Об утверждении интервальных количественных значений внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2024 год и на период 2025 – 2027 годов
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2024 года № 83
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 Протокола о проведении согласованной макроэкономической политики (приложение № 14 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемые интервальные количественные значения внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2024 год и на период 2025 – 2027 годов.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Султанов
УТВЕРЖДЕНЫ
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 июля 2024 г. № 83

Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік-экономикалық дамуының 2024 жылға және 2025 – 2027 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің аралық сандық мәндерін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 83 шешімі
Келісілген макроэкономикалық саясатты жүргізу туралы хаттаманың 4-тармағының 5-тармақшасына сәйкес (Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шартқа тіркелген № 14 қосымша) Еуразиялық экономикалық комиссия алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік – экономикалық дамуының 2024 жылға және 2025-2027 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің аралық сандық мәні бекітілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссия алқасы төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
Б. Сұлтанов
Еуразиялық экономикалық
комиссия алқасының
2024 жылғы 16 шілдедегі
№ 83 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН

Интервальные количественные значения внешних параметров прогнозов для подготовки официальных прогнозов социально-экономического развития государств – членов Евразийского экономического союза на 2024 год и на период 2025 – 2027 годов
Единица измерения
Прогноз
2024 год
2025 год
2026 год
2027 год
1. Интервальные количественные значения прогнозов темпов развития мировой экономики (расчет по паритету покупательной способности)
процентов к предыдущему году

Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің әлеуметтік-экономикалық дамуының 2024 жылға және 2025 – 2027 жылдар кезеңіне арналған ресми болжамдарын дайындау үшін болжамдардың сыртқы параметрлерінің аралық сандық мәндері
Өлшеу бірлігі
Болжам
2024 жыл
2025 жыл
2026 жыл
2027 жыл
1. Әлемдік экономиканың даму қарқыны болжамдарының аралық сандық мәндері (сатып алу қабілетінің тепе-теңдігі бойынша есебі)
өткен жылға қосылатын пайыздар