Об утверждении размера базового должностного оклада
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2000 года № 123. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года № 1359
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.11.2011 № 1359.
В целях реализации подпункта 1) пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436 U973436_ "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить с 1 января 2000 года размер базового должностного оклада для исчисления должностных окладов с применением коэффициентов на уровне 4600 тенге на период до 31 декабря 2000 года.
2. Установить, что:
должностные оклады политических государственных служащих, депутатов Парламента Республики Казахстан, секретарей и председателей постоянных (ревизионных) комиссий маслихатов определяются путем умножения соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных окладов и пособий для оздоровления в зависимости от занимаемых должностей и стажа государственной службы (работы), на размер базового должностного оклада;
должностные оклады административных государственных служащих определяются путем умножения соответствующих коэффициентов, утвержденных для исчисления их должностных окладов и пособий для оздоровления в зависимости от отнесения занимаемых должностей к группам категорий административных государственных должностей и стажа государственной службы, на размер базового должностного оклада.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2000 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Базалық лауазымдық жалақының мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 қаңтардағы N 123 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 1359 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.11.21 № 1359 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджеттiң есебiнен ұсталатын органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 1997 жылғы 1 сәуiрдегі N 3436 U973436_ Жарлығының 4-тармағының 1) тармақшасын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап коэффициенттердi қолдана отырып лауазымдық жалақыларды есептеу үшiн базалық лауазымдық жалақының мөлшерi 2000 жылғы 31 желтоқсанға дейiнгі кезеңге 4600 теңге деңгейiнде бекiтiлсiн.
2. Мыналар:
саяси мемлекеттiк қызметкерлердiң, Қазақстан Республикасының Парламентi депутаттарының, маслихаттардың тұрақты (тексеру) комиссияларының хатшылары мен төрағаларының лауазымдық жалақысы атқаратын лауазымы мен мемлекеттiк қызмет (жұмыс) стажына байланысты олардың лауазымдық жалақысы мен сауықтыруға арналған жәрдемақыларды есептеу үшiн бекiтiлген тиiстi коэффиценттердi базалық лауазымдық жалақының мөлшерiне көбейту жолымен айқындалады;
әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшілердiң лауазымдық жалақысы атқаратын лауазымын әкiмшiлiк мемлекеттiк лауазымдар санатының топтарына жатқызуға және мемлекеттік қызмет стажына байланысты олардың лауазымдық жалақысы мен сауықтыруға арналған жәрдемақыларды есептеу үшін бекiтiлген тиiстi коэффициенттердi базалық лауазымдық жалақының мөлшерiне көбейту жолымен айқындалады деп белгiленсiн.
3. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі