О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1955
В соответствии с пунктом 4 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 53, ст. 530) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 4 "Образование" в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования" по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан" в программе 49 "Обеспечение непрерывного обучения в области музыкального искусства":
в подпрограмме 30 "Подготовка кадров в Казахской национальной академии музыки" цифру "289455" заменить цифрой "293922";
в подпрограмме 31 "Стипендиальное обеспечение студентов, обучающихся в Казахской национальной академии музыки" цифру "7545" заменить цифрой "3078";
в функциональной группе 5 "Здравоохранение" в подфункции 9 "Прочие услуги в области здравоохранения" по администратору 612 "Агентство Республики Казахстан по делам здравоохранения" в программе 63 "Развитие медицинских учреждений в г. Астане":
в подпрограмме 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" цифру "1 478 856" заменить цифрой "1 538 856";
в подпрограмме 81 "Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" цифру "429 900" заменить цифрой "369 900";
в функциональной группе 6 "Социальное обеспечение и социальная
помощь" в подфункции 1 "Социальное обеспечение" по администратору 213
"Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" в
программе 32 "Специальные государственные пособия":
в подпрограмме 8 "Участники ВОВ" цифру "2 348 636" заменить цифрой
"2 345 801";
в подпрограмме 9 "Лица, приравненные к инвалидам ВОВ" цифру "618 001"
заменить цифрой "620 836".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 желтоқсан N 1955
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңының Z990473_ 24-бабы 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 53, 530-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшадағы:
IV "Шығыстар" деген бөлiмде:
49 "Музыка өнерi саласындағы үздiксiз бiлiм берудi қамтамасыз ету" бағдарламасында 225 "Қазақстан Республикасының Бiлiм және ғылым министрлiгi" әкiмшiсi бойынша 9 "Бiлiм беру саласындағы басқа қызмет көрсетулер" iшкi функциясында 4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
30 "Қазақ ұлттық музыка академиясында кадрлар даярлау" кiшi бағдарламасындағы "289 455" деген сан "293 922" деген санмен ауыстырылсын;
31 "Қазақ ұлттық музыка академиясында оқитын студенттердi стипендиямен қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасындағы "7545" деген сан "3078" деген санмен ауыстырылсын;
63 "Астана қаласындағы медициналық мекемелердi дамыту" бағдарламасында 612 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау iсi жөнiндегi агенттiгi" әкiмшiсi бойынша 9 "Денсаулық сақтау саласындағы басқа қызмет көрсетулер" iшкi функциясында 5 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
80 "Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны жүзеге асыру" кiшi бағдарламасындағы "1 478 856" деген сан "1 538 856" деген санмен ауыстырылсын;
81 "Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен жобаны жүзеге асыру" кіші бағдарламасындағы "429 900" деген сан "369 900" деген санмен ауыстырылсын;
32 "Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасында 213 "Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі" әкімшісі бойынша 1 "Әлеуметтік қамтамасыз ету" кіші функциясында 6 "Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек" функционалдық тобында:
8 "ҰОС қатысушылар" кіші бағдарламасындағы "2 348 636" деген сан
"2 345 801" деген санмен ауыстырылсын;
9 "ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар" кіші бағдарламасындағы
"618 001" деген сан "620 836" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.