О признании утратившим силу распоряжения Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1996 года № 2967
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 471
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Признать утратившим силу распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 апреля 1996 года № 2967 "О концепциях общественной и экологической безопасности Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 18, ст. 149).
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 30 сәуiрдегі N 2967 өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 471 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасының Қоғамдық және Экологиялық қауiпсiздiгi тұжырымдамалары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 30 сәуiрдегі N 2967 өкімінің (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., № 18, 149-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев