О внесении изменений в приложение № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2022 года № 149.
В соответствии с пунктом 2 статьи 58 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 22 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В приложении № 1 к Единым ветеринарным (ветеринарно-санитарным) требованиям, предъявляемым к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору), утвержденным Решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 г. № 317:
а) в позиции 56 в графе 2 слова "из 1212 99 950 0" заменить словами "из 1212 99 950 9";
б) в позициях 741, 742, 81, 811 и 813 в графе 3 знак сноски "8" заменить знаком сноски "9";
в) в сносках слова "8 За исключением" заменить словами "9 За исключением".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования, но не ранее даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 марта 2022 г. № 52 "О внесении изменений в Единые ветеринарные (ветеринарно-санитарные) требования, предъявляемые к товарам, подлежащим ветеринарному контролю (надзору)", за исключением подпункта "а" пункта 1.
Подпункт "а" пункта 1 настоящего Решения вступает в силу с даты вступления в силу решения Совета Евразийской экономической комиссии о внесении изменения в Единый перечень товаров, подлежащих ветеринарному контролю (надзору), в части актуализации кода 1212 99 950 0 ТН ВЭД ЕАЭС.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович

Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшаға өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2022 жылғы 18 қазандағы № 149 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 58-бабының 2-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 22-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 317 шешімімен бекітілген Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға № 1 қосымшада:
а) 2-графаның 56-позициясындағы "1212 99 950 0-ден" деген сөздер "1212 99 950 9-дан"деген сөздермен ауыстырылсын;
б) 3-графаның 741, 742, 81, 811 және 813-позицияларындағы "8" деген сілтеме белгісі "9" деген сілтеме белгісімен ауыстырылсын;
в) сілтемелердегі "8-қоспағанда" деген сөздер "9-қоспағанда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 1-тармақтың "а" тармақшасын қоспағанда, ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң, бірақ Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарларға қойылатын бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптарға өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 29 наурыздағы № 52 шешімі күшіне енетін күннен ерте емес күшіне енеді.
Осы Шешімнің 1-тармағының "а" тармақшасы Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің Ветеринариялық бақылауға (қадағалауға) жататын тауарлардың бірыңғай тізбесіне ЕАЭО СЭҚ ТН 1212 99 950 0 кодын жаңартып отыру бөлігінде өзгеріс енгізу туралы шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович