О внесении изменений в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 апреля 2022 года № 71
В соответствии с пунктом 3 статьи 120 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары, утвержденные Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 г. № 177, изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 180 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В. Назаренко
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 26 апреля 2022 г. № 71
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в структуру и формат заявления о выпуске товаров до подачи декларации на товары
1. В абзаце восьмом пункта 12 цифры "97" заменить цифрами "95".
2. В таблице 10 позицию 13.12.5 и подпункты "а" и "б" позиции 13.12.5 изложить в следующей редакции:
"13.12.5 Масса нетто
(csdo:UnifiedNetMassMeasure)
гр. 18
(кол. 6)
О 1
если реквизит "Масса нетто (csdo:UnifiedNetMassMeasure)" заполнен, то реквизит "Масса нетто (csdo:UnifiedNetMass Measure)" должен содержать значение массы нетто товара в килограммах
а) единица измерения
(атрибут measurementUnitCode)
-
M 1
атрибут "единица измерения (атрибут measurementUnitCode)" реквизита "Масса нетто (csdo:UnifiedNetMassMeasure)" должен содержать значение "166"
б) идентификатор справочника (классификатора)
(атрибут measurementUnitCodeListId)
-
M 1
атрибут "идентификатор справочника (классификатора) (атрибут measurementUnit CodeListId)" реквизита "Масса нетто (csdo:UnifiedNetMassMeasure)" должен содержать значение "2016".

Тауарға арналған декларация берілгенге дейінгі тауарлар шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 71 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 120-бабының 3-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы № 177 шешімімен бекітілген тауарға арналған декларация берілгенге дейінгі тауарлар шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 180 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
В. Назаренко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2022 жылғы 26 сәуірдегі
№ 71 шешіміне
ҚОСЫМША
Тауарға арналған декларация берілгенге дейінгі тауарлар шығару туралы өтініштің құрылымы мен форматына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 12-тармақтың сегізінші абзацында "97" цифрлары "95" цифрларымен ауыстырылсын.
2. 10-кестеде 13.12.5-позиция және 13.12.5-позицияның "а" және "б" тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"13.12.5 Таза салмағы
(csdo: UnifiedNetMassMeasure)
гр. 18 (6-бағ.) О 1
Егер "Таза масса (csdo: UnifiedNetMassMeasure)" деректемесі толтырылған болса, онда "Таза масса (csdo:UnifiedNetMass Measure)" деректемесінде тауардың таза массасының килограмдағы мәнін қамтуға тиіс
а) өлшем бірлігі
(measurementUnitCode төлсипаты)
- M 1
"Таза масса (csdo:UnifiedNetMassMeasure)" деректемесінің "өлшем бірлігі төлсипаты (measurementUnitCode төлсипаты) "166" мәнін қамтуға тиіс
б) анықтамалықтың (сыныптауыштың) сәйкестендіргіші
(measurementUnitCodeListId төлсипаты)
- M 1
"Таза масса (csdo:UnifiedNetMassMeasure)" деректемесінің "анықтамалықтың (сыныптауыштың) сәйкестендіргіші төлсипаты "2016" мәнін қамтуға тиіс".