О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "КазТрансГаз"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1958
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Алматы о приобретении за 50 000 000 (пятьдесят миллионов) долларов США 84 процентов акций компании "Power Holdings lnvest В.V", принадлежащих закрытому акционерному обществу "КазТрансГаз" (далее - ЗАО "КазТрансГаз") в коммунальному собственность города Алматы.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов, Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить продажу акций, указанных в пункте 1 настоящего постановления местному исполнительному органу города Алматы Z980281_ .
3. ЗАО "КазТрансГаз" обеспечить выполнение обязательств перед ING Barings N.V., London Branch по негосударственному внешнему займу, гарантированному Правительством Республики Казахстан согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2000 года N 1475 P001475_ "О дополнительных мерах по привлечению закрытым акционерным обществом "КазТрансГаз" негосударственного займа под государственную гарантию Республики Казахстан".
4. Акиму города Алматы в установленном законодательством порядке:
обеспечить при утверждении проекта местного бюджета на соответствующий финансовый год в период с 2001 по 2003 годы средства, необходимые для исполнения обязательств перед ЗАО "КазТрансГаз" по договору купли-продажи 84 процентов акций компании "Power Holdings lnvest В.V",;
предоставить ЗАО "КазТрансГаз" достаточное обеспечение для исполнения обязательств по вышеуказанному договору купли-продажи.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 30 желтоқсан N 1958
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 50 000 000 (елу миллион) АҚШ долларына "Power Holdings Invest В. V." Компаниясының "ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамына (бұдан әрі - "ҚазТрансГаз" ЖАҚ) тиесілі акцияларының 84 пайызын Алматы қаласының коммуналдық меншігіне сатып алу жөніндегі Алматы қаласы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті, Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі заңнамада Z980281_ белгіленген тәртіппен Алматы қаласының жергілікті атқарушы органына осы қаулының 1-тармағында көрсетілген акциялардың сатылуын қамтамасыз етсін.
3. "ҚазТрансГаз" ЖАҚ" "Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігімен "ҚазТрансГаз" жабық акционерлік қоғамының мемлекеттік емес заем тартуы жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 қыркүйектегі N 1475 P001475_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі кепілдік берген мемлекеттік емес сыртқы заем бойынша ING Barings N.V. London Branch алдындағы міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Алматы қаласының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
2001 жылдан бастап 2003 жылды қоса алғандағы кезеңде тиісті қаржы жылына арналған жергілікті бюджеттің жобасын бекіту кезінде "Power Holdings Invest В. V." компаниясы акцияларының 84 пайызын сатып алу-сату шарты бойынша "ҚазТрансГаз" ЖАҚ-ның алдындағы міндеттемелерін орындау үшін
қажетті қаражатты қамтамасыз етсін;
"ҚазТранГаз" ЖАҚ-на жоғарыда көрсетілген сатып алу-сату шарты бойынша
міндеттемелерді орындау үшін жеткілікті қамтамасыз етуді ұсынсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.