383-2018 "Шоколадты, кондитерлік және майлы глазурь және қалыптауға арналған массалар. Жалпы техникалық шарттар"
316
АСТ 182-2012 "Тағамдық тауық жұмыртқасы. Техникалық шарттар"
317
АСТ 239-2005 "Ас тұзы. Техникалық шарттар"
318
ТҚС 27-2002 "Консервілер "Консервіленген зәйтүн". Техникалық шарттар"
319
ТҚС 39-95 "Консервілер. Көкөністен жасалған икра. Жалпы техникалық шарттар"
320

СТБ 54-96 "Мед сахарный янтарный. Технические условия"
328
СТБ 159-94 "Консервы. Овощи тушеные. Технические условия"
329
СТБ 254-2004 "Яйца куриные пищевые. Технические условия"
330
СТБ 392-93 "Смородина красная свежая. Требования при заготовках, поставках и реализации"
331
СТБ 393-93 "Малина свежая. Требования при заготовках, поставках и реализации"
332
СТБ 337-98 "Горчица пищевая и соусы горчичные. Общие технические условия"
333
СТБ 350-2006 "Хрен столовый. Общие технические условия"
334
СТБ 395-2017 "Пиво. Общие технические условия"
335
СТБ 411-94 "Консервы. Томаты белорусские. Технические условия"
336
СТБ 416-2006 "Полуфабрикаты. Припасы плодово-ягодные. Общие технические условия"
337
СТБ 425-98 "Консервы. Салаты. Общие технические условия"
338
СТБ 426-93 "Редис свежий. Требования при заготовках, поставках и реализации"
339
СТБ 539-2006 "Напитки безалкогольные. Общие технические условия"
340
СТБ 549-94 "Бисквиты. Общие технические условия"
341
СТБ 452-94 "Щавель консервированный. Технические условия"
342
СТБ 459-93 "Пастернак свежий. Требования при заготовках, поставках и реализации"
343
СТБ 461-93 "Репа молодая свежая и репа столовая свежая. Требования при заготовках, поставках и реализации"
344
СТБ 463-93 "Сельдерей – зелень свежая и сельдерей корневой свежий. Требования при заготовках, поставках и реализации"
345
СТБ 597-94 "Патиссоны свежие. Требования при заготовках, поставках и реализации"
346
СТБ 596-94 "Ревень свежий. Требования при заготовках, поставках и реализации"
347
СТБ 639-95 "Хлеб из ржаной, смеси ржаной и пшеничной муки. Общие технические условия"
348
СТБ 684-93 "Консервы "Овощи с фасолью по-белорусски". Технические условия"
349
СТБ 703-2003 "Пироги. Общие технические условия"
350
СТБ 719-94 "Консервы. Рагу овощное. Технические условия"
351
СТБ 720-94 "Приправы овощные. Общие технические условия"
352
СТБ 739-93 "Ягоды черноплодной рябины свежие и сушеные. Требования при заготовках, поставках и реализации"
353
СТБ 760-2003 "Полуфабрикаты плодовые, ягодные и овощные. Общие технические условия"
354
СТБ 766-95 "Кабачки свежие. Технические условия"
355
СТБ 787-2003 "Консервы "Грибы в растительном масле". Технические условия"
356
СТБ 791-95 "Лук зеленый свежий. Требования при заготовках, поставках и реализации"
357
СТБ 818-93 "Капуста "Провансаль". Технические условия"
358
СТБ 819-93 "Смесь из сухофруктов. Технические условия"
359

ТҚС 54-96 "Ашықсары түсті қант балы. Техникалық шарттар"
321
ТҚС 159-94 "Консервілер. Бұқтырылған көкөністер. Техникалық шарттар"
322
ТҚС 254-2004 "Тағамдық тауық жұмыртқасы. Техникалық шарттар"
323
ТҚС 392-93 "Жаңа піскен қызыл қарақат. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
324
ТҚС 393-93 "Жаңа піскен таңқурай. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
325
ТҚС 337-98 "Тағамдық қыша және қыша тұздықтары. Жалпы техникалық шарттар"
326
ТҚС 350-2006 "Асханалық ақжелек. Жалпы техникалық шарттар"
327
ТҚС 395-2017 "Сыра. Жалпы техникалық шарттар"
328
ТҚС 411-94 "Консервілер. Белорус қызанақтары. Техникалық шарттар"
329
ТҚС 416-2006 "Жартылай фабрикаттар. Жеміс-жидек қоры. Жалпы техникалық шарттар"
330
ТҚС 425-98 "Консервілер. Салаттар. Жалпы техникалық шарттар"
331
ТҚС 426-93 "Бөлшек саудада сатылатын шалғам. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
332
ТҚС 539-2006 "Алкогольсіз сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
333
ТҚС 549-94 "Бисквиттер. Жалпы техникалық шарттар"
334
ТҚС 452-94 "Консервіленген қымыздық. Техникалық шарттар"
335
ТҚС 459-93 "Бөлшек саудада сатылатын ботташық. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
336
ТҚС 461-93 "Жас жаңа піскен шалқан және асханалық жаңа піскен шалқан. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
337
ТҚС 463-93 "Бөлшек саудада сатылатын балдыркөк - жас көк және тамыр балдыркөк. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
338
ТҚС 597-94 "Жас патиссондар. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
339
ТҚС 596-94 "Бөлшек саудада сатылатын рауғаш. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
340
ТҚС 639-95 "Қара бидай, қара бидай және бидай ұнының қоспаларынан жасалған нан. Жалпы техникалық шарттар"
341
ТҚС 684-93 "Консервілер "По-белорусский үрмебұршағы қосылған көкөністер". Техникалық шарттар"
342
ТҚС 703-2003 "Бәліштер. Жалпы техникалық шарттар"
343
ТҚС 719-94 "Консервілер. Көкөніс қосып жасалған рагу. Техникалық шарттар"
344
ТҚС 720-94 "Көкөніс дәмқосарлары. Жалпы техникалық шарттар"
345
ТҚС 739-93 "Жаңа піскен және кептірілген қара жемісті шетен жидектері. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
346
ТҚС 760-2003 "Жеміс, жидек және көкөніс жартылай фабрикаттары. Жалпы техникалық шарттар"
347
ТҚС 766-95 "Жаңа піскен кәділер. Техникалық шарттар"
348
ТҚС 787-2003 "Консервілер "Өсімдік майындағы саңырауқұлақтар". Техникалық шарттар"
349
ТҚС 791-95 "Бөлшек саудада сатылатын көк пияз. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
350
ТҚС 818-93 "Провансаль" қырыққабаты. Техникалық шарттар"
351
ТҚС 819-93 "Кептірілген жемістер қоспасы. Техникалық шарттар"
352

