О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года № 1592 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1998 года № 543
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года № 1683. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2015 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 1999 года N 1592 P991592_ "Об установлении минимальных цен на алкогольную продукцию" (САПП Республики Казахстан, 1999 года, N 49, ст. 475) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению графы вторую и третью исключить.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 1998 года N 543  P980543_ "О мерах по упорядочению оборота алкогольной продукции" (САПП Республики Казахстан, 1998 года, N 18, ст. 159).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы N 1592 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 маусымдағы N 543 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 қарашадағы N 1683 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2015 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Алкоголь өніміне ең төменгі бағалар белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 қазандағы N 1592 P991592_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 49, 475-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы екінші және үшінші бағандар алынып тасталсын.
2. "Алкогольді өнімдердің айналымын реттеу жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 16 маусымдағы N 543 P980543_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 18, 159-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі