О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2000 года N 734
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
в гос.учреждении 410 "Комитет национальной безопасности":
в программе 76 "Обеспечение национальной безопасности":
в подпрограмме 30 "Аппарат комитета и территориальные органы
национальной безопасности", в графе 3 цифру "3068273" заменить цифрой
"3062073";
в подпрограмме 31 "Департамент КНБ Республики Казахстан по г.Алматы и
Алматинской области", в графе 3 цифру "308550" заменить цифрой "314750".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 16 мамыр N 734
"Бюджеттік жүйе туралы" Z990357_ Қазақстан Республикасының 1999 жылғы
1 сәуірдегі Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы, 1999 жыл, N 53, 530-құжат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшадағы:
IV "Шығыстар" бөліміндегі:
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобындағы:
5 "Жеке адамның, қоғамның және мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз
ету қызметі" ішкі функциясындағы:
410 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті"
мемлекеттік мекемесіндегі:
76 "Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бағдарламасындағы:
30 "Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аппараты мен аумақтық органдары"
кіші бағдарламасында 3-бағандағы "3068273" саны "3062073" санымен
ауыстырылсын;
31 "Қазақстан Республикасы ҰҚК Алматы қаласы және Алматы облысы
бойынша департаменті" кіші бағдарламасында 3-бағандағы "308550" саны
"314750" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.