СТБ 876-93 "Томаты свежие зеленые для производства консервов. Требования при заготовках и поставках"
360
СТБ 901-95 "Клюква крупноплодная свежая. Технические условия"
361
СТБ 902-2013 "Напитки чайные. Общие технические условия"
362
СТБ 905-95 "Приправы сухие. Общие технические условия"
363
СТБ 922-94 "Завтраки сухие. Общие технические условия"
364
СТБ 924-2008 "Настои и композиции водно-спиртовые из растительного сырья. Общие технические условия"
365
СТБ 926-98 "Изделия хлебобулочные. Сухари. Общие технические условия"
366
СТБ 927-2008 "Сладости мучные. Общие технические условия"
367
СТБ 934-93 "Сладости сахарные. Общие технические условия"
368
СТБ 950-2006 "Вина плодовые крепленые ординарные и виноматериалы плодовые крепленые ординарные обработанные. Общие технические условия"
369
СТБ 954-94 "Концентраты пищевые. Полуфабрикаты мучных изделий. Общие технические условия"
370
СТБ 961-2005 "Торты и пирожные. Общие технические условия"
371
СТБ 963-94 "Консервы. Фрукты в сахарном сиропе. Технические условия"
372
СТБ 964-94 "Консервы. Компоты домашние. Общие технические условия"
373
СТБ 966-94 "Печенье овсяное. Общие технические условия"
374
СТБ 978-2003 "Водки. Общие технические условия"
375
СТБ 983-95 "Концентраты пищевые. Первые и вторые обеденные блюда. Общие технические условия"
376
СТБ 985-95 "Пирожки, пончики и пончики с начинкой. Общие технические условия"
377
СТБ 986-95 "Овощи и грибы быстрозамороженные. Общие технические условия"
378
СТБ 990-95 "Концентраты пищевые. Соусы кулинарные. Общие технические условия"
379
СТБ 991-95 "Концентраты пищевые. Сладкие блюда. Общие технические условия"
380
СТБ 998-95 "Варенье. Общие технические условия"
381
СТБ 999-95 "Сиропы плодово-ягодные. Общие технические условия"
382
СТБ 1000-96 "Соусы и кетчупы. Общие технические условия"
383
СТБ 1001-96 "Напитки кофейные. Общие технические условия"
384
СТБ 1007-96 "Изделия хлебобулочные диетические и обогащенные. Общие технические условия"
385
СТБ 1009-96 "Хлеб из пшеничной муки. Общие технические условия"
386
СТБ 1010-95 "Плоды боярышника свежие. Технические условия"
387
СТБ 1011-95 "Плоды шиповника свежие. Технические условия"
388
СТБ 1012-95 "Плоды облепихи свежие. Технические условия"
389
СТБ 1027-96 "Консервы. Овощи в заливке. Общие технические условия"
390
СТБ 1028-96 "Консервы фруктовые и фруктово-овощные диабетические. Общие технические условия"
391
СТБ 1037-97 "Консервы закусочные. Общие технические условия"
392
СТБ 1045-97 "Изделия булочные и сдобные булочные. Общие технические условия"
393

ТҚС 876-93 "Консервілер өндіруге арналған көк жаңа піскен томаттар. Дайындау және жеткізу кезіндегі талаптар"
353
ТҚС 901-95 "Жаңа піскен ірі жемісті мүкжидек. Техникалық шарттар"
354
ТҚС 902-2013 "Шай сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
355
ТҚС 905-95 "Құрғақ дәмдеуіштер. Жалпы техникалық шарттар"
356
ТҚС 922-94 "Құрғақ таңғы ас. Жалпы техникалық шарттар"
357
ТҚС 924-2008 "Өсімдік шикізатынан жасалған сулы-спиртті тұнбалар мен композициялар. Жалпы техникалық шарттар"
358
ТҚС 926-98 "Нан-тоқаш өнімдері. Кептірілген нан. Жалпы техникалық шарттар"
359
ТҚС 927-2008 "Ұннан жасалған тәттілер. Жалпы техникалық шарттар"
360
ТҚС 934-93 "Қант тәттілері. Жалпы техникалық шарттар"
361
ТҚС 950-2006 "Күшейтілген жай жеміс шараптары және өңделген жай күшейтілген жеміс шарап материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
362
ТҚС 954-94 "Тағамдық концентраттар. Ұн өнімдерінің жартылай фабрикаттары. Жалпы техникалық шарттар"
363
ТҚС 961-2005 "Торттар мен тәттінандар. Жалпы техникалық шарттар"
364
ТҚС 963-94 "Консервілер. Қант шәрбатындағы жемістер. Техникалық шарттар"
365
ТҚС 964-94 "Консервілер. Үй компоты. Жалпы техникалық шарттар"
366
ТҚС 966-94 "Сұлы печеньесі. Жалпы техникалық шарттар"
367
ТҚС 978-2003 "Арақтар. Жалпы техникалық шарттар"
368
ТҚС 983-95 "Тағамдық концентраттар. Бірінші және екінші түскі ас тағамдары. Жалпы техникалық шарттар"
369
ТҚС 985-95 "Бүкпенандар, пончиктер және салмасы бар пончиктер. Жалпы техникалық шарттар"
370
ТҚС 986-95 "Тез мұздатылған көкөністер мен саңырауқұлақтар. Жалпы техникалық шарттар"
371
ТҚС 990-95 "Тағамдық концентраттар. Аспаздық тұздықтар. Жалпы техникалық шарттар"
372
ТҚС 991-95 "Тағамдық концентраттар. Тәтті тағамдар. Жалпы техникалық шарттар"
373
ТҚС 998-95 "Тосап. Жалпы техникалық шарттар"
374
ТҚС 999-95 "Жеміс-жидек шәрбаттары. Жалпы техникалық шарттар"
375
ТҚС 1000-96 "Тұздықтар және кетчуптер. Жалпы техникалық шарттар"
376
ТҚС 1001-96 "Кофе сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
377
ТҚС 1007-96 "Диеталық және байытылған нан-тоқаш өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
378
ТҚС 1009-96 "Бидай ұнынан жасалған нан. Жалпы техникалық шарттар"
379
ТҚС 1010-95 "Жаңа піскен долана жемістері. Техникалық шарттар"
380
ТҚС 1011-95 "Жаңа піскен итмұрын жемістері. Техникалық шарттар"
381
ТҚС 1012-95 "Жаңа піскен шырғанақ жемістері. Техникалық шарттар"
382
ТҚС 1027-96 "Консервілер. Сұйықтықтағы көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
383
ТҚС 1028-96 "Жеміс-жидек және жеміс-көкөніс диабетикалық консервілері. Жалпы техникалық шарттар"
384
ТҚС 1037-97 "Тіскебасар консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
385
ТҚС 1045-97 "Тоқаш және тәтті тоқаш бұйымдары. Жалпы техникалық шарттар"
386

СТБ 1082-97 "Овощи соленые и солено-маринованные, зелень соленая. Общие технические условия"
394
СТБ 1083-97 "Овощи консервированные. Общие технические условия"
395
СТБ 1084-97 "Консервы. Вторые обеденные блюда. Общие технические условия"
396
СТБ 1130-98 "Сиропы овощные и из бахчевых культур. Общие технические условия"
397
СТБ 1131-98 "Овощи в томатном соусе. Общие технические условия"
398
СТБ 1189-99 "Консервы овощные диетические. Общие технические условия"
399
СТБ 1190-99 "Плоды и ягоды соленые, моченые, солено-маринованные и маринованные. Общие технические условия"
400
СТБ 1191-99 "Конфитюры. Общие технические условия"
401
СТБ 1122-2010 "Напитки слабоалкогольные. Общие технические условия"
402
СТБ 1297-2001 "Консервы из соленых и квашеных овощей. Общие технические условия"
403
СТБ 1202-2014 "Глазурь шоколадная и шоколадная масса. Общие технические условия"
404
СТБ 1205-2012 "Какао-жмых и какао-порошок. Общие технические условия"
405
Исключен решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11.05.2023 № 57 (вступает в силу с 25 июля 2023).
406
СТБ 1207-2012 "Глазурь жировая и масса жировая для формования. Общие технические условия"
407
СТБ 1210-2010 "Общественное питание. Кулинарная продукция, реализуемая населению. Общие технические условия"
408
СТБ 1334-2003 "Спирт этиловый ректификованный из пищевого сырья. Технические условия"
409
СТБ 1368-2002 "Консервы. Овощи гарнирные. Общие технические условия"
410
СТБ 1369-2002 "Консервы. Первые обеденные блюда и заправки для обеденных блюд. Общие технические условия"
411
СТБ 1385-2013 "Спирты коньячные выдержанные. Технические условия"
412
СТБ 1386-2013 "Коньяки. Общие технические условия"
413
СТБ 1427-2003 "Грибы маринованные, отварные и соленые. Общие технические условия"
414
СТБ 1452-2004 "Продукты переработки плодов и овощей. Овощи маринованные. Общие технические условия"
415
СТБ 1529-2010 "Вина игристые и игристые жемчужные вина. Общие технические условия"
416
СТБ 1636-2006 "Продукты переработки фруктов и овощей. Фрукты протертые или дробленые. Общие технические условия"
417
СТБ 1666-2006 "Мука пшеничная. Технические условия"
418
СТБ 1694-2006 "Вина фруктово-ягодные натуральные и виноматериалы фруктово-ягодные натуральные обработанные. Общие технические условия"
419
СТБ 1695-2006 "Вина плодовые крепленые марочные, улучшенного качества и специальной технологии и виноматериалы плодовые крепленые марочные, улучшенного качества и специальной технологии обработанные. Общие технические условия"
420

ТҚС 1082-97 "Тұздалған және тұздалған-маринадталған көкөністер, тұздалған көк. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 1083-97 "Консервіленген көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
387
ТҚС 1084-97 "Консервілер. Екінші түскі ас. Жалпы техникалық шарттар"
388
ТҚС 1130-98 "Көкөніс және бақша дақылдарынан жасалған шәрбаттар. Жалпы техникалық шарттар"
389
ТҚС 1131-98 "Томат тұздығындағы көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
390
ТҚС 1189-99 "Диеталық көкөніс консервілері. Жалпы техникалық шарттар"
391
ТҚС 1190-99 "Тұздалған, суланған, тұздалған-маринадталған және маринадталған жемістер мен жидектер. Жалпы техникалық шарттар"
392
ТҚС 1191-99 "Конфитюралар. Жалпы техникалық шарттар"
393
ТҚС 1122-2010 "Алкоголі аз ішімдіктер. Жалпы техникалық шарттар"
394
ТҚС 1297-2001 "Тұздалған және ашытылған көкөністерден жасалған консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 1202-2014 "Шоколадты глазурь және шоколад массасы. Жалпы техникалық шарттар"
395
ТҚС 1205-2012 "Какао-күнжарасы және какао-ұнтақ. Жалпы техникалық шарттар"
396
ТҚС 1206-2000 "Шоколад өндірісінің жартылай фабрикаттары. Ұнтақталған какаовелла. Техникалық шарттар"
397
ТҚС 1207-2012 "Қалыптауға арналған майлы глазурь және майлы масса. Жалпы техникалық шарттар"
398
ТҚС 1210-2010 "Қоғамдық тамақтану. Халыққа сатылатын аспаздық өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
399
ТҚС 1334-2003 "Тағамдық шикізаттан тазартылған этил спирті. Техникалық шарттар"
400
ТҚС 1368-2002 "Консервілер. Гарнирлі көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
401
ТҚС 1369-2002 "Консервілер. Бірінші түскі ас тағамдары және түскі асқа арналған салғыштар Жалпы техникалық шарттар"
402
ТҚС 1385-2013 "Ұзақ сақталған коньяк спирті. Техникалық шарттар"
ТҚС 1386-2013 "Коньяктар. Жалпы техникалық шарттар"
403
ТҚС 1427-2003 "Маринадталған, қайнатылған және тұздалған саңырауқұлақтар. Жалпы техникалық шарттар"
404
ТҚС 1452-2004 "Жемістер мен көкөністерді қайта өңдеу өнімдері. Маринадталған көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
405
ТҚС 1529-2010 "Шымырлайтын шараптар және шымырлайтын інжу шарабы. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 1636-2006 "Жемістер мен көкөністерді қайта өңдеу өнімдері. Үккіштен өткізілген немесе ұсақталған жемістер. Жалпы техникалық шарттар"
406
ТҚС 1666-2006 "Бидай ұны. Техникалық шарттар"
407
ТҚС 1694-2006 "Табиғи жеміс-жидек шараптары және өңделген табиғи жеміс-жидек шараптарының материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
408
ТҚС 1695-2006 "Жақсартылған сападағы және арнайы технологиямен жасалған күшейтілген маркалы жеміс шараптары және өңделген жақсартылған сападағы және арнайы технологиямен жасалған күшейтілген маркалы жеміс шараптарының материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
409

СТБ 1760-2007 "Уксусы для пищевых целей. Общие технические условия"
421
СТБ 1828-2008 "Соль каменная поваренная пищевая. Технические условия"
422
СТБ 1832-2008 "Соки плодово-ягодные спиртованные. Общие технические условия"
423
СТБ 1861-2008 "Сидры фруктово-ягодные. Общие технические условия"
424
СТБ 1882-2008 "Сахар-сырец. Технические условия"
425
СТБ 1893-2008 "Свекла сахарная. Технические условия"
426
СТБ 1924-2008 "Кислота уксусная для пищевых целей. Технические требования"
427
СТБ 1945-2010 "Мясо птицы. Общие технические условия"
428
СТБ 1952-2009 "Спирт-сырец этиловый из пищевого сырья. Технические условия"
429
СТБ 1963-2009 "Изделия макаронные. Общие технические условия"
430
СТБ 2044-2010 "Соки плодово-ягодные сброженно-спиртованные. Технические условия"
431
СТБ 2051-2010 "Консервы на овощной основе для детского питания для детей раннего возраста. Общие технические условия"
432
СТБ 2052-2010 "Консервы на фруктовой основе для детского питания для детей раннего возраста. Общие технические условия"
433
СТБ 2078-2010 "Мак пищевой. Технические условия"
434
СТБ 2082-2010 "Культуры бобовые. Стручки гороха и фасоли свежие. Требования при заготовках, поставках и реализации"
435
СТБ 2083-2010 "Овощи зеленые свежие. Требования при заготовках, поставках и реализации"
436
СТБ 2084-2010 "Меласса свекловичная. Технические условия"
437
СТБ 2107-2010 "Редька и капуста кольраби свежие. Требования при заготовках, поставках и реализации"
438
СТБ 2138-2011 "Кальвадос белорусский. Общие технические условия"
439
СТБ 2193-2011 "Концентраты квасного сусла и квасов. Общие технические условия"
440
СТБ 2203-2011 "Крупа ячменная. Технические условия"
441
СТБ 2211-2011 "Шоколад. Общие технические условия"
442
СТБ 2212-2011 "Глазурь кондитерская и масса кондитерская для формования. Общие технические условия"
443
СТБ 2265-2014 "Изделия мучные кондитерские диетические и обогащенные. Общие технические условия"
444
СТБ 2287-2012 "Яблоки свежие ранних сроков созревания. Технические условия"
445
СТБ 2288-2012 "Яблоки свежие поздних сроков созревания. Технические условия"
446
СТБ 2319-2013 "Плоды сливы свежие. Технические условия"
447
СТБ 2324-2013 "Хлопья овсяные "Экстра". Технические условия"
448
СТБ 2328-2013 "Джемы. Общие технические условия"
449
СТБ 2329-2013 "Повидло. Общие технические условия"
450
СТБ 2344-2013 "Плоды вишни свежие. Технические условия"
451
СТБ 2354-2014 "Дистилляты фруктовые. Общие технические условия"
452
СТБ 2356-2014 "Желе фруктовые. Общие технические условия"
453
СТБ 2357-2014 "Галеты. Общие технические условия"
454
СТБ 2361-2014 "Изделия кондитерские пастильные. Общие технические условия"
455

ТҚС 1760-2007 "Тағамдық мақсаттарға арналған сірке суы. Жалпы техникалық шарттар"
410
ТҚС 1828-2008 "Тағамдық тас ас тұзы. Техникалық шарттар"
411
ТҚС 1832-2008 "Спирттелген жеміс-жидек шырындары. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 1861-2008 "Жеміс-жидек сидрлері. Жалпы техникалық шарттар"
412
ТҚС 1882-2008 "Шикі қант. Техникалық шарттар"
ТҚС 1893-2008 "Қант қызылшасы. Техникалық шарттар"
413
ТҚС 1924-2008 "Тағамдық мақсаттарға арналған сірке қышқылы. Техникалық талаптар"
414
ТҚС 1945-2010 "Құс еті. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 1952-2009 "Тағамдық шикізаттан жасалған шикі этил спирті. Техникалық шарттар"
415
ТҚС 1963-2009 "Макарон өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
416
ТҚС 2044-2010 "Ашытылған-спирттелген жеміс-жидек шырындары. Техникалық шарттар"
ТҚС 2051-2010 "Ерте жастағы балаларға арналған балалар тағамы үшін көкөніс негізіндегі консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
417
ТҚС 2052-2010 "Ерте жастағы балаларға арналған балалар тамағына арналған жеміс негізіндегі консервілер. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 2078-2010 "Тағамдық көкнәр. Техникалық шарттар"
418
ТҚС 2082-2010 "Бұршақ дақылдары. Жаңа піскен бұршақтың және үрмебұршақтың қабығы. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
419
ТҚС 2083-2010 "Жаңа піскен жасыл көкөністер. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
420
ТҚС 2084-2010 "Қызылша мелассасы. Техникалық шарттар"
421
ТҚС 2107-2010 "Жас тұрып және кольраби қырыққабаты. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
422
ТҚС 2138-2011 "Белорус кальвадосы. Жалпы техникалық шарттар"
423
ТҚС 2193-2011 "Квас суслосы мен квас концентраттары. Жалпы техникалық шарттар"
424
ТҚС 2203-2011 "Арпа жармасы. Техникалық шарттар"
425
ТҚС 2211-2011 "Шоколад. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 2212-2011 "Кондитерлік глазурь және қалыптауға арналған кондитерлік масса. Жалпы техникалық шарттар"
426
ТҚС 2265-2014 "Диеталық және байытылған кондитерлік ұннан жасалған өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
427
ТҚС 2287-2012 "Ерте пісетін жаңа піскен алмалар. Техникалық шарттар"
428
ТҚС 2288-2012 "Кеш пісетін жаңа піскен алмалар. Техникалық шарттар"
ТҚС 2319-2013 "Жаңа піскен қара өрік жемістері. Техникалық шарттар"
429
ТҚС 2324-2013 "Экстра" сұлы қауыздары. Техникалық шарттар"
430
ТҚС 2328-2013 "Джемдер. Жалпы техникалық шарттар"
431
ТҚС 2329-2013 "Повидло. Жалпы техникалық шарттар"
432
ТҚС 2344-2013 "Жаңа піскен шие жемістері. Техникалық шарттар"
433
ТҚС 2354-2014 "Жеміс дистилляттары. Жалпы техникалық шарттар"
434
ТҚС 2356-2014 "Жеміс желесі. Жалпы техникалық шарттар"
435
ТҚС 2357-2014 "Галеттер. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 2361-2014 "Кондитерлік пастиль өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
436

СТБ 2368-2014 "Бренди фруктовые. Общие технические условия"
456
СТБ 2369-2014 "Водки фруктовые. Общие технические условия"
457
СТБ 2374-2014 "Карамель. Общие технические условия"
458
СТБ 2375-2014 "Драже. Общие технические условия"
459
СТБ 2376-2014 "Рулеты бисквитные. Общие технические условия"
460
СТБ 2377-2014 "Мармелад. Общие технические условия"
461
СТБ 2390-2014 "Шампиньоны свежие культивируемые. Требования при заготовках, поставках и реализации"
462
СТБ 2393-2014 "Плоды черешни свежие. Технические условия"
463
СТБ 2396-2015 "Ягоды ежевики свежие. Технические условия"
464
СТБ 2400-2015 "Вафли. Общие технические условия"
465
СТБ 2421-2015 "Пасты десертные. Общие технические условия"
466
СТБ 2422-2015 "Конфеты. Общие технические условия"
467
СТБ 2434-2015 "Печенье. Общие технические условия"
468
СТБ 2491-2016 "Плоды груши свежие ранних сроков созревания. Технические условия"
469
СТБ 2492-2016 "Плоды груши свежие поздних сроков созревания. Технические условия"
470
СТБ 2500-2017 "Изделия ликеро-водочные. Общие технические условия"
471
СТ РК 34-2012 "Лепешки национальные. Технические условия"
472
СТ РК 463-2013 "Изделия и полуфабрикаты макаронные для национальных блюд. Общие технические условия"
473
СТ РК 984-2008 "Хлеб из пшеничной муки. Общие технические условия"
474
СТ РК 985-2013 "Торты, рулеты и пирожные. Технические условия"
475
СТ РК 990-96 "Изделия булочные национальные. Технические условия"
476
СТ РК 991-96 "Изделия хлебобулочные диетические из муки пшеничной "Казахстанской". Технические условия"
477
СТ РК 993-96 "Изделия хлебобулочные бараночные из муки пшеничной "Казахстанской". Технические условия"
478
СТ РК 999-2008 "Фракция головная этилового спирта. Технические условия"
479
СТ РК 1011-2016 "Казахстанское шампанское. Общее технические условия"
480
СТ РК 1020-2000 "Рис казахстанской селекции. Крупа рисовая. Технические условия"
481
СТ РК 1030-2000 "Изделия кулинарные из теста печеные с начинкой. Общие технические условия"
482
СТ РК 1104-2002 "Жент. Технические условия"
483
СТ РК 1402-2005 "Общественное питание. Кулинарные изделия, реализуемые населению. Общие технические условия"
484
СТ РК 1425-2005 "Сухие завтраки. Технические условия"
485
СТ РК 1482-2005 "Мука пшеничная. Общие технические условия"
486
СТ РК 1741-2008 "Мука пшеничная хлебопекарная фортифицированная (обогащенная). Общие технические условия"
487
СТ РК 2104-2011 "Казахстанский коньяк. Технические условия"
488
СТ РК 2121-2011 "Крупа пшеничная (Полтавская, "Артек"). Технические условия"
489
СТ РК 2124-2011 "Консервы мясные. Рагу куриное в желе. Технические условия"
490

ТҚС 2368-2014 "Жеміс брендиі. Жалпы техникалық шарттар"
437
ТҚС 2369-2014 "Жеміс арақтары. Жалпы техникалық шарттар"
438
ТҚС 2374-2014 "Карамель. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 2375-2014 "Драже. Жалпы техникалық шарттар"
439
ТҚС 2376-2014 "Бисквитті рулеттер. Жалпы техникалық шарттар"
440
ТҚС 2377-2014 "Мармелад. Жалпы техникалық шарттар"
441
ТҚС 2390-2014 "Егілетін жаңа піскен қозықұйрықтар. Дайындау, жеткізу және сату кезіндегі талаптар"
442
ТҚС 2393-2014 "Жаңа піскен қызыл шие жемістері. Техникалық шарттар"
443
ТҚС 2396-2015 "Жаңа піскен қара бүлдірген жидектері. Техникалық шарттар"
444
ТҚС 2400-2015 "Вафли. Жалпы техникалық шарттар"
445
ТҚС 2421-2015 "Десерт пасталары. Жалпы техникалық шарттар"
ТҚС 2422-2015 "Конфеттер. Жалпы техникалық шарттар"
446
ТҚС 2434-2015 "Печенье. Жалпы техникалық шарттар"
447
ТҚС 2491-2016 "Жаңа піскен ерте пісетін алмұрт жемістері. Техникалық шарттар"
ТҚС 2492-2016 "Жаңа піскен кеш пісетін алмұрт жемістері. Техникалық шарттар"
448
ТҚС 2500-2017 "Ликер-арақ өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
449
ҚР СТ 34-2012 "Ұлттық шелпектер. Техникалық шарттар"
450
ҚР СТ 463-2013 "Ұлттық тағамдарға арналған макарон өнімдері мен жартылай фабрикаттар. Жалпы техникалық шарттар"
451
ҚР СТ 984-2008 "Бидай ұнынан жасалған нан. Жалпы техникалық шарттар"
452
ҚР СТ 985-2013 "Торттар, рулеттер және тәттінандар. Техникалық шарттар"
453
ҚР СТ 990-96 "Ұлттық тоқаш өнімдері. Техникалық шарттар"
454
ҚР СТ 991-96 "Қазақстандық" бидай ұнынан жасалған диеталық нан-тоқаш өнімдері". Техникалық шарттар"
455
ҚР СТ 993-96 "Қазақстандық" бидай ұнынан жасалған дөңгелек нан-тоқаш өнімдері". Техникалық шарттар"
456
ҚР СТ 999-2008 "Этил спиртінің бас фракциясы. Техникалық шарттар"
457
ҚР СТ 1011-2016 "Қазақстандық шампан. Жалпы техникалық шарттар"
458
ҚР СТ 1020-2000 "Қазақстандық селекцияның күріші. Күріш жармасы. Техникалық шарттар"
459
ҚР СТ 1030-2000 "Салындысы бар қамырдан жасалған аспаздық өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
460
ҚР СТ 1104-2002 "Жент. Техникалық шарттар"
461
ҚР СТ 1402-2005 "Қоғамдық тамақтану. Халыққа сатылатын аспаздық өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
462
ҚР СТ 1425-2005 "Құрғақ таңғы ас. Техникалық шарттар"
463
ҚР СТ 1482-2005 "Бидай ұны. Жалпы техникалық шарттар"
464
ҚР СТ 1741-2008 "Нан пісіруге арналған фортификацияланған (байытылған) бидай ұны. Жалпы техникалық шарттар"
465
ҚР СТ 2104-2011 "Қазақстандық коньяк. Техникалық шарттар"
466
ҚР СТ 2121-2011 "Бидай жармасы (Полтавская, "Артек"). Техникалық шарттар"
467
ҚР СТ 2124-2011 "Ет консервілері. Желедегі тауықтан жасалған рагу. Техникалық шарттар"
468

СТ РК 2253-2012 "Колбасы полукопченые, сосиски и сардельки из мяса индейки"
4901
СТ РК 3384-2019 "Отруби кукурузные. Технические условия"
4902
СТ РК 3385-2019 "Зародыш кукурузный. Технические условия"
491
СТ РК ГОСТ Р 50366-2008 "Концентраты пищевые. Полуфабрикаты мучных изделий. Общие технические условия"
492
СТ РК ГОСТ Р 51574-2003 Соль поваренная пищевая. Технические условия
493
KMC 128-98 "Лепешки. Технические условия"
494
KMC 160:2009 "Патиссоны свежие. Технические условия"
495
KMC 443:2008 "Консервы. Ассорти овощные. Технические условия"
496
КМС 1329:2018 "Фрукты дикорастущие свежие. Технические условия"
497
KMC 626:2009 "Облепиха свежая дикорастущая. Технические условия"
498
КМС 738:2018 "Торты и пирожные. Общие технические условия"
499
КМС 799:2005 "Чай. Общие технические условия"
500
КМС 845:2020 "Вареники быстрозамороженные. Технические условия"
501
KMC 852:2008 "Шампанское кыргызское. Общие технические условия"
502
KMC 853:2014 "Коньяки кыргызские. Общие технические условия"
503
KMC 891:2003 "Напиток "Бозо". Технические условия"
504
КМС 895:2009 "Напитки безалкогольные. Общие технические условия"
505
KMC 906:2003 "Изделия кондитерские мучные штучные. Общие технические условия"
506
KMC 916:2003 "Сладости национальные мучные. Общие технические условия"
507
КМС 946:2017 "Изделия макаронные быстрого приготовления с вкусовыми добавками. Общие технические условия"
508
KMC 947:2012 "Бутерброды закрытые (сэндвичи). Общие технические условия"
509
KMC 950:2004 "Хурма свежая. Технические условия"
510
KMC 951:2004 "Консервы из перца сладкого и перца острого. Технические условия"
511
KMC 952:2010 "Кислота уксусная и уксус пищевые. Технические условия"
512
КМС 955:2017 "Продукты питания серии "Караты здоровья", содержащие клетчатку. Технические условия"
513
КМС 980:2021 "Напитки национальные "Максым" и "Жарма". Технические условия"
514
КМС 997:2005 "Порошки (улучшители) хлебопекарные. Технические условия"
515
KMC 1006:2012 "Арбузы консервированные. Технические условия"
516
KMC 1007:2005 "Продукты национальные с медом. Общие технические условия"
517
KMC 1018:2006 "Масло арахисовое бутербродное. Технические условия"
518
KMC 1020:2014 "Напитки безалкогольные, сиропы купажные и вода столовая бутилированная компаний "Coca Cola". Общие технические условия"
519
КМС 1027:2017 "Талкан. Общие технические условия"
520
KMC 1039:2014 "Приправы овощные. Технические условия"
521
КМС 1067:2020 "Напитки национальные "Бозо-Шоро". Технические условия"
522
КМС 1099:2009 "Уксус яблочный натуральный. Технические условия"
523
КМС 1103:2017 "Продукт питания "Мед натуральный с пчелиным маточным молочком". Технические условия"
524

ҚР СТ 2253-2012 "Жартылай ысталған шұжықтар, күркетауық етінен жасалған сосискалар мен сарделькалар"
469
ҚР СТ МемСТ Р 50366-2008 "Тағамдық концентраттар. Ұн өнімдерінің жартылай фабрикаттары. Жалпы техникалық шарттар"
470
ҚР СТ МемСТ Р 51574-2003 Тағамдық ас тұзы. Техникалық шарттар
471
ҚХС 128-98 "Шелпектер. Техникалық шарттар"
472
ҚХС 160:2009 "Жаңа піскен патиссондар. Техникалық шарттар"
473
ҚХС 443:2008 "Консервілер. Көкөніс ассортиі. Техникалық шарттар"
474
ҚХС 625:2009 "Бөлшек саудада сатылатын жабайы өсетін барбарис. Техникалық шарттар"
475
ҚХС 626:2009 "Жаңа піскен жабайы өсетін шырғанақ. Техникалық шарттар"
476
ҚХС 738:2007 "Торттар мен тәттінандар. Жалпы техникалық шарттар"
477
ҚХС 799:2005 "Шай. Жалпы техникалық шарттар"
478
ҚХС 845:2012 "Тез мұздатылған варениктер. Техникалық шарттар"
479
ҚХС 852:2008 "Қырғыз шампаны. Жалпы техникалық шарттар"
480
ҚХС 853:2014 "Қырғыз коньяктары. Жалпы техникалық шарттар"
481
ҚХС 891:2003 "Бозо" сусыны. Техникалық шарттар"
482
ҚХС 895:2009 "Алкогольсіз сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
483
ҚХС 906:2003 "Даналап сатылатын ұннан жасалған кондитерлік өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
484
ҚХС 916:2003 "Ұлттық ұннан жасалған тәттілер. Жалпы техникалық шарттар"
485
ҚХС 946:2012 "Дәмді қоспалары бар тез дайындалатын макарон өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
486
ҚХС 947:2012 "Жабық бутербродтар (сэндвичтер). Жалпы техникалық шарттар"
487
ҚХС 950:2004 "Жаңа піскен құрма. Техникалық шарттар"
488
ҚХС 951:2004 "Тәтті бұрыш пен ащы бұрыш консервілері. Техникалық шарттар"
489
ҚХС 952:2010 "Сірке қышқылы және тағамдық сірке суы. Техникалық шарттар"
ҚХС 955:2017 "құрамында талшық бар "Денсаулық караты" сериясының азық-түлік өнімдері. Техникалық шарттар"
490
ҚХС 980:2005 "Максым" және "Жарма" ұлттық сусындары. Техникалық шарттар"
491
ҚХС 997:2005 "Нан пісіретін ұнтақтар (жақсартқыштар). Техникалық шарттар"
492
ҚХС 1006:2012 "Консервіленген қарбыз. Техникалық шарттар"
493
ҚХС 1007:2005 "Балы бар ұлттық өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
494
ҚХС 1018:2006 "Бутерброд жасайтын жержаңғақ майы. Техникалық шарттар"
495
ҚХС 1020:2014 "Алкогольсіз сусындар, купажды шәрбаттар және "Coca Cola" компаниясының бөтелкедегі асханалық суы". Жалпы техникалық шарттар"
496
ҚХС 1027:2006 "Талқан. Жалпы техникалық шарттар"
497
ҚХС 1039:2014 "Көкөніс дәмқосарлары. Техникалық шарттар"
498
ҚХС 1067:2007 "Бозо-Шоро" ұлттық сусындары". Техникалық шарттар"
499
ҚХС 1099:2009 "Алма сірке суы табиғи. Техникалық шарттар"
500
ҚХС 1103:2007 "Араның аналық сүтімен табиғи бал" тамақтану өнімі". Техникалық шарттар"
501

KMC 1159:2009 "Орехи, семена подсолнечника фасованные. Общие технические условия"
525
КМС 1161:2018 "Чипсы хлебные. Общие технические условия"
526
KMC 1207:2017 "Изделия кондитерские. Паста и крем ореховые. Общие технические условия"
527
KMC 1216:2011 "Продукт соевый "Спаржа" (Фучжу). Технические условия"
528
KMC 1217:2011 Глазурь кондитерская. Технические условия
529
КМС 1219:2020 "Лапша из крахмала дунганская "Фын-Тез". Технические условия"
530
KMC 1228:2011 "Напитки коньячные. Общие технические условия"
531
KMC 1229:2011 "Изделия кондитерские "Тойталкан". Общие технические условия"
532
KMC 1234:2012 "Сиропы "Здоровье". Общие технические условия"
533
KMC 1235:2012 "Продукты пищевые композитные. Технические условия"
534
KMC 1236:2012 "Смеси сухие для пищевых продуктов. Общие технические условия"
535
KMC 1238:2012 "Соль поваренная пищевая жидкая. Технические условия"
536
KMC 1241:2012 "Напитки соевые. Технические условия"
537
КМС 1248:2013 "Премиксы для обогащения муки пшеничной. Общие технические условия"
538
KMC 1257:2013 "Продукты пищевые, изготовляемые с использованием добавки пищевой "Огневка пчелиная". Общие технические условия"
539
KMC 1271:2014 "Салаты и приправы корейские "Кимчи". Технические условия"
540
KMC 1272:2014 "Напитки крепкие "Самогон". Общие технические условия"
541
КМС 1273:2020 "Национальный пищевой продукт "Жупка". Технические условия"
542
KMC 1275:2014 "Национальный пищевой продукт "Сумолок". Технические условия"
543
KMC 1285:2010 "Изделия кулинарные, готовые к употреблению, замороженные. Общие технические условия"
544
КМС 1288:2015 "Соусы "Баркад". Технические условия"
545
КМС 1291:2015 "Комбинированные безалкогольные напитки на основе зерновых и молочных добавок. Технические условия"
546
КМС 1292:2015 "Компоты "Биопродукт". Общие технические условия"
547
KMC 1293:2015 "Продукты соевые "Азия-Соя". Технические условия"
548
КМС 1295:2020 "Завтраки сухие - гранола. Общие технические условия"
549
Исключен решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14.06.2022 № 93 (вступает в силу по истечении 180 календарных дней с даты его официального опубликования).
550
ГОСТ Р 54697-2011 (ЕЭК ООН FFV-50:2010) "Яблоки свежие, реализуемые в розничной торговой сети. Технические условия"
551
ГОСТ Р 50228-92 "Восточные сладости мучные. Общие технические условия"
552
ГОСТ Р 50364-92 "Концентраты пищевые. Напитки кофейные растворимые. Технические условия"
553
ГОСТ Р 50365-92 "Завтраки сухие. Хлопья кукурузные и пшеничные. Общие технические условия"
554
ГОСТ Р 51156-2005 "Коктейли винные. Общие технические условия"
555

ҚХС 1159:2009 "Жаңғақтар, өлшеп оралған күнбағыс тұқымы. Жалпы техникалық шарттар"
502
ҚХС 1161:2009 "Нан чипстері. Жалпы техникалық шарттар"
503
ҚХС 1207:2017 "Кондитер өнімдері. Паста және жаңғақ кремі. Жалпы техникалық шарттар"
504
ҚХС 1216:2011 "Спаржа" (Фучжу) соя өнімі. Техникалық шарттар"
ҚХС 1217:2011 "Кондитерлік глазурь. Техникалық шарттар
505
ҚХС 1219:2011 "Фын-Тез" крахмалдан жасалған дүнген кеспесі. Техникалық шарттар"
506
ҚХС 1228:2011 "Коньяк сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
507
ҚХС 1229:2011 "Тойталқан" кондитерлік өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
508
ҚХС 1234:2012 "Денсаулық" шәрбәті. Жалпы техникалық шарттар"
509
ҚХС 1235:2012 "Композитті азық-түлік өнімдері. Техникалық шарттар"
510
ҚХС 1236:2012 "Азық-түлік өнімдеріне арналған құрғақ қоспалар. Жалпы техникалық шарттар"
511
ҚХС 1238:2012 "Сұйық тағамдық ас тұзы. Техникалық шарттар"
512
ҚХС 1241:2012 "Соя сусындары. Техникалық шарттар"
513
ҚХС 1248:2013 "Бидай ұнын байытуға арналған премикстер. Жалпы техникалық шарттар"
514
ҚХС 1257:2013 "Огневка пчелиная" азық-түлік қоспаларын пайдалана отырып дайындалатын тамақ өнімдері. Жалпы техникалық шарттар"
515
ҚХС 1271:2014 "Кимчи" салаттары және корей дәмдеуіштері. Техникалық шарттар"
516
ҚХС 1272:2014 "Самогон" күшті сусындары. Жалпы техникалық шарттар"
517
ҚХС 1273:2014 "Жупка" ұлттық тағамдық өнім. Техникалық шарттар"
518
ҚХС 1275:2014 "Сумолок" ұлттық тағамдық өнім". Техникалық шарттар"
519
ҚХС 1285:2010 "Пайдалануға дайын, мұздатылған аспаздық өнімдер. Жалпы техникалық шарттар"
520
ҚХС 1288:2015 "Баркад" тұздықтар. Техникалық шарттар"
521
ҚХС 1291:2015 "Дәнді және сүт қоспаларының негізінде аралас алкогольсіз сусындар. Техникалық шарттар"
522
ҚХС 1292:2015 "Биопродукт" компоты. Жалпы техникалық шарттар"
523
ҚХС 1293:2015 "Азия-Соя" соя өнімі. Техникалық шарттар"
524
ҚХС 1295:2016 "Құрғақ таңғы ас -гранола. Жалпы техникалық шарттар"
525
МемСТ Р ИСО 6079-2012 "Еритін шай. Техникалық шарттар"
526
МемСТ Р 54697-2011 (ЕЭК ООН FFV-50:2010) "Бөлшек сауда желісінде сатылатын жас алма. Техникалық шарттар"
527
МемСТ Р 50228-92 "Ұннан жасалған шығыс тәттілері. Жалпы техникалық шарттар"
528
МемСТ Р 50364-92 "Тағамдық концентраттар. Еритін кофе сусындары. Техникалық шарттар"
529
МемСТ Р 50365-92 "Құрғақ таңғы ас. Жүгері және бидай үлпектері. Жалпы техникалық шарттар"
530
МемСТ Р 51156-2005 "Шарап коктейльдері. Жалпы техникалық шарттар"
531

ГОСТ Р 51300-99 "Кальвадосы Российские. Общие технические условия"
556
ГОСТ Р 51561-2000 "Резинка жевательная. Общие технические условия"
557
ГОСТ Р 51574-2000 "Соль поваренная пищевая. Технические условия"
558
ГОСТ Р 51603-2000 "Бананы свежие. Технические условия"
559
ГОСТ Р 51926-2002 "Консервы. Икра овощная. Технические условия"
560
ГОСТ Р 52061-2003 "Солод ржаной сухой. Технические условия"
561
ГОСТ Р 52089-2003 "Кофе. Термины и определения"
562
ГОСТ Р 52135-2003 "Плодовые водки. Общие технические условия"
563
Исключен решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14.06.2022 № 93 (вступает в силу по истечении 180 календарных дней с даты его официального опубликования).
564
ГОСТ Р 52195-2003 "Вина ароматизированные. Общие технические условия"
565
ГОСТ Р 52558-2006 "Вина газированные и вина газированные жемчужные. Общие технические условия"
566
ГОСТ Р 52700-2006 "Напитки слабоалкогольные. Общие технические условия"
567
ГОСТ Р 52809-2007 "Мука ржаная хлебопекарная. Технические условия"
568
ГОСТ Р 52835-2007 "Вина плодовые специальные и виноматериалы плодовые. Общие технические условия"
569
ГОСТ Р 52844-2007 "Напитки безалкогольные тонизирующие. Общие технические условия"
570
ГОСТ Р 52845-2007 "Напитки слабоалкогольные тонизирующие. Общие технические условия"
571
ГОСТ Р 53041-2008 "Изделия кондитерские и полуфабрикаты кондитерского производства. Термины и определения"
572
ГОСТ Р 53496-2009 "Отруби пшеничные и ржаные диетические. Технические условия"
573
ГОСТ Р 53876-2010 "Крахмал картофельный. Технические условия"
574
ГОСТ Р 53897-2010 "Глазурь. Общие технические условия"
575
ГОСТ Р 53972-2010 "Овощи соленые и квашеные. Общие технические условия"
576
ГОСТ Р 54647-2011 "Крахмал окисленный желирующий. Технические условия"
577
ГОСТ Р 54677-2011 "Консервы. Грибы маринованные, соленые и отварные. Общие технические условия"
578
ГОСТ Р 54678-2011 Продукты томатные консервированные. Общие технические условия
579
ГОСТ Р 54681-2011 "Консервы. Фрукты протертые или дробленые. Общие технические условия"
580
ГОСТ Р 54683-2011 "Овощи быстрозамороженные и их смеси. Общие технические условия"
581
ГОСТ Р 54696-2011 "Черника и голубика. Технические условия"
582
ГОСТ Р 54700-2011 "Капуста китайская и капуста пекинская свежая. Технические условия"
583
ГОСТ Р 54845-2011 "Дрожжи хлебопекарные сушеные. Технические условия"
584
ГОСТ Р 55242-2012 "Вина защищенных географических указаний и вина защищенных наименований места происхождения. Общие технические условия"
585
ГОСТ Р 55290-2012 "Крупа гречневая. Общие технические условия"
586

МемСТ Р 51300-99 "Ресей Кальвадостары. Жалпы техникалық шарттар"
532
МемСТ Р 51561-2000 "Сағыз. Жалпы техникалық шарттар"
533
МемСТ Р 51574-2000 "Тағамдық ас тұзы. Техникалық шарттар"
534
МемСТ Р 51603-2000 "Жаңа піскен банандар. Техникалық шарттар"
535
МемСТ Р 51926-2002 "Консервілер. Көкөніс икрасы. Техникалық шарттар"
536
МемСТ Р 52061-2003 "Құрғақ қара бидай миясы. Техникалық шарттар"
537
МемСТ Р 52089-2003 "Кофе. Терминдер мен анықтамалар"
538
МемСТ Р 52135-2003 "Жеміс арақтары. Жалпы техникалық шарттар"
539
МемСТ Р 52189-2003 "Бидай ұны. Жалпы техникалық шарттар"
540
МемСТ Р 52195-2003 "Хош иісті шараптар. Жалпы техникалық шарттар"
541
МемСТ Р 52558-2006 "Газдалған шараптар және газдалған інжу шараптары. Жалпы техникалық шарттар"
542
МемСТ Р 52700-2006 "Алкогольі аз сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
543
МемСТ Р 52809-2007 "Нан пісіретін қара бидай ұны. Техникалық шарттар"
544
МемСТ Р 52835-2007 "Арнайы жеміс шараптары және жеміс шараптарының материалдары. Жалпы техникалық шарттар"
545
МемСТ Р 52844-2007 "Алкогольсіз сергітетін сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
546
МемСТ Р 52845-2007 "Алкоголі аз сергітетін сусындар. Жалпы техникалық шарттар"
547
МемСТ Р 53041-2008 "Кондитерлік өнімдер және кондитерлік өндірістің жартылай фабрикаттары. Терминдер мен анықтамалар"
548
МемСТ Р 53496-2009 "Бидай және қара бидай диеталық кебектері. Техникалық шарттар"
549
МемСТ Р 53876-2010 "Картоп крахмалы. Техникалық шарттар"
550
МемСТ Р 53897-2010 "Глазурь. Жалпы техникалық шарттар"
551
МемСТ Р 53972-2010 "Тұздалған және ашытылған көкөністер. Жалпы техникалық шарттар"
552
МемСТ Р 54647-2011 "Тотыққан дірілдекті крахмал. Техникалық шарттар"
553
МемСТ Р 54677-2011 "Консервілер. Маринадталған, тұздалған және қайнатылған саңырауқұлақтар. Жалпы техникалық шарттар"
554
МемСТ Р 54678-2011 Консервіленген томат өнімдері. Жалпы техникалық шарттар
МемСТ Р 54681-2011 "Консервілер. Үккіштен өткізілген немесе ұсақталған жемістер. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ Р 54683-2011 "Тез мұздатылған көкөністер және олардың қоспалары. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ Р 54696-2011 "Қаражидек және көкжидек. Техникалық шарттар"
МемСТ Р 54700-2011 "Қытай қырыққабаты және жас Пекин қырыққабаты. Техникалық шарттар"
МемСТ Р 54845-2011 "Кептірілген нан пісіретін ашытқы. Техникалық шарттар"
МемСТ Р 55242-2012 "Географиялық көрсеткіштері қорғалған шараптар және шығарылған жерлерінің атаулары қорғалған шараптар. Жалпы техникалық шарттар"
МемСТ Р 55290-2012 "Қарақұмық жармасы. Жалпы техникалық шарттар"
555