О членах коллегии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1998 года № 3893. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
1. Ввести в состав коллегии Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан:
ИСАКУЛОВА Ержана                - начальника Департамента КНБ по
Бекбауовича                       г. Акмоле и Акмолинской области
МАХАМБЕТА Мустафу               - начальника Департамента
Канапияулы                        перспективного развития Комитета
ОТАРБАЕВА Шаймурата             - начальника Главного управления
Шаукетовича                       кадров Комитета
2. Освободить от обязанностей членов коллегии Комитета
национальной безопасности Республики Казахстан:
ДУТБАЕВА Нартая Нуртаевича, НУРБЕКОВА Косбасара Болатбековича,
УМБЕТОВА Серика Ашкембеловича.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң алқа мүшелерi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1998 жылғы 1 сәуiрдегi N 3893 өкiмi. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
1. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң алқа құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Исақұлов Ержан             ҰҚК Ақмола қаласы мен
Бекбауұлы                  Ақмола облысы жөнiндегi
департаментiнiң бастығы
Махамбет Мұстафа           Комитеттiң Перспективалық
Қанапияұлы                 даму департаментiнiң бастығы
Отарбаев Шаймұрат          Комитеттiң Кадрлар
Шәукетұлы                  бас басқармасының бастығы
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң алқа мүшесi мiндетiнен мыналар босатылсын:
Дүтбаев Нартай Нұртайұлы, Нұрбеков Қосбасар Болатбекұлы, Үмбетов Серiк Әшкемұлы.
Қазақстан Республикасының
Президентi