Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің табиғи монополиялар саласындағы заңнамасын үндестіру жөнінде тиісті шараларды жүзеге асыру дәйектілігін айқындау бойынша іс-шаралар ("жол картасы") жоспарына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 5 өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 37 өкімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің табиғи монополиялар саласындағы заңнамасын үндестіру жөнінде тиісті шараларды жүзеге асыру дәйектілігін айқындау бойынша іс-шаралар ("жол картасы") жоспарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 – 4-тармақтардағы "2018 – 2019" деген цифрлар "2019 – 2020" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "2020" деген цифрлар "2021" деген цифрлармен ауыстырылсын:
7 – 10-тармақтардағы "2021" деген цифрлар "2022" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Беларусь Қазақстан Қырғыз Ресей
Республикасынан Республикасынан Республикасынан Республикасынан
Федерациясынан
М.Григорян И.Петришенко А.Мамин Ж.Разаков А.Силуанов

О внесении изменений в план мероприятий ("дорожную карту") по определению последовательности осуществления соответствующих мер по гармонизации законодательства государств – членов Евразийского экономического союза в сфере естественных монополий
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 января 2019 года № 5
1. Внести в план мероприятий ("дорожную карту") по определению последовательности осуществления соответствующих мер по гармонизации законодательства государств – членов Евразийского экономического союза в сфере естественных монополий, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 20 декабря 2017 г. № 37, следующие изменения:
в пунктах 2 – 4 цифры "2018 – 2019" заменить цифрами "2019 – 2020";
в пункте 6 цифры "2020" заменить цифрами "2021";
в пунктах 7 – 10 цифры "2021" заменить цифрами "2022".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Мамин Ж. Разаков А. Силуанов