О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2000 года N 1386
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1646 P991646_ "О государственном пакете акций открытого акционерного общества "Корпорация "Казахмыс" следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 1 слова "до окончания срока действия Соглашения о займе, без права выкупа указанного государственного пакета акций, с правом передачи указанного пакета акций в залог по согласованию с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан, без права" заменить словами "на срок 5 лет, без права выкупа, передачи в залог указанного государственного пакета акций Общества и";
в пункте 2:
подпункт 1) дополнить словами "а также с условием обеспечения доверительным управляющим ежегодного перечисления в доход республиканского бюджета вознаграждения за переданный в доверительное управление государственный пакет акций в сумме, эквивалентной 7 (семь) миллионам долларов США.";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) по возможности досрочное погашение займа.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1646 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 13 қыркүйек N 1386
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақмыс" корпорациясы" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1646 P991646_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақтың 3) тармақшасындағы "құқығынсыз акциялардың аталған пакетiн Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен келiсiм бойынша кепiлге беру құқығымен, белгiленген тәртiппен 2000 жылдың 8 маусымынан бастап Заем туралы келiсiмнiң қолданылу мерзiмi аяқталғанға дейiн жүзеге асырылатын, жарғылық капиталдың отыз бес процентi мөлшерiнде Қоғам акцияларының мемлекеттiк пакетiн сенiмдi басқаруға берiледi" деген сөздер алынып тасталсын және "сенiмдi басқарушының" деген сөздердiң алдынан "заңнамада белгiленген тәртiппен 2000 жылдың 8 маусымынан бастап бес жыл мерзiмге, сатып алу құқығынсыз жүзеге асырылатын жарғылық капиталдың отыз бес процентi мөлшерiндегi Қоғам акцияларының мемлекеттiк пакетiн сенiмдi басқаруға беру, Қоғамның көрсетiлген акцияларының мемлекеттiк пакетiн кепiлге беру және" деген сөздермен толықтырылсын;
2-тармақта:
1) тармақша "жағдайлардағы," деген сөзден кейiн "сондай-ақ сенiмдi
басқарушы 7 (жетi) миллион АҚШ долларын" бара бар сомасындағы сенімді
басқаруға берiлген акциялардың мемлекеттiк пакетi үшiн сыйақыны
республикалық бюджеттiң кiрiсiне жыл сайынғы аударуды қамтамасыз ету
шартымен" деген сөздермен толықтырылсын.";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) мүмкіндігінше заемды мерзімінен бұрын өтеуді.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.