О создании Межведомственной комиссии по времени и эталонным частотам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2000 года N 131. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 июля 2002 года N 793 ~P020793 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В целях установления национального эталона времени и частот,
необходимых для координации четкой работы органов государственного
управления, предприятий связи, транспорта, энергетики, телевидения и иных
составляющих социально-экономической жизни общества образовать
Межведомственную комиссию в следующем составе:
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович  - Министр экономики и торговли
Республики Казахстан, председатель
Примкулов Керим Примкулович      - Председатель Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства экономики
и торговли Республики Казахстан,
заместитель председателя
Омарханов Габит Галымбекович     - директор Департамента труда и
занятости Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Сагын Халел Альжанович           - директор Департамента организации
и контроля качества медицинской
помощи населению Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Есенгараев Аскар Батылханович    - Председатель Комитета по связи и
информатизации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Садвакасова Эльдана Макиновна    - Председатель Комитета гражданской
авиации Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Косунов Алмас Олжабаевич         - Председатель Аэрокосмического
комитета Министерства энергетики
и минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Абдрахманов Есиркеп Онланбекович - директор Департамента межотраслевой
координации Министерства экономики
и торговли Республики Казахстан
Байдаулетов Нуржан Талипович     - директор Департамента
железнодорожного транспорта
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Калюжный Вячеслав Афанасьевич    - директор Департамента
международного права и протокола
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Орынбеков Мубарек Орынбекович    - начальник Департамента связи
Генерального штаба Вооруженных
сил Республики Казахстан, генерал-
майор
Блиев Назарбай Кадырович         - академик-секретарь Отделения
физико-математических наук
Национальной Академии наук
Республики Казахстан, доктор
физико-математических наук, член-
корреспондент Национальной
Академии наук Республики Казахстан
Ташенов Булат Тулешевич          - директор Астрофизического
института им. В.Г. Фесенкова,
доктор физико-математических наук,
член-корреспондент Национальной
Академии наук Республики Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 7 августа 2000 г. N 1208 P001208_ ; от 10 ноября 2001 г. N 1434 P011434_ .

Уақыт және эталондық жиiлiктер жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 қаңтар N 131. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 17 шілдедегі N 793. ~P020793 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мемлекеттiк басқару органдарының, байланыс кәсiпорындарының,
көлiктiң, энергетиканың, теледидардың және қоғамның
әлеуметтiк-экономикалық өмiрiнiң өзге де құрамдас бөлiктерiнiң жұмысын
үйлестiру үшiн қажеттi уақыт пен жиiлiктi ұлттық эталонын белгiлеу
мақсатында мына құрамда Ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы   - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрi, төраға
Пiрiмқұлов Керiм Пiрiмқұлұлы      - Қазақстан Республикасының Экономика
және сауда министрлiгi Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы, төраға
орынбасары
Омарханов Ғабит Ғалымбекұлы       - Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi Еңбек және жұмыспен
қамту департаментінің директоры
Сағын Халел Әлжанұлы              - Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлiгi Халыққа
медициналық көмек көрсетудi
ұйымдастыру және оның сапасын
бақылау департаментiнiң директоры
Есенғараев Асқар Батылханұлы      - Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникациялар министрлiгi
Байланыс және ақпараттандыру
жөнiндегi комитетінің төрағасы
Сәдуақасова Эльдана Макинқызы     - Қазақстан Республикасының Көлiк
және коммуникациялар министрлiгi
Азаматтық авиация комитетiнiң
төрайымы
Қосынов Алмас Олжабайұлы          - Қазақстан Республикасының
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Аэроғарыш
комитетiнiң төрағасы
Әбдiрахманов                 - Қазақстан Республикасының
Есiркеп Оңланбекұлы            Экономика және сауда министрлiгi
Салааралық үйлестiру департаментiнiң
директоры
Байдәулетов Нұржан             Қазақстан Республикасының Көлiк
Тәлiпұлы                    және коммуникациялар министрлiгi
Темiржол көлiгі департаментiнiң
директоры
Калюжный Вячеслав              Қазақстан Республикасының Әдiлет
Афанасьевич                  министрлiгі Халықаралық құқық
және хаттама департаментiнің
директоры
Орынбеков Мүбәрак              Қазақстан Республикасы Қарулы
Орынбекұлы                   Күштерiнiң Бас штабы Байланыс
департаментiнiң бастығы, генерал-
майор
Блиев Назарбай                 Қазақстан Республикасының Ұлттық
Қадырұлы                      Ғылым академиясы Физика-
математика ғылымдары бөлiмшесiнiң
академик-хатшысы, физика-
математика ғылымдарының докторы,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғылым академиясының
корреспондент-мүшесi
Тәшенов Болат                  В.Г.Фесенков атындағы Астрофизика
Төлешұлы                     институтының директоры, физика-
математика ғылымдарының докторы,
Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғылым академиясының
корреспондент-мүшесi
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.08.07. N 1208 қаулысымен.
P001208_
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.11.10. N 1434 қаулысымен.
P011434_

2. Межведомственной комиссии в срок к 1 октября 2000 года внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по установлению национального эталона времени и частот, границы часовых поясов, включая правила внедрения.
3. Рабочим органом Межведомственной комиссии определить Министерство
экономики и торговли Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 10
ноября 2001 г. N 1434
P011434_
.
4. (Пункт 4 исключен - постановлением Правительства РК от 10 ноября
2001 г. N 1434
P011434_
)
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

2. Ведомствоаралық комиссия 2000 жылдың 1 қазаны мерзiмiне, Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзудiң ережесiн қоса алғанда, уақыт пен жиiлiктiң ұлттық эталонын, сағат белдеулерiнiң шекарасын белгiлеу жөнiнде ұсыныс енгізсiн.
3. Ведомствоаралық комиссияның жұмыс органы болып Қазақстан
Республикасының Экономика және сауда министрлiгi белгiленсiн.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2001.11.10. N 1434
қаулысымен.
P011434_
4.
Ескерту. 4-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.11.10. N 1434
қаулысымен.
P011434_
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.