О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Казагрэкс" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2000 года N 1270
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года N 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Казагрэкс" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан создать в установленном законодательством порядке дочерние государственные предприятия согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 1999 года N 1477 P991477_ "О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Республиканская хлебная экспертиза" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 августа 2000 года N 1270
Перечень
дочерних государственных предприятий
Республиканского государственного предприятия
"Казагрэкс" Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
1. Дочернее государственное предприятие "Актюбинская аграрная
экспертиза", г. Актобе.
2. Дочернее государственное предприятие "Восточно-Казахстанская аграрная экспертиза", г. Усть-Каменогорск.
3. Дочернее государственное предприятие "Жамбылская аграрная экспертиза", г. Тараз.
4. Дочернее государственное предприятие "Западно-Казахстанская аграрная экспертиза", г. Уральск.
5. Дочернее государственное предприятие "Павлодарская аграрная экспертиза", г. Павлодар.
6. Дочернее государственное предприятие "Карагандинская аграрная экспертиза", г. Караганда.
7. Дочернее государственное предприятие "Костанайская аграрная экспертиза", г. Костанай.
8. Дочернее государственное предприятие "Северо-Казахстанская аграрная экспертиза", г. Петропавловск.
9. Дочернее государственное предприятие "Южно-Казахстанская аграрная экспертиза", г. Шымкент.

Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi "Қазагрэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 17 тамыз N 1270
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күшi бар  Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазагрэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнына заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындар құруға рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Республикалық астық сараптамасы" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 қыркүйектегi N 1477   қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2000 жылғы 17 тамыздағы
N 1270 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң "Қазагрэкс" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарының тiзбесi
1. "Ақтөбе аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Ақтөбе қаласы.
2. "Шығыс Қазақстан аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк  кәсiпорны, Өскемен қаласы.
3. "Жамбыл аграрлық сараптамасы" еншілес мемлекеттiк кәсiпорны, Тараз қаласы.
4. "Батыс Қазақстан аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Орал қаласы.
5. "Павлодар аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Павлодар қаласы.
6. "Қарағанды аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Қарағанды қаласы.
7. "Қостанай аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Қостанай қаласы.
8. "Солтүстiк Қазақстан аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Петропавл қаласы.
9. "Оңтүстiк Қазақстан аграрлық сараптамасы" еншiлес мемлекеттiк кәсiпорны, Шымкент қаласы.