О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1438
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1438. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2009 года № 1102
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.07.2009 № 1102 (порядок введения в действие см. п. 3 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года N 1438 P991438_ "О порядке оказания платных образовательных услуг государственными учреждениями образования" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 440) следующие дополнения:
в Порядке оказания платных образовательных услуг государственными учреждениями образования, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 9) в пункте 2 после слова "участков" дополнить словами "средства, получаемые от реализации учебно-методической литературы; средства, получаемые за работу воспитанников в учебно-производственных мастерских, в подсобных хозяйствах, на предприятиях и других организациях; средства, получаемые школами и школами-интернатами от родителей на питание учащихся; поступление платы от учащихся за питание, предоставляемое столовыми, принадлежащими государственным учреждениям образования; средства, получаемые государственными учреждениями образования от предприятий за работу учащихся; средства, получаемые школами от родителей за пребывание детей в пришкольных лагерях". 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Мартина Н.А., Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1438 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 22 қыркүйек N 1438. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 шілдедегі N 1102 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.07.20. N 1102 (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнiң ақылы бiлiм беру қызметiн көрсетуiнiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 22 қыркүйектегi N 1438 P991438_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 47, 440-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм мекемелерiнiң ақылы бiлiм беру қызметiн көрсетуiнiң тәртiбiндегi:
2-тармақтағы 9) тармақшада "өнiмдерiн" деген сөзден кейiн "оқу-әдiстемелiк әдебиеттi сатудан алынатын қаражат; тәрбиеленушiлердiң оқу-өндiрiстiк шеберханалардағы, қосалқы шаруашылықтардағы, кәсiпорындар мен басқа да ұйымдардағы жұмысы үшiн алынатын қаражат; мектептер мен мектеп-интернаттарының оқушылардың тамақтануы үшiн ата-аналардан алатын қаражаты; мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiнiң қарамағындағы асханалар ұсынған тамақтану үшiн оқушылардан түсетiн төлем; оқушылардың жұмысы үшiн мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерi кәсiпорындардан алатын қаражат; мектеп жанындағы күндiзгi лагерьлерде балалардың болғаны үшiн ата-аналардан мектептер алатын қаражат" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі