Отдельные вопросы по закреплению рыбопромысловых участков и распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 158. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 февраля 2005 г. N 102 (вступает в силу с 1 ноября 2005 г. (P050102)
Сноска. В заголовке и преамбуле заменены слова - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
В целях упорядочения закрепления рыбопромысловых участков распределения лимита вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан между природопользователями и их рационального использования Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила проведения тендера (конкурса) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан между природопользователями.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
2. Для проведения конкурсов (тендеров) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределению лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в Урало-Каспийском, Балхаш-Алакольском, Зайсан-Иртышском бассейнах специально уполномоченным органом государственного управления в области охраны, воспроизводства и использования рыбных запасов и других водных животных (далее - специально уполномоченный орган) создаются конкурсные (тендерные) комиссии из представителей:
специально уполномоченного органа (председатель комиссии);
акимата соответствующей области (не ниже заместителя акима области);
научных организаций;
территориальных органов специально уполномоченного органа.
Для проведения конкурсов (тендеров) по вопросам закрепления внутриобластных водоемов или их отдельных участков и распределению лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в них конкурсная (тендерная) комиссия создается территориальными органами специально уполномоченного органа совместно с местным исполнительным органом соответствующей области.  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 февраля 2000 г. N 276   P000276_   ; от 25 марта 2001 г. N 378   P010378_   ; от 14 марта 2002 г. N 304   Р020304_   . Новая редакция - от 21 марта 2003 г.  N 290  . Новая редакция - от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .

Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерін бөлу жөніндегі жекелеген мәселелер
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 158 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.02.04. N 102 қаулысымен (2005 жылғы 1 қарашадан бастап күшiне енедi).
Ескерту. Тақырыптағы, кiрiспедегi және 1-тармақтағы "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде" деген сөздер "Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттерін бөлуді реттеу және оларды ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру мәселелері және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөнінде конкурс (тендер) өткізу ережелері бекітілсін. <*>
2. Жайық-Каспий, Балқаш-Алакөл, Зайсан-Ертiс бассейндерiнде балық кәсiпшiлiгi учаскелерiн бекiтiп беру мәселелерi мен балық және басқа да су жануарларын аулау лимиттерi мен квоталарын бөлу жөнiнде конкурстар (тендерлер) өткiзу үшiн балық қорларын және басқа да су жануарларын қорғау, олардың өсiмiн молайту мен пайдалану саласындағы мемлекеттiк басқарудың арнаулы өкiлеттi органы (бұдан әрi - арнаулы уәкiлеттi орган):
арнаулы уәкiлеттi органның (комиссияның төрағасы);
тиiстi облыс әкiмдiгiнiң (облыс әкiмi орынбасарынан төмен емес);
ғылыми ұйымдардың;
арнаулы уәкiлеттi органның аумақтық бөлiмшелерiнiң өкiлдерiнен конкурстық (тендерлiк) комиссия құрады.
Облыс iшiндегi су айдындарын немесе олардың жекелеген учаскелерiн бекiтiп беру мәселелерi мен балық және басқа да су жануарларын аулау лимиттерi мен квоталарын бөлу жөнiндегi конкурстар (тендерлер) өткiзу үшiн арнаулы өкiлеттi органның аумақтық органдары тиiстi облыстың жергiлiктi атқарушы органымен бiрлесiп оларда конкурстық (тендерлiк) комиссия құрады. <*>                 ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.02.22. N 276  қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.03.25. N 378  қаулысымен.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.03.14. N 304
қаулысымен.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .

3.  (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 18 марта 2005 года  N 246 ).
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2000 года N 158
Правила проведения конкурса (тендера) по вопросам
закрепления рыбопромысловых участков и распределения
лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных
в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан
между природопользователями   <*>
Сноска. В заголовке заменены слова - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
1. Настоящие Правила определяют порядок проведения конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан между природопользователями.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
2. Для проведения конкурса (тендера) по вопросам закрепления рыбопромысловых участков и распределения лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан создается конкурсная (тендерная) комиссия (далее - комиссия).  <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 290  ; от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
3. Комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Республики Казахстан, законами, актами Президента и Правительства Республики Казахстан и иными нормативными правовыми актами в сфере охраны окружающей среды и использовании животного мира и настоящими Правилами.
4. Организация подготовки проведения конкурса (тендера) по закреплению рыбопромысловых участков и распределению лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных (далее - Конкурс) осуществляется уполномоченным органом в области рыбного хозяйства и его территориальными органами.  <*>
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 290  .
5. Объявление о проведении и условиях Конкурса опубликовывается за один месяц до дня его проведения в периодическом печатном издании.
По водоемам Урало-Каспийского, Балхаш-Алакольского и Зайсан-Иртышского бассейнов оно публикуется в газетах "Казахстанская правда" и "Егемен Казахстан".  <*>
Сноска. Пункт 5 - в редакции постановления Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .

3. "Қазақстан Республикасында балық және басқа да су жануарларын аулау Ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 4 желтоқсандағы N 1480  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 49, 479-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Қазақстан Республикасында балық және басқа су жануарларын аулау Ережесінде:
6-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жекелеген жағдайларда конкурстар (тендерлер) өткізудің тәртібін Қазақстан Республикасы Үкіметі бекітеді.".
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы
3 ақпандағы N 158
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру мәселелері және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөнінде конкурс (тендер) өткізу
ережелері <*>
Ескерту. Тақырыптағы, 1 және 2-тармақтағы "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде" деген сөздер "Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
1. Осы Ережелер Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру мәселелері және табиғат пайдаланушылар арасында балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөнінде конкурс (тендер) өткізу тәртібін айқындайды.
2. Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру мәселелері және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөнінде конкурс (тендер) өткізу үшін конкурстық (тендерлiк) комиссия (бұдан әрi - комиссия) құрылады <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
3. Комиссия өз қызметінде Қазақстан Республикасының Конституциясын, Қазақстан Республикасының заңдарын, Президенті мен Үкіметінің актілерін және айналадағы ортаны қорғау мен жануарлар әлемін пайдалану саласындағы өзге де нормативтік құқықтық актілерді және осы Ережелерді басшылыққа алады.
4. Балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық пен басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу жөніндегі конкурсты(тендерді)(бұдан әрі - Конкурс) дайындау мен өткізілуін ұйымдастыруды балық шаруашылығы саласындағы уәкiлеттi орган және оның аумақтық органдары жүзеге асырады. <*>
Ескерту. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
5. Конкурсты өткiзу және оның шарттары туралы хабарландыру ол өтетiн күнге дейiн бiр ай бұрын мерзiмдi баспасөз басылымында жарияланады.
Жайық-Каспий, Балқаш-Алакөл және Зайсан-Ертiс бассейндерiнiң су айдындары жөнiнде ол "Казахстанская правда" мен "Егемен Қазақстан" газеттерiнде жарияланады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .

6. Природопользователи независимо от форм собственности для участия в конкурсе (тендере) представляют заявку по форме согласно приложению.  <*>
Сноска. Пункт 6 - в редакции постановления Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
7. Конкурс (тендер) может быть признан конкурсной (тендерной) комиссией несостоявшимся, если представили заявки на участие менее двух природопользователей или предложения всех природопользователей будут признаны конкурсной (тендерной) комиссией не удовлетворяющими условиям конкурса (тендера).
В случае представления неполного перечня документов, указанных в приложении к заявке для участия в конкурсе (тендере) по закреплению рыбопромысловых водоемов (участков) и распределению лимитов и квот вылова рыбы и добычи других водных животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан или же их неправильного оформления такая конкурсная (тендерная) заявка отклоняется и не рассматривается конкурсной (тендерной) комиссией.  <*>
Сноска. Пункт 7 - в редакции постановления Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
8. При проведении конкурса преимущества предоставляются природопользователям:
активно участвующим в проведении рыбоводно-мелиоративных мероприятий, направленных на улучшение экологического состояния водоемов, условий обитания гидробионтов и воспроизводства рыбных запасов;
выполняющим требования по охране, воспроизводству и использованию животного мира, предусмотренные законодательством;
имеющим реальную возможность освоения выделяемых лимитов вылова рыбы и других водных животных (то есть наличие орудий лова, плавсредств, промысловых механизмов, производственных мощностей, рыбоприемных пунктов, транспорта, холодильных установок и т.п.).
9. Лимиты и квоты вылова рыбы и других водных животных распределяются конкурсной (тендерной) комиссией на основе рейтинговой оценки показателей природопользователей. Порядок определения рейтинговой оценки утверждается специально уполномоченным органом.
В случае равенства рейтинговой оценки природопользователей предпочтение отдается специализированным физическим и юридическим лицам местных прибрежных районов, основой деятельности которых является рыболовство и связанная с ней деятельность.
Решение конкурсной (тендерной) комиссии, с учетом пункта 8 настоящего постановления, принимается большинством голосов при участии на заседании не менее 2/3 членов комиссии и оформляется в виде протокола.  <*>
Сноска. Пункт 9 - в редакции постановления Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
10. Согласно рекомендательному решению комиссии:
по водоемам Урало-Каспийского, Балхаш-Алакольского и Зайсан-Иртышского бассейнов акимат соответствующей области принимает решение о закреплении рыбопромысловых участков в пределах административных границ области;
по водоемам Урало-Каспийского, Балхаш-Алакольского и Зайсан-Иртышского бассейнов уполномоченный орган в области рыбного хозяйства и акимат соответствующей области принимают совместные решения о распределении лимитов и квот вылова рыбы и других водных животных между природопользователями;
по внутриобластным рыбохозяйственным водоемам решение о предоставлении права на промысловый лов рыбы и других водных животных и закреплении рыбохозяйственных водоемов или их участков за природопользователями принимает акимат соответствующей области.  <*>
Сноска. В пункт 10 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 290  ; РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .

6. Табиғат пайдаланушылар меншiк нысандарына қарамастан, конкурсқа (тендерге) қатысу үшiн қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтiнiм бередi.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
7. Егер қатысуға өтiнiштi екеуден кем табиғат пайдаланушы берген болса немесе конкурстық (тендерлiк) комиссия барлық табиғат пайдаланушылардың ұсыныстары конкурстың (тендердiң) шарттарын қанағаттандырмады деп таныса, конкурстық (тендерлiк) комиссия конкурс (тендер) өтпедi деп таниды.
Балық кәсiпшiлiгi су айдындарын (учаскелерiн) бекiтiп беру және Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарындағы балық және басқа да су жануарларын аулау лимиттерi мен квоталарын бөлу жөнiндегi конкурсқа (тендерге) қатысу үшiн өтiнiмге қосымшада көрсетілген құжаттардың толық емес тiзбесi ұсынылған немесе оларды дұрыс ресiмдемеген жағдайда мұндай конкурстық (тендерлiк) өтiнiм қабылданбайды және оны конкурстық (тендерлiк) комиссия қарамайды.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
8. Конкурсты өткізу барысында артықшылықтар:
суайдындардың экологиялық жай-күйін, гидробионттардың тіршілік ету жағдайларын және балық қорларын молықтыруды жақсартуға бағытталған балық өсіру-мелиоративтік іс-шараларын жүргізуге белсене қатысатын;
заңдарда көзделген жануарлар әлемін қорғау, молықтыру және пайдалану жөніндегі талаптарды орындайтын;
балық пен басқа да су жануарларын аулауға бөлінген лимиттерді іс жүзінде игеру мүмкіндігі бар (яғни, аулау құрал-саймандарының, жүзу құралдарының, кәсіпшілік тетіктерінің, өндірістік қуаттарының, балық қабылдау пункттерінің, көлігінің, тоңазытқыш қондырғыларының және т.с.с. болуы) табиғат пайдаланушыларға беріледі.
9. Балық және басқа да су жануарларын аулау лимиттерi мен квоталарын конкурстық (тендерлiк) комиссия табиғат пайдаланушылардың көрсеткiштерiн рейтингтiк бағалау негiзiнде бөледi. Рейтингтiк бағалауды анықтау тәртiбiн арнаулы уәкiлеттi орган бекiтедi.
Табиғат пайдаланушылардың рейтингтiк бағасы тең болған жағдайда басымдылық қызметiнiң негiзi балық аулау және оған байланысты қызмет болып табылатын жергiлiктi жағалау аудандарының мамандандырылған жеке және заңды тұлғаларына берiледi.
Конкурстық (тендерлiк) комиссияның шешiмi осы қаулының 8-тармағын ескере отырып, мәжiлiске комиссия мүшелерiнiң кемiнде 2/3-i қатысқан кезде көпшiлiк дауыспен қабылданады және хаттама түрiнде ресiмделедi. <*>
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
10. Комиссияның ұсынымдық шешіміне сәйкес:
тиісті облыс Жайық-Каспий, Балқаш-Алакөл және Зайсан-Ертiс бассейндерiнiң су айдындары жөнiндегi әкімдігі балық кәсіпшілігі учаскелерін облыстың әкімшілік шекарасы шегінде бекітіп беру туралы шешім қабылдайды. <*>
балық шаруашылығы саласындағы Жайық-Каспий, Балқаш-Алакөл және Зайсан-Ертiс бассейндерiнiң су айдындары жөнiндегi уәкiлеттi орган мен тиісті облыс әкімі табиғат пайдаланушылар арасында балық және басқа да су жануарларын аулаудың лимиттері мен квоталарын бөлу туралы бірлескен шешімдер қабылдайды. <*>
облыс iшiндегi балық шаруашылығы су айдындары бойынша балық аулау кәсiпшiлiгiне және басқа да су жануарларын аулауға құқық беру және балық шаруашылығы су айдындарын немесе олардың учаскелерiн табиғат пайдаланушыларға бекiтiп беру туралы шешiмдi тиiстi облыстың әкiмдiгi қабылдайды. <*>
Ескерту. 10-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .

11. После принятия соответствующего решения уполномоченным органом в области рыбного хозяйства с природопользователями заключаются договора о закреплении рыбопромысловых участков и пользования рыбными ресурсами.
Типовая форма договора о закреплении рыбопромысловых участков и пользования рыбными ресурсами и порядок его заключения устанавливаются уполномоченным органом в области рыбного хозяйства.  <*>
Сноска. В пункт 11 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 290  .
Приложение
к Правилам проведения конкурса
(тендера) между природопользователями
по закреплению рыбопромысловых
водоемов (участков) и распределению
лимитов и квот вылова рыбы и
других водных животных   <*>
Сноска. Приложение - в редакции постановления Правительства РК от 21 марта 2003 г.  N 290  ; В заголовке заменены слова - постановлением Правительства РК от 29 ноября 2003 г.  N 1204  .
Заявка
для участия в конкурсе (тендере) по закреплению
рыбопромысловых водоемов (участков) и распределению
лимитов и квот вылова рыбы и добычи других водных
животных в рыбохозяйственных водоемах Республики Казахстан
1. Наименование, ведомственная принадлежность, учредитель, реквизиты,
адрес________________________________________________________
2. Ранее закрепленный водоем (участок) (место боя тюленя)
___________________________________________________________________
согласно решению акимата _________________ области от "___"_______года
N ______ и договора N ___ от "__"____года, заключенного со специально
уполномоченным органом в области рыбного хозяйства
3. Основное направление производственной деятельности, с какого
времени осуществляет добычу рыбы и переработку рыбной продукции (добычу
тюленя и его переработку)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
4. Заявленный водоем или участок (место боя тюленя)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
5. Заявленный объем (лимит) вылова рыбы по видам (добычи тюленя)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
6. Наличие
плавсредств__________________________________________________
орудий лова (добычи тюленя), соответствующих Правилам рыболовства
___________________________________________________________________
количество рыбаков (промысловиков-охотников на добычу тюленя), имеющих
соответствующую квалификацию (опыт работы, специальная подготовка)
___________________________________________________________________
промысловых механизмов
___________________________________________________________________
другие сведения
___________________________________________________________________

11. Тиісті шешім қабылданғаннан кейін балық шаруашылығы саласындағы уәкiлеттi орган табиғат пайдаланушылармен балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық ресурстарын пайдалану туралы шарттар жасасады. <*>
Балық кәсіпшілігі учаскелерін бекітіп беру және балық ресурстарын пайдалану туралы шарттың үлгі нысаны мен оны жасасу тәртібін балық шаруашылығы саласындағы уәкiлеттi орган белгілейді.<*>
Ескерту. 11-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Табиғат пайдаланушылар арасында
балық кәсiпшiлiгi су айдындарын
(учаскелерiн) бекітіп беру және
балық пен басқа да су жануарларын
аулаудың лимиттерi мен квоталарын
бөлу жөнiнде конкурс (тендер)
өткiзу ережелерiне қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2003.03.21. N 290   қаулысымен.
Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында балық кәсiпшiлiгi су айдындарын (учаскелерiн) бекiтiп беру және балық пен басқа да су жануарларын
аулаудың лимиттерi мен квоталарын бөлу жөнiндегi
конкурсқа (тендерге) қатысу үшiн
ӨТІНІМ
Ескерту. Тақырыптағы "Жайық-Каспий алабында, Балқаш көлi мен Алакөл көлдер жүйесiнде" деген сөздер "Қазақстан Республикасының балық шаруашылығы су айдындарында" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.29. N 1204   қаулысымен .
1. Атауы, ведомстволық тиiстiлiгi, құрылтайшы, деректемелерi
мекен-жайы _______________________________________________________
__________________________________________________________________
2. ________ облыс әкiмдiгiнің ____ жылғы "___" ________ N __
шешiмiне және "___" ____________ жылғы "___" ______________ балық
шаруашылығы саласындағы арнайы уәкілеттi органмен жасаған N _______
шартқа сәйкес бұрын бекiтіліп берiлген су айдыны (учаске) (итбалық
аулайтын орын)
3. Өндiрiстiк қызметiнiң негiзгi бағыты, қай уақыттан бастап
балық аулауды және балық өнiмдерiн қайта өңдеудi (итбалық аулау мен
оны қайта өңдеудi) жүзеге асырады
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
4. Өтiнiм берiлген су айдыны немесе учаске (итбалық аулайтын
орын) ____________________________________________________________
5. Өтінiм балықтың түрлерi бойынша аулау (итбалық аулаудың)
көлемi (лимитi)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
6.__________________________________________________________
_____________________________________________ жүзетiн құралдардың
Балық аулау ережелерiне сәйкес келетiн аулау (итбалық аулау)
құралдары тиiсті бiлiктiлiгi (жұмыс тәжiрибесi, арнайы дайындығы)
бар балықшылардың саны (итбалық аулайтын кәсiпшi-аңшылар)
__________________________________________________________________
кәсiп тетiктерiнiң болуы
__________________________________________________________________
басқа да мәлiметтер
__________________________________________________________________