О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 и от 7 марта 2000 года N 367
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2000 года N 1572
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля
2000 года N 220
P000220_
"О Плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 39-1, исключить;
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24
апреля 2002 г. N 470
P020470_
)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 12 ақпандағы N 220 және 2000 жылғы 7 наурыздағы N 367 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 19 қазан N 1572
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарындағы:
реттік нөмірі 39-1-жол алынып тасталсын;
2)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2002.04.24. N 470 қаулысымен.
P020470_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.