О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года N 431 и от 26 августа 1999 года N 1251
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1040. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1349 (вводится в действие с 01.01.2009).
В целях создания равных условий для производителей табачных изделий в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 1999 года N 431 P990431_ "О маркировке отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст.130):
в приложении 3 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Отечественные табачные изделия (за исключением сигарет без фильтра и папирос)";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 1999 года N 1251 P991251_ "Об утверждении Правил маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 386):
в Правилах маркировки отдельных видов подакцизных товаров марками акцизного сбора, утвержденных указанным постановлением:
абзац третий пункта 2 изложить в следующей редакции:
"табачные изделия (за исключением табачных изделий отечественного производства: сигареты без фильтра и папиросы)".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 ноября 2000 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 сәуірдегі N 431 және 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 шілде N 1040. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1349 қаулысымен (01.01.2009 бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1349 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасында темекі бұйымдарын өндірушілерге бірдей жағдай жасау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін акциздік алым таңбаларымен таңбалау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 сәуірдегі N 431 P990431_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 130-құжат):
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отандық темекі бұйымдары (фильтрсіз сигареттер мен папиростарды қоспағанда)";
2) "Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін акциздік алым таңбаларымен таңбалау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 26 тамыздағы N 1251 P991251_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 42, 386-құжат;):
көрсетілген қаулымен бекітілген Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін акциздік алым таңбаларымен таңбалау туралы ережеде: 2-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын: "темекі бұйымдары (отандық өндірістің темекі бұйымдары: фильтрсіз сигареттер мен папиростарды қоспағанда)". 2. Осы қаулы 2000 жылғы 1 қарашадан бастап күшіне енеді және жариялауға жатады. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Оқығандар: Қобдалиева Н.М. Орынбекова Д.К.