О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1978
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2000 года N 571
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1978
P991978_
"О некоторых вопросах
нефтегазовой отрасли" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 566).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 желтоқсандағы N 1978 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 13 сәуір N 571
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мұнайгаз саласының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 желтоқсандағы N 1978
P991978_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж. N 58, 566 құжат)
күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.