О внесении изменений в пункт 11 раздела II Единого перечня продукции (товаров), подлежащей государственному санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю) на таможенной границе и таможенной территории Евразийского экономического союза
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 17 марта 2022 года № 28.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии с пунктом 1 статьи 57 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктом 44 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Внести в таблицу в пункте 11 раздела II Единого перечня продукции (товаров), подлежащей государственному санитарно-эпидемиологическому надзору (контролю) на таможенной границе и таможенной территории Евразийского экономического союза, утвержденного Решением Комиссии Таможенного союза от 28 мая 2010 г. № 299, следующие изменения:
а) наименование графы первой изложить в следующей редакции:
"Код ТН ВЭД ЕАЭС";
б) в группе 29 в позиции "Из 2935 00" слова "Из 2935 00" заменить словами "Из 2935";
в) в группе 34 в позиции с кодом "3402 20" ТН ВЭД ЕАЭС код "3402 20" ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом "3402 50 000 0" ТН ВЭД ЕАЭС;
г) в группе 48:
в позиции "Из 4803 00" слова "или пеленки" исключить;
в позиции "Из 4818" слово "тампоны," исключить;
позицию "Из 9619 00" исключить;
д) в группе 96 позицию "Из 9619 00" после слова "тампоны" дополнить словами ", пеленки, подгузники".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко Б. Султанов А. Кожошев А. Оверчук

Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында және кедендік аумағында мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жатқызылған өнімдердің (тауарлардың) бірыңғай тізбесінің ІІ бөлімінің 11-тармағына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2022 жылғы 17 наурыздағы № 28 шешімі.
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 57-бабының 1-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 44-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 28 мамырдағы № 299 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасында және кедендік аумағында мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалауға (бақылауға) жатқызылған өнімдердің (тауарлардың) бірыңғай тізбесінің ІІ бөлімінің 11-тармағындағы кестеге мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) бірінші графаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"ЕАЭО СЭҚ ТН коды";
б) 29-топта "2935 00-ден" позициясында "2935 00-ден" сөздері "2935-тен" сөздерімен ауыстырылсын;
в) 34-топта ЕАЭО СЭҚ ТН "3402 20-дан" коды бар позицияда ЕАЭО СЭҚ ТН "3402 20" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "3402 50 000" кодымен ауыстырылсын;
г) 48-топта:
"4803 00-ден" позициясында "немесе жаялықтар" сөздері алып тасталсын;
"4818-ден" позициясында "тампондар," сөзі алып тасталсын;
"9619 00-ден" позициясы алып тасталсын;
д) 96-топта (9619 00-ден" позициясы "тампондар деген сөзден кейін "жаялықтар, жаялықшалар" деген сөздермен толықтырылсын.
2.Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан М.Григорян
Беларусь Республикасынан И.Петришенко
Қазақстан Республикасынан Б.Сұлтанов
Қырғыз Республикасынан А.Кожошев
Ресей Федерациясынан А.Оверчук