О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1998 года N 812
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1047.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 1998 года N 812  P980812_  "О мерах по дальнейшему реформированию системы среднего образования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 29, ст. 258) следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министерству образования и науки Республики Казахстан до 1 января 2001 года совместно с Министерством труда и социальной защиты населения и Министерством финансов Республики Казахстан внести в Правительство Республики Казахстан предложения по совершенствованию системы оплаты труда педагогических работников";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) слова "Министерством образования, культуры и здравоохранения" заменить словами "Министерством образования и науки";
в подпункте 3) слова "профессионально-технических учебных заведений" заменить словами "учебных заведений начального профессионального образования", слова "службы занятости" заменить словами "местного бюджета";
3)  (утратил силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года  N 64   ).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 28 тамыздағы N 812 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 10 шілдедегі N 1047 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында орта бiлiм жүйесiн одан әрi реформалау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 28 тамыздағы N 812  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж.; N 29, 258-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi 2001 жылдың 1 қаңтарына дейiн Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiмен және Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп Қазақстан Республикасының Үкiметiне педагогикалық қызметкерлерге еңбекақы төлеу жүйесiн жетiлдiру жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн";
2) 3-тармақтағы:
1) тармақшасындағы "Бiлiм, мәдениет және денсаулық сақтау министрлiгiмен" деген сөздер "Бiлiм және ғылым министрлiгiмен" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы "кәсiптiк-техникалық оқу орындарын" деген сөздер "бастауыш кәсiптiк бiлiм беретiн оқу орындарын" деген сөздермен, "жұмыспен қамту қызметтерi" деген сөздер "жергiлiктi бюджет" деген сөздермен ауыстырылсын;
3)  күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.25.  N 64  Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі