О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 1181
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1
апреля 1999 года
z990357_
"О бюджетной системе" Правительство Республики
Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7
декабря 1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики
Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь":
в подфункции 1 "Социальное обеспечение":
в учреждении 213 "Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан":
в программе 32 "Специальные государственные пособия":
в подпрограмме 7 "Инвалиды ВОВ" цифру "1 633 055" заменить цифрой
"1 307 515";
в подпрограмме 8 "Участники ВОВ" цифру "2 664 131" заменить цифрой
"2 088 223";
в подпрограмме 9 "Лица, приравненные к инвалидам ВОВ" цифру "377 100"
заменить цифрой "490 893";
в подпрограмме 13 "Лица, приравненные к участникам ВОВ" цифру
"355 640" заменить цифрой "509 435";
в подпрограмме 14 "Вдовы воинов, погибших в ВОВ" цифру "208 330"
заменить цифрой "202 775";
в подпрограмме 15 "Семьи погибших военнослужащих и работников органов внутренних дел" цифру "90 599" заменить цифрой "119 814";
в подпрограмме 16 "Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ" цифру "226 093" заменить цифрой "252 671";
в подпрограмме 17 "Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в годы ВОВ" цифру
"179 853" заменить цифрой "201 883";
в подпрограмме 18 "Инвалиды 1 и 2 групп" цифру "3 305 587" заменить
цифрой "2 989 281";
в подпрограмме 19 "Инвалиды 3 группы" цифру "499 359" заменить цифрой
"519 558";
в подпрограмме 20 "Дети-инвалиды до 16 лет" цифру "296 072" заменить
цифрой "322 827";
в подпрограмме 21 "Реабилитированные граждане" цифру "598 650"
заменить цифрой "584 492";
в подпрограмме 22 "Лица, получающие пенсии за особые заслуги" цифру

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 тамыз N 1181
"Бюджеттiк жүйе туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1
сәуiрдегi
Z990357_
Заңының 24-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан
Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің
1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872
P991872_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер
енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"IV Шығыстар" бөлiмiнде:
6 "Әлеуметтiк қамсыздандыру және әлеуметтiк көмек" функционалдық
тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" iшкi функциясында:
213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi" мемлекеттiк мекемесiнде:
32 "Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақылар" бағдарламасында:
7 "ҰОС мүгедектерi" iшкi бағдарламасы бойынша "1 633 055" деген сан
"1 307 515" деген санмен ауыстырылсын;
8 "ҰОС қатысушылар" iшкi бағдарламасы бойынша "2 664 131" деген сан
"2 088 223" деген санмен ауыстырылсын;
9 "ҰОС мүгедектерiне теңестiрiлген адамдар" iшкi бағдарламасы бойынша
"377 100" деген сан "490 893" деген санмен ауыстырылсын;
13 "ҰОС қатысушыларға теңестiрiлген адамдар" iшкi бағдарламасы
бойынша "355 640" деген сан "509 435" деген санмен ауыстырылсын;
14 "ҰОС қаза болған жауынгерлердiң жесiрлерi" iшкi бағдарламасы
бойынша "208 330" деген сан "202 775" деген санмен ауыстырылсын;
15 "Қаза болған әскери қызметшiлердiң және iшкi iстер органдарының
қызметкерлерiнiң отбасылары" iшкi бағдарламасы бойынша "90 599" деген сан
"119 814" деген санмен ауыстырылсын;
16 "Қайтыс болған ҰОС мүгедектерiнiң әйелдерi (күйеулерi)" iшкi
бағдарламасы бойынша "226 093" деген сан "252 671" деген санмен
ауыстырылсын;
17 "ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегi мен қалтқысыз әскери қызметi
үшiн ордендер мен медальдармен наградталған адамдар" iшкi бағдарламасы
бойынша "179 853" деген сан "201 883" деген санмен ауыстырылсын;
18 "1 және 2-топтардағы мүгедектер" iшкi бағдарламасы бойынша "3 305
587" деген сан "2 989 281" деген санмен ауыстырылсын;
19 "3-топтың мүгедектерi" iшкi бағдарламасы бойынша "499 359" деген
сан "519 558" деген санмен ауыстырылсын;
20 "16 жасқа дейiнгi мүгедек балалар" iшкi бағдарламасы бойынша "296
072" деген сан "322 827" деген санмен ауыстырылсын;
21 "Ақталған азаматтар" iшкi бағдарламасы бойынша "598 650" деген сан
"584 492" деген санмен ауыстырылсын;
22 "Ерекше қызметi үшiн зейнетақы алатын адамдар" iшкi бағдарламасы

"67 722" заменить цифрой "29 887";
в подпрограмме 23 "Многодетные матери" цифру "3 090 284" заменить
цифрой "3 973 221".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

бойынша "67 722" деген сан "29 887" деген санмен ауыстырылсын;
23 "Көп балалы аналар" ішкі бағдарламасы бойынша "3 090 284" деген
сан "3 973 221" санмен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.