Вопpосы Аппаpата Пpезидента Республики Казахстан
Постановление Пpезидента Республики Казахстан от 20 мая 1994 г. N 1706. Утратило силу - Указом Пpезидента РК от 20 октябpя 1995 г. N 2565
В связи с реорганизацией Аппарата Президента Республики Казахстан и Кабинета Министров Республики Казахстан постановляю:
1. Утвердить структуру Аппарата Президента Республики Казахстан согласно приложению. Определить численность руководящих и ответственных работников аппаратов Президента, Совета безопасности, национального Совета по государственной политике, комиссии по правам человека и Совета экономических консультантов в количестве 240 человек, в том числе Аппарата Президента Республики Казахстан - 177 человек. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения Указом Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1995 г. N 2189.
2. Пункт 2 утратил силу - Указом Президента Республики Казахстан от 10 апреля 1995 г. N 2189.
3. Установить, что:
Руководитель Аппарата и его заместители, помощники и советники Президента, личные представители Президента в Верховном Совете, заместитель Председателя Совета безопасности, руководитель Совета экономических консультантов при Президенте, руководители структурных подразделений Аппарата назначаются и освобождаются от должности Президентом Республики Казахстан.
Другие ответственные работники Аппарата назначаются и освобождаются от должности Руководителем Аппарата Президента Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения постановлением Президента РК от 7 февраля 1995 г. N 2038; Указом Президента РК от 10 апреля 1995 г. N 2189.
4. Численность технических работников, их должностные оклады и иные условия оплаты труда утверждаются Руководителем Аппарата Президента Республики Казахстан в пределах годового фонда оплаты труда.
5. Разрешить Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан, по согласованию, вносить изменения в структуру и штаты Аппарата.
6. Руководителю Аппарата Президента Республики Казахстан в месячный срок разработать и внести на утверждение Положение об Аппарате Президента Республики Казахстан.
7. Признать утратившими силу:
постановление Президента Казахской ССР от 13 августа 1991 г. N 398 "Вопросы Аппарата Президента Казахской ССР и Кабинета Министров Казахской ССР".
постановление Президента Республики Казахстан от 30 января 1992 года N 590 "Вопросы Аппарата Президента Республики Казахстан и Кабинета Министров Республики Казахстан";

Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қаулысы 1994 жылғы 20 мамыр N 1706. Kүшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995.10.20. N 2565 Жарлығымен. ~U952565
Қазақстан Республикасы Президентi мен Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппаратының қайта құрылуына байланысты қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн. Президенттiң, Қауiпсiздiк кеңесiнiң, Мемлекеттiк саясат жөнiндегi Ұлттық кеңестiң, адам құқығы жөнiндегi комиссияның және Экономикалық консультанттар кеңесiнiң аппараттарының басшы және жауапты қызметкерлерiнiң саны 240 адам, оның iшiнде Қазақстан Республикасы Президентiнiң Аппаратынiкi - 177 адам болып белгiленсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгердi - ҚР Президентiнiң 1995.04.10. N 2189
Жарлығымен. U952189_
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚР Президентiнiң 1995.04.10. N 2189
Жарлығымен. U952189_
3. Былай деп белгiленсiн:
Аппарат басшысы мен оның орынбасарларын, Президенттiң көмекшiлерi мен кеңесшiлерiн, Президенттiң Жоғарғы Кеңестегi жеке өкiлдерiн, Қауiпсiздiк кеңесi төрағасының орынбасарын, Президенттiң жанындағы Экономикалық консультанттар кеңесiнiң басшысын, Аппараттың құрылымдық бөлiмшелерiнiң басшыларын Қазақстан Республикасының Президентi қызметке тағайындап, қызметтен босатады. <*>
Ескерту. 3-тармаққа өзгерiс енгiзiлген - ҚР Президентiнiң
07.02.1995 ж. N 2038 Қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ өзгердi - ҚР Президентiнiң 1995.04.10. N 2189
Жарлығымен. U952189_
Аппараттың басқа жауапты қызметкерлерiн Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы қызметке тағайындап, қызметтен босатады.
4. Техникалық қызметкерлердiң санын, олардың лауазымдық жалақыларын және еңбегiне ақы төлеудiң өзге шарттарын жылдық еңбекақы қорының шегiнде Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы бекiтедi.
5. Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысына келiсiм бойынша Аппараттың құрылымы мен штатына өзгерiстер енгiзуге рұқсат етiлсiн.
6. Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасы Президентiнiң Аппараты туралы ереже әзiрлеп, бекiтуге енгiзсiн.
7. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақ ССР Президентiнiң "Қазақ ССР Президентi мен Қазақ ССР Министрлер Кабинетi Аппаратының мәселелерi" туралы 1991 жылғы 13 тамыздағы N 398 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы Президентi мен Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппаратының мәселелерi" туралы 1992 жылғы 30 қаңтардағы N 590 қаулысы;

постановление Президента Республики Казахстан от 20 августа 1992 г. N 866 "О частичном изменении структуры Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 1 ноября 1992 г.
N 962 "О частичном изменении структуры Аппарата Президента и
Кабинета Министров Республики Казахстан";
постановление Президента Республики Казахстан от 21 июня 1993 г.
N 1249 "О частичном изменении структуры Аппарата Президента и Кабинета
Министров Республики Казахстан".
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Президента
Республики Казахстан
от 20 мая 1994 года
N 1706
СТРУКТУРА
Аппарата Президента Республики Казахстан
Руководитель Аппарата Президента Республики Казахстан          1
Заместители руководителя Аппарата                              2
Секретариат Президента Республики Казахстан,
группа помощников и советников                                19
Группа представителей Президента в Верховном Совете            6
Пресс-служба Президента                                       17
Информационно-аналитический центр                             22
Международный отдел (со службой протокола)                    15
Отдел законодательных инициатив и правовой эксертизы          15
Отдел гражданства
Отдел помилования                                              7
<*>
Отдел по государственным наградам                              7
Управление делами                                             12
Отдел кадровой политики                                       10
Общий отдел                                                   26
Секретариат Вице-Президента Республики Казахстан               6
ИТОГО по Аппарату Президента:                     177
Кроме того:
Аппарат Совета безопасности Республики Казахстан              15
Аппарат Национального совета по государственной политике       7
Аппарат комиссии по правам человека                            5
Совет экономических консультантов                              11
Комиссия по государственным наградам                           -
Комиссия по вопросам помилования                               -
Комиссия по вопросам гражданства                               -
Хозяйственное управление Аппарата Президента и
Кабинета Министров Республики Казахстан
(на самостоятельном бюджете)                                   -
Организационно-контрольное управление
--------------------
63
ВСЕГО:                240
Сноска. Приложение - с изменениями, внесенными постановлением
Президента Республики Казахстан от 14 марта 1995 г. N 2095;
Указом Президента РК от 10 апреля 1995 г. N 2189.

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының құрылымын iшiнара өзгерту туралы" 1992 жылғы 20 тамыздағы N 866 қаулысы;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының
Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының құрылымын iшiнара
өзгерту туралы" 1992 жылғы 1 қарашадағы N 962 қаулысы;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының
Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының құрылымын iшiнара
өзгерту туралы" 1993 жылғы 21 маусымдағы N 1249 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы. 1994 жылғы 20 мамыр
N 1706
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1994 жылғы 20 мамырдағы
N 1706 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының
Басшысы                                                       1
Аппарат Басшысының орынбасарлары                              2
Қазақстан Республикасы Президентiнiң хатшылығы,
көмекшiлер мен кеңесшiлер тобы                               19
Президенттiң Жоғарғы Кеңестегi өкiлдерiнiң тобы               6
Президенттiң Баспасөз қызметi                                17
Президенттiң аймақтардағы өкiлдерiнiң тобы                   12
Ақпараттық талдау орталығы                                   22
Халықаралық бөлiм /хаттама қызметiмен қоса/                  15
Заң шығару бастамашылығы және құқықтық сараптама бөлiмi      15
Азаматтық және кешiрiм жасау жөнiндегi бөлiм                  7
Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi бөлiм                        7
Iс Басқармасы                                                12
Кадр саясаты бөлiмi                                          10
Жалпы бөлiм                                                  26
Қазақстан Республикасы Вице-Президентiнiң хатшылығы           6
Президенттiң Аппараты бойынша БАРЛЫҒЫ:                   177
Оған қоса:
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк кеңесiнiң аппараты        15
Мемлекеттiк саясат жөнiндегi Ұлттық кеңестiң аппараты         7
Адам құқығы жөнiндегi комиссияның аппараты                    5
Ұйымдастыру-бақылау басқармасы
<*>
25
Экономикалық консультанттар кеңесi                           11
Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссия                     -
Кешiрiм жасау мәселелерi жөнiндегi комиссия                   -
Азаматтық мәселелерi жөнiндегi комиссия                       -
Қазақстан Республикасы Президентi мен Министрлер
Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы
/дербес бюджетте болады/                                      -
Ескерту. Қосымшасынан сөздер алмастырылған - ҚР
Президентiнiң 07.02.1995 ж. N 2038 қаулысына
сәйкес.
______________
63
БАРЛЫҒЫ:     240
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1994 жылғы 20 мамырдағы
N 1706 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Қазақстан Республикасы Президентi Аппаратының Басшысы
Аппарат Басшысының орынбасарлары
Қазақстан Республикасы Президентiнiң хатшылығы,
көмекшiлерi мен кеңесшiлерi тобы
Президенттiң Жоғарғы Кеңестегi өкiлдерiнiң тобы
Президенттiң Баспасөз қызметi
Президенттiң аймақтардағы өкiлдерiнiң тобы
Ақпараттық талдау орталығы
Халықаралық бөлiм /хаттама қызметiмен қоса/
Заң шығару бастамашылығы және құқықтық сараптама бөлiмi
<*>
Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi бөлiм
Қаржы-шаруашылық бөлiмi
Кадр саясаты бөлiмi
Жалпы бөлiм
Қазақстан Республикасы Вице-Президентiнiң хатшылығы
Оған қоса:
Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк кеңесiнiң Аппараты
Мемлекеттiк саясат жөнiндегi Ұлттық кеңестiң Аппараты
Адам құқығы жөнiндегi комиссияның аппараты
Бас бақылау инспекциясы
Экономикалық консультанттар кеңесi
Мемлекеттiк наградалар жөнiндегi комиссия
Кешiрiм жасау мәселелерi жөнiндегi комиссия
Азаматтық мәселелерi жөнiндегi комиссия
Қазақстан Республикасы Президентi мен министрлер
Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы
/дербес бюджетте болады/
Кешiрiм жасау бөлiмi
<*>
Азаматтық бөлiмi
<*>
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген -
ҚР Президентiнiң 1995.03.14. N 2095 Қаулысымен